Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Mäklare Stefan Engroos

Stefan Engroos

Om mig

För mig är kundnöjdhet en av de viktigaste beståndsdelarna i mitt uppdrag som fastighetsmäklare och jag vill alltid erbjuda mina kunder den bästa mäklartjänsten och det behandlar jag med största omtänksamhet samt noggrannhet. Tillgänglighet är ett ord som har stor betydelse i ditt livs största affär, jag finns oavsett tid på dygnet ett samtal bort för du som kund ska känna dig tillfredsställd. Mitt mål är att både köpare och säljare kan känna sig trygga genom hela affären och att slutresultatet.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 nov. 2025

Lantjägarvägen 116

Radhus
Tumba, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

119 m²

5 rum

9 756 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 600 000 kr-16 %

13 445 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Strövarvägen 15D, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 7 nov. 2025

Strövarvägen 15D

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

53 m²

3 rum

4 000 kr/mån

Slutpris 1 950 000 kr-2 %

36 792 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Flottiljvägen 171, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 4 nov. 2025

Flottiljvägen 171

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

83 m²

3 rum

4 774 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 700 000 kr-3 %

32 530 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Sörgårdsvägen 77, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Sörgårdsvägen 77

Radhus
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

112 m²

4 rum

177 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 400 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Traststigen 18, Rönninge, Salems kommun
  • Såld 1 nov. 2025

Traststigen 18

Radhus
Rönninge, Salems kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

113+22 m²

4 rum

455 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 500 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Oxelvägen 23F, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 25 okt. 2025

Oxelvägen 23F

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

112 m²

4 rum

6 360 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 400 000 kr-5 %

30 357 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Lantjägarvägen 120, Tumba, Botkyrka kommun
  • Såld 24 okt. 2025

Lantjägarvägen 120

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

119 m²

5 rum

9 829 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 715 000 kr-2 %

14 412 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Kvällsvägen 12, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 10 okt. 2025

Kvällsvägen 12

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

111 m²

4 rum

6 786 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 105 000 kr±0 %

27 973 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Hagavägen 6a, Rönninge, Salems kommun
  • Såld 7 okt. 2025

Hagavägen 6a

Lägenhet
Rönninge, Salems kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

41+8 m²

2,5 rum

3 623 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 850 000 kr-12 %

45 122 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Vandrarvägen 31A, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Vandrarvägen 31A

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

96 m²

5 rum

6 978 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 100 000 kr-3 %

32 292 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Tumba torg 108, Tumba, Botkyrka kommun
  • Såld 1 okt. 2025

Tumba torg 108

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

76,5 m²

3,5 rum

6 458 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr-5 %

24 837 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Domarebacken 12, Norsborg, Botkyrka kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Domarebacken 12

Lägenhet
Norsborg, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

65,5 m²

2 rum

4 942 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 365 000 kr-2 %

20 840 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Domarebacken 12, Norsborg, Botkyrka kommun
  • Såld 20 sep. 2025

Domarebacken 12

Lägenhet
Norsborg, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

65,5 m²

2 rum

4 942 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 000 000 kr+1 %

15 267 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Kvällsvägen 10, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 19 aug. 2025

Kvällsvägen 10

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

118 m²

5 rum

7 150 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 110 000 kr-3 %

26 356 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Murgrönsvägen 2C, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 19 aug. 2025

Murgrönsvägen 2C

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

43 m²

2 rum

4 626 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 650 000 kr-3 %

38 372 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Solskensvägen 15, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Solskensvägen 15

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

63 m²

2 rum

5 166 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 920 000 kr+13 %

30 476 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Skarpbrunnavägen 13, Norsborg, Botkyrka kommun
  • Såld 25 jun. 2025

Skarpbrunnavägen 13

Lägenhet
Norsborg, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

45,5 m²

1,5 rum

4 519 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 900 000 kr-18 %

19 780 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Tullingebergsvägen 12A, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 24 jun. 2025

Tullingebergsvägen 12A

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

42 m²

1 rum

3 503 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 400 000 kr-3 %

33 333 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Katrinebergsvägen 131, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 18 jun. 2025

Katrinebergsvägen 131

Radhus
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

145 m²

5 rum

7 297 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 900 000 kr-2 %

26 897 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Tullingebergsvägen 9, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 15 jun. 2025

Tullingebergsvägen 9

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

56,5 m²

2 rum

3 644 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 850 000 kr±0 %

32 743 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Grödingevägen 20B, Tumba, Botkyrka kommun
  • Såld 14 jun. 2025

Grödingevägen 20B

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

85,5 m²

3 rum

6 309 kr/mån

Slutpris 2 195 000 kr±0 %

25 673 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Kornvägen 5, Norsborg, Botkyrka kommun
  • Såld 10 jun. 2025

Kornvägen 5

Lägenhet
Norsborg, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

58,5 m²

2 rum

4 451 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

22 137 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Flottiljvägen 91D, Tullinge, Botkyrka kommun
  • Såld 20 maj. 2025

Flottiljvägen 91D

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

105 m²

4 rum

6 805 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 200 000 kr+3 %

30 476 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Domarebacken 10, Norsborg, Botkyrka kommun
  • Såld 16 maj. 2025

Domarebacken 10

Lägenhet
Norsborg, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

78 m²

3 rum

5 699 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 325 000 kr-5 %

16 987 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Flottiljvägen 171, Riksten, Botkyrka kommun
  • Såld 7 maj. 2025

Flottiljvägen 171

Lägenhet
Riksten, Botkyrka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

68 m²

2,5 rum

3 625 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 225 000 kr-3 %

32 721 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem
Svensk Fastighetsförmedling Botkyrka/Salem

Visar 26 - 50 av 51