- Sök mäklare
- Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
- Stefan Engroos
Om mig
För mig är kundnöjdhet en av de viktigaste beståndsdelarna i mitt uppdrag som fastighetsmäklare och jag vill alltid erbjuda mina kunder den bästa mäklartjänsten och det behandlar jag med största omtänksamhet samt noggrannhet. Tillgänglighet är ett ord som har stor betydelse i ditt livs största affär, jag finns oavsett tid på dygnet ett samtal bort för du som kund ska känna dig tillfredsställd. Mitt mål är att både köpare och säljare kan känna sig trygga genom hela affären och att slutresultatet.
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Hanvedens Allé 48B
Tullinge, Botkyrka kommun
82 m²
4 rum
- Uteplats
Slutpris 2 650 000 kr-5 %
32 317 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Visar 51 - 51 av 51