Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs

Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Templarvägen 7, Ren, Bollnäs kommun
  • Såld 4 maj. 2026

Templarvägen 7

Villa
Ren, Bollnäs kommun

95+25 m²

5 rum

1 034 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 300 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Åsenvägen 50, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Åsenvägen 50

Villa
Bollnäs, Bollnäs kommun

156 m²

6 rum

1 288 m²

Slutpris 3 275 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Vintervägen 5, Brånan, Bollnäs kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Vintervägen 5

Villa
Brånan, Bollnäs kommun

110+110 m²

4 rum

1 125 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 000 000 kr-13 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Staketkroken 11, Granberg, Bollnäs kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Staketkroken 11

Villa
Granberg, Bollnäs kommun

134+28 m²

5 rum

854 m²

Slutpris 2 250 000 kr-13 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026

Ryggesbovägen 103

Villa
Edsbyn, Ovanåkers kommun

201+71 m²

Slutpris 2 500 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Hemvägen 4A, Edsbyn, Ovanåkers kommun
  • Såld 22 apr. 2026

Hemvägen 4A

Lägenhet
Edsbyn, Ovanåkers kommun

58 m²

2 rum

4 376 kr/mån

Slutpris 270 000 kr-31 %

4 655 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Hans-Jonsvägen 28, Arbrå, Bollnäs kommun
  • Såld 21 apr. 2026

Hans-Jonsvägen 28

Villa
Arbrå, Bollnäs kommun

108+5 m²

4 rum

1 104 m²
  • Uteplats

Slutpris 975 000 kr-11 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Alftavägen 2C, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 15 apr. 2026

Alftavägen 2C

Lägenhet
Bollnäs, Bollnäs kommun

62 m²

2 rum

3 718 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 030 000 kr-14 %

16 613 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Alftavägen 4B, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 8 apr. 2026

Alftavägen 4B

Lägenhet
Bollnäs, Bollnäs kommun

82 m²

3 rum

4 691 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

18 232 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Brogatan 1, Bollnäs Centralt, Bollnäs kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Brogatan 1

Lägenhet
Bollnäs Centralt, Bollnäs kommun

64,5 m²

2 rum

3 643 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 200 000 kr±0 %

18 605 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Blåbärsvägen 6, Björktjära, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 27 mar. 2026

Blåbärsvägen 6

Villa
Björktjära, Bollnäs, Bollnäs kommun

131+21 m²

6 rum

517 m²

Slutpris 1 125 000 kr-13 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Norrby 413, Alfta, Ovanåkers kommun
  • Såld 19 mar. 2026

Norrby 413

Gård/Skog
Alfta, Ovanåkers kommun

150+45 m²

5 rum

4,7 ha
  • Balkong

Slutpris 2 550 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Bäckstigen 11, Edsbyn, Ovanåkers kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Bäckstigen 11

Lägenhet
Edsbyn, Ovanåkers kommun

75 m²

3 rum

4 828 kr/mån

Slutpris 400 000 kr-19 %

5 333 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Knådavägen 59, Edsbyn, Ovanåkers kommun
  • Såld 13 feb. 2026

Knådavägen 59

Villa
Edsbyn, Ovanåkers kommun

101+44 m²

3 rum

1 015 m²

Slutpris 1 400 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Alirgatan 20A, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 11 feb. 2026

Alirgatan 20A

Lägenhet
Bollnäs, Bollnäs kommun

43 m²

1 rum

2 848 kr/mån

Slutpris 315 000 kr-9 %

7 326 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Gärdesgatan 16B, Gärdet, Bollnäs kommun
  • Såld 3 feb. 2026

Gärdesgatan 16B

Lägenhet
Gärdet, Bollnäs kommun

51 m²

2 rum

4 232 kr/mån

Slutpris 180 000 kr-39 %

3 529 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Lenninge 9386 A & B, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 3 feb. 2026

Lenninge 9386 A & B

Villa
Bollnäs, Bollnäs kommun

244+17 m²

7 rum

8 922 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 900 000 kr-17 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Apoteksgatan 8B, Bollnäs Centralt, Bollnäs kommun
  • Såld 21 jan. 2026

Apoteksgatan 8B

Lägenhet
Bollnäs Centralt, Bollnäs kommun

36 m²

1 rum

2 107 kr/mån

Slutpris 430 000 kr-9 %

11 944 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Storsveden 261, Alfta, Ovanåkers kommun
  • Såld 19 jan. 2026

Storsveden 261

Fritidshus
Alfta, Ovanåkers kommun

65 m²

4 rum

1 780 m²

Slutpris 425 000 kr-14 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 dec. 2025

Sågvägen 2

Fritidshus
Vallsta, Bollnäs kommun

100 m²

5 rum

1,5 ha
  • Uteplats

Slutpris 900 000 kr+6 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Tomtavägen 4A, Arbrå, Bollnäs kommun
  • Såld 8 dec. 2025

Tomtavägen 4A

Villa
Arbrå, Bollnäs kommun

120+78 m²

5 rum

1 201 m²
  • Uteplats

Slutpris 595 000 kr-14 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Sandvägen 11, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 4 dec. 2025

Sandvägen 11

Villa
Bollnäs, Bollnäs kommun

108+169 m²

4 rum

1 133 m²

Slutpris 2 350 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Kasernvägen 37, Alfta, Ovanåkers kommun
  • Såld 28 nov. 2025

Kasernvägen 37

Villa
Alfta, Ovanåkers kommun

90+90 m²

2 252 m²

Slutpris 1 025 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Ryggesbo 505, Edsbyn, Ovanåkers kommun
  • Såld 27 nov. 2025

Ryggesbo 505

Gård/Skog
Edsbyn, Ovanåkers kommun

200 m²

6 rum

6,4 ha
  • Uteplats

Slutpris 800 000 kr-11 %
Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Alftavägen 4A, Tågmästaren, Bollnäs kommun
  • Såld 27 nov. 2025

Alftavägen 4A

Lägenhet
Tågmästaren, Bollnäs kommun

40 m²

1 rum

2 531 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 450 000 kr-9 %

11 250 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs

Visar 1 - 25 av 83