Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs

Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Hällagatan 10, Kilafors, Bollnäs kommun
  • Såld 25 nov. 2025

Hällagatan 10

Villa
Kilafors, Bollnäs kommun

123+90 m²

5 rum

985 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 650 000 kr-13 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Växbovägen 96, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 21 nov. 2025

Växbovägen 96

Villa
Bollnäs, Bollnäs kommun

78+109 m²

4 rum

1 512 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 050 000 kr-19 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Hårga 1326, Kilafors, Bollnäs kommun
  • Såld 19 nov. 2025

Hårga 1326

Fritidshus
Kilafors, Bollnäs kommun

44 m²

1 rum

693 m²

Slutpris 475 000 kr+12 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Hästhagsvägen 17, Rengsjö, Bollnäs kommun
  • Såld 17 nov. 2025

Hästhagsvägen 17

Villa
Rengsjö, Bollnäs kommun

97 m²

2 rum

1 799 m²
  • Nyproduktion
  • Balkong

Slutpris 2 500 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Överbo 635, Glössbo, Rengsjö, Söderhamns kommun
  • Såld 10 nov. 2025

Överbo 635

Villa
Glössbo, Rengsjö, Söderhamns kommun

85 m²

3 rum

3 950 m²

Slutpris 1 595 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Eriknäsbo 4211, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 7 nov. 2025

Eriknäsbo 4211

Villa
Bollnäs, Bollnäs kommun

170 m²

7 rum

1,9 ha

Slutpris 1 925 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Apoteksgatan 4, Centralt, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Apoteksgatan 4

Lägenhet
Centralt, Bollnäs, Bollnäs kommun

83,5 m²

3 rum

4 103 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 700 000 kr+14 %

20 359 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Björkträvägen 9, Viksjöfors, Ovanåkers kommun
  • Såld 13 okt. 2025

Björkträvägen 9

Villa
Viksjöfors, Ovanåkers kommun

250+50 m²

8 rum

8 108 m²

Slutpris 700 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Ungmansvägen 41, Alfta, Ovanåkers kommun
  • Såld 13 okt. 2025

Ungmansvägen 41

Radhus
Alfta, Ovanåkers kommun

85+6 m²

4 rum

588 m²

Slutpris 900 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Norrby 271, Alfta, Ovanåkers kommun
  • Såld 13 okt. 2025

Norrby 271

Fritidshus
Alfta, Ovanåkers kommun

75 m²

2 rum

4 350 m²

Slutpris 195 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Alirgatan 22A, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 10 okt. 2025

Alirgatan 22A

Lägenhet
Bollnäs, Bollnäs kommun

75 m²

3 rum

4 750 kr/mån

Slutpris 725 000 kr+4 %

9 667 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Änga Vinkällan 4055, Änga, Bollnäs kommun
  • Såld 10 okt. 2025

Änga Vinkällan 4055

Fritidshus
Änga, Bollnäs kommun

99 m²

3 rum

1 290 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 300 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Långgatan 87, Alfta, Ovanåkers kommun
  • Såld 7 okt. 2025

Långgatan 87

Villa
Alfta, Ovanåkers kommun

103+22 m²

5 rum

1 410 m²
  • Uteplats

Slutpris 725 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Östlingsvägen 18, Alfta, Ovanåkers kommun
  • Såld 1 okt. 2025

Östlingsvägen 18

Villa
Alfta, Ovanåkers kommun

106+86 m²

4 rum

944 m²

Slutpris 1 020 000 kr+10 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Färjekarlsvägen 1, Arbrå, Bollnäs kommun
  • Såld 1 okt. 2025

Färjekarlsvägen 1

Villa
Arbrå, Bollnäs kommun

93+40 m²

4 rum

1 230 m²

Slutpris 450 000 kr+14 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025

Öjung 241

Fritidshus
Edsbyn, Ovanåkers kommun

119+24 m²

4 rum

1 316 m²
  • Uteplats

Slutpris 790 000 kr-21 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Mossbo 526, Alfta, Ovanåkers kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Mossbo 526

Villa
Alfta, Ovanåkers kommun

130+60 m²

3 rum

1 607 m²

Slutpris 1 550 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Mossbo 243, Alfta, Ovanåkers kommun
  • Såld 17 sep. 2025

Mossbo 243

Villa
Alfta, Ovanåkers kommun

91 m²

4 rum

4 348 m²
  • Uteplats

Slutpris 600 000 kr-14 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Hårga 1372, Kilafors, Bollnäs kommun
  • Såld 15 sep. 2025

Hårga 1372

Villa
Kilafors, Bollnäs kommun

170 m²

5 rum

2 378 m²

Slutpris 3 000 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Edelsbergsvägen 72, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 9 sep. 2025

Edelsbergsvägen 72

Villa
Bollnäs, Bollnäs kommun

134+3 m²

5 rum

1 071 m²

Slutpris 675 000 kr-15 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 sep. 2025

Polacksgatan 19B

Lägenhet
Bollnäs, Bollnäs kommun

33 m²

1 rum

2 509 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 230 000 kr-19 %

6 970 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Freluga 4606, Freluga, Bollnäs kommun
  • Såld 8 sep. 2025

Freluga 4606

Villa
Freluga, Bollnäs kommun

127+150 m²

4 rum

1 868 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 600 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Östra Galvsjön 210 & 212, Alfta/Arbrå, Bollnäs kommun
  • Såld 5 sep. 2025

Östra Galvsjön 210 & 212

Fritidshus
Alfta/Arbrå, Bollnäs kommun

85 m²

4 rum

5 000 m²

Slutpris 2 500 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Granspång 1486, Kilafors, Bollnäs kommun
  • Såld 2 sep. 2025

Granspång 1486

Fritidshus
Kilafors, Bollnäs kommun

53 m²

2 rum

5 985 m²

Slutpris 560 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Karsjö Linvägen 5, Karsjö, Ljusdals kommun
  • Såld 2 sep. 2025

Karsjö Linvägen 5

Fritidshus
Karsjö, Ljusdals kommun

27 m²

1 rum

727 m²

Slutpris 1 550 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs

Visar 26 - 50 av 83