Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Mäklare Shkodran Ramadani

Shkodran Ramadani

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Ormvråksvägen 25D Falkenberg, Falkenbergs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Ormvråksvägen 25D Falkenberg, Falkenbergs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Ormvråksvägen 25D Falkenberg, Falkenbergs kommun - bild 3

Ormvråksvägen 25D

Lägenhet
Falkenberg, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
400 000 kr
83,5 m²
3 rum
vån 2/2
7 374 kr/mån
4 790 kr/m²
Plus
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
4 rum lägenhet på Ormvråksvägen 23 Falkenberg, Falkenbergs kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Ormvråksvägen 23 Falkenberg, Falkenbergs kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Ormvråksvägen 23 Falkenberg, Falkenbergs kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Ormvråksvägen 23 Falkenberg, Falkenbergs kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Ormvråksvägen 23 Falkenberg, Falkenbergs kommun - bild 5

Ormvråksvägen 23

Lägenhet
Falkenberg, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
880 000 kr
105 m²
4 rum
vån 2
9 552 kr/mån
8 381 kr/m²

Varmt välkomna till Ormvråksvägen 23 och ett av föreningens absolut bästa lägen. Här erbjuds en ljus och mycket välplanerad fyrarummare om hela 105 kvm med en härlig balkong och fin utsikt över öppna ytor. Lägenheten kombinerar generösa sällskapsytor med en funktionell planlösning som passar både familjen och den som önskar gott om utrymme. Bostaden präglas av ett fint ljusinsläpp, ljusa ytskikt…

Premium
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
3 rum lägenhet på August Bondesons väg 1 Herting, Falkenbergs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på August Bondesons väg 1 Herting, Falkenbergs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på August Bondesons väg 1 Herting, Falkenbergs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på August Bondesons väg 1 Herting, Falkenbergs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på August Bondesons väg 1 Herting, Falkenbergs kommun - bild 5

August Bondesons väg 1

Lägenhet
Herting, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
1 495 000 kr
66 m²
3 rum
vån 3/4
4 971 kr/mån
22 652 kr/m²

På August Bondessons väg 1 finns nu denna hemtrevliga trerummare till försäljning. Bostaden är i genomgående mycket gott skick och har en varm och hemtrevlig känsla. Bostaden är på 66 kvm och upplevs välplanerad med gott om inbyggd förvaring. Ett förråd i källarplan ingår till bostaden. Köket har renoverats i tidlös design med vita köksluckor och bänkskiva i ek. Badrummet har kakel och klinker…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
1 rum lägenhet på Fiskaregatan 4b Västra Gärdet, Falkenbergs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Fiskaregatan 4b Västra Gärdet, Falkenbergs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Fiskaregatan 4b Västra Gärdet, Falkenbergs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Fiskaregatan 4b Västra Gärdet, Falkenbergs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Fiskaregatan 4b Västra Gärdet, Falkenbergs kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:00

Fiskaregatan 4b

Lägenhet
Västra Gärdet, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
750 000 kr
43,5 m²
1 rum
vån 3/3
4 018 kr/mån
17 241 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och välplanerade etta om 43,5 kvm, där varje kvadratmeter är smart utnyttjad. Här bor du bekvämt med närhet till natur, service och goda kommunikationer. Bostaden bjuder på en inbjudande hall med gott om förvaring och plats för avhängning. Från hallen öppnar sig hemmet upp mot ett ljust och rymligt sällskapsutrymme – perfekt för både avkoppling och umgänge. Här finns…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
villa på Brogatan 9B Vessigebro, Falkenbergs kommun - bild 1
villa på Brogatan 9B Vessigebro, Falkenbergs kommun - bild 2
villa på Brogatan 9B Vessigebro, Falkenbergs kommun - bild 3
villa på Brogatan 9B Vessigebro, Falkenbergs kommun - bild 4
villa på Brogatan 9B Vessigebro, Falkenbergs kommun - bild 5

Brogatan 9B

Villa
Vessigebro, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
3 495 000 kr
145 + 95 m²
847 m² tomt

Nu har du chansen att förvärva en fastighet med både karaktär och potential, belägen i hjärtat av Vessigebro. Fastigheten inrymmer tre lägenheter med olika användningsmöjligheter – i dagsläget är en av dem lediga och två uthyrd. Här finns alltså möjlighet att själv flytta in i en av bostäderna och hyra ut de övriga, eller att förvalta hela huset som en trygg och lönsam investering. Huset…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
villa på Olofsbo 140 Falkenberg, Falkenbergs kommun - bild 1
villa på Olofsbo 140 Falkenberg, Falkenbergs kommun - bild 2