Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Mäklare Caroline Westberg

Caroline Westberg

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Floravägen 19A, Per Ols, Fagersta kommun
  • Såld 14 jul. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Floravägen 19A

Lägenhet
Per Ols, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

59,5 m²

2 rum

3 795 kr/mån

Slutpris 99 000 kr-14 %

1 664 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Forsbackavägen 9, Kolarbyn, Fagersta kommun
  • Såld 10 jul. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Forsbackavägen 9

Lägenhet
Kolarbyn, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

43,8 m²

1 rum

2 924 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 55 000 kr-21 %

1 256 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Fallvägen 3b, Fagersta, Fagersta kommun
  • Såld 8 jul. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Fallvägen 3b

Lägenhet
Fagersta, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

41,4 m²

1 rum

2 870 kr/mån

Slutpris 35 000 kr-53 %

845 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Norra Granvägen 2, Skinnskatteberg, Skinnskattebergs kommun
  • Såld 30 jun. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Norra Granvägen 2

Fritidshus
Skinnskatteberg, Skinnskattebergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

80+12 m²

3 rum

1 530 m²

Slutpris 2 050 000 kr+21 %
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Slåttervägen 13, Fagersta, Fagersta kommun
  • Såld 23 jun. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Slåttervägen 13

Villa
Fagersta, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

80+80 m²

4 rum

938 m²

Slutpris 1 075 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jun. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Högbergsvägen 5

Villa
Fagersta, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

103+63 m²

5 rum

1 003 m²

Slutpris 855 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Ringvägen 13, Fagersta, Fagersta kommun
  • Såld 10 jun. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Ringvägen 13

Lägenhet
Fagersta, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

54 m²

2 rum

3 730 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 70 000 kr-13 %

1 296 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Höglundsvägen 3, Söderbärke, Smedjebackens kommun
  • Såld 3 jun. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Höglundsvägen 3

Fritidshus
Söderbärke, Smedjebackens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

85 m²

4 rum

1 344 m²

Slutpris 930 000 kr-19 %
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Bryggvägen 9, Skinnskatteberg, Skinnskattebergs kommun
  • Såld 23 maj. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Bryggvägen 9

Fritidshus
Skinnskatteberg, Skinnskattebergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

53 m²

3 rum

1 000 m²

Slutpris 1 425 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Aronsberg 9, Riddarhyttan, Skinnskattebergs kommun
  • Såld 12 maj. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Aronsberg 9

Fritidshus
Riddarhyttan, Skinnskattebergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

64+15 m²

4 rum

1 310 m²

Slutpris 175 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

Visar 51 - 60 av 60