Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Mäklare Caroline Westberg

Caroline Westberg

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Norrskensvägen 17, Fagersta, Fagersta kommun
  • Såld 24 nov. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Norrskensvägen 17

Radhus
Fagersta, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

107+15 m²

4 rum

370 m²

Slutpris 950 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Parkvägen 22A, Fagersta, Fagersta kommun
  • Såld 24 nov. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Parkvägen 22A

Lägenhet
Fagersta, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

39,5 m²

1 rum

2 925 kr/mån

Slutpris 120 000 kr±0 %

3 038 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Vasavägen 16b, Centrum, Fagersta kommun
  • Såld 17 nov. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Vasavägen 16b

Lägenhet
Centrum, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

59,6 m²

2 rum

3 361 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 45 000 kr-53 %

755 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Ringvägen 11, Fagersta, Fagersta kommun
  • Såld 12 nov. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Ringvägen 11

Lägenhet
Fagersta, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

102 m²

4 rum

5 403 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 175 000 kr-22 %

1 716 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Sjöhagsvägen 35, Fagersta, Fagersta kommun
  • Såld 12 nov. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Sjöhagsvägen 35

Villa
Fagersta, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

161 m²

6 rum

2 052 m²

Slutpris 4 795 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Masmästarvägen 9, Skinnskatteberg, Skinnskattebergs kommun
  • Såld 4 nov. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Masmästarvägen 9

Villa
Skinnskatteberg, Skinnskattebergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

111+111 m²

4 rum

1 035 m²

Slutpris 1 200 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Fagerstavägen 6B, Skinnskatteberg, Skinnskattebergs kommun
  • Såld 28 okt. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Fagerstavägen 6B

Lägenhet
Skinnskatteberg, Skinnskattebergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

42,5 m²

1 rum

2 916 kr/mån

Slutpris 60 000 kr-8 %

1 412 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Bruksvägen 1B, Kolarbyn, Fagersta kommun
  • Såld 22 okt. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Bruksvägen 1B

Lägenhet
Kolarbyn, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

39 m²

1 rum

2 537 kr/mån

Slutpris 60 000 kr-25 %

1 538 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Almvägen 38C, Fagersta, Fagersta kommun
  • Såld 20 okt. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Almvägen 38C

Lägenhet
Fagersta, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

84 m²

3 rum

4 775 kr/mån

Slutpris 330 000 kr-11 %

3 929 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Snödroppsvägen 2, Fagersta, Fagersta kommun
  • Såld 17 okt. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Snödroppsvägen 2

Radhus
Fagersta, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

91+20 m²

3 rum

472 m²

Slutpris 715 000 kr-20 %
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Brogatan 13F, Norberg, Norbergs kommun
  • Såld 14 okt. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Brogatan 13F

Lägenhet
Norberg, Norbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

68 m²

2 rum

4 485 kr/mån

Slutpris 130 000 kr-32 %

1 912 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Floravägen 9D, Fagersta, Fagersta kommun
  • Såld 10 okt. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Floravägen 9D

Lägenhet
Fagersta, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

70 m²

3 rum

4 613 kr/mån

Slutpris 195 000 kr±0 %

2 786 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Parkvägen 22b, Västanfors, Fagersta kommun
  • Såld 10 okt. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Parkvägen 22b

Lägenhet
Västanfors, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

38,5 m²

1 rum

2 865 kr/mån

Slutpris 150 000 kr±0 %

3 896 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Skrindvägen 37, Skinnskatteberg, Skinnskattebergs kommun
  • Såld 24 sep. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Skrindvägen 37

Radhus
Skinnskatteberg, Skinnskattebergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

78 m²

3 rum

460 m²

Slutpris 650 000 kr+18 %
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Bragevägen 7G, Fagersta, Fagersta kommun
  • Såld 18 sep. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Bragevägen 7G

Lägenhet
Fagersta, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

121 m²

4 rum

6 155 kr/mån

Slutpris 653 000 kr+32 %

5 397 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Floravägen 21A, Fagersta, Fagersta kommun
  • Såld 16 sep. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Floravägen 21A

Lägenhet
Fagersta, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

78 m²

3 rum

4 376 kr/mån

Slutpris 200 000 kr-9 %

2 564 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Kornettgatan 24B, Norberg, Norbergs kommun
  • Såld 3 sep. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Kornettgatan 24B

Lägenhet
Norberg, Norbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

110 m²

4 rum

5 541 kr/mån

Slutpris 350 000 kr+8 %

3 182 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Smällbovägen 1, Fagersta, Fagersta kommun
  • Såld 2 sep. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Smällbovägen 1

Villa
Fagersta, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

82+35 m²

4 rum

1 011 m²

Slutpris 1 000 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 aug. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Ringvägen 11

Lägenhet
Fagersta, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

78 m²

3 rum

4 151 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 210 000 kr-7 %

2 692 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Floravägen 15B, Fagersta, Fagersta kommun
  • Såld 25 aug. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Floravägen 15B

Lägenhet
Fagersta, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

61 m²

2 rum

3 672 kr/mån

Slutpris 140 000 kr-7 %

2 295 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Grenvägen 5, Skinnskatteberg, Skinnskattebergs kommun
  • Såld 22 aug. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Grenvägen 5

Fritidshus
Skinnskatteberg, Skinnskattebergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

50+8 m²

2 rum

1 248 m²

Slutpris 650 000 kr-21 %
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Ringvägen 11, Fagersta, Fagersta kommun
  • Såld 18 aug. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Ringvägen 11

Lägenhet
Fagersta, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

41 m²

1 rum

2 707 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 50 000 kr±0 %

1 220 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Dalavägen 42, Fagersta, Fagersta kommun
  • Såld 15 aug. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Dalavägen 42

Lägenhet
Fagersta, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

42,6 m²

1 rum

2 902 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 100 000 kr-17 %

2 347 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Bergstigen 2, Skinnskatteberg, Skinnskattebergs kommun
  • Såld 4 aug. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Bergstigen 2

Villa
Skinnskatteberg, Skinnskattebergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

176+104 m²

6 rum

820 m²

Slutpris 650 000 kr-19 %
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Floravägen 19A, Per Ols, Fagersta kommun
  • Såld 14 jul. 2025
profilfoto på mäklare
CarolineWestberg

Floravägen 19A

Lägenhet
Per Ols, Fagersta kommun
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

59,5 m²

2 rum

3 795 kr/mån

Slutpris 99 000 kr-14 %

1 664 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

Visar 26 - 50 av 59