Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Bollnäs
Mäklare Johanna Borg

Johanna Borg

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
4 rum villa på Hälsingegatan 69 Arbrå, Bollnäs kommun - bild 1
4 rum villa på Hälsingegatan 69 Arbrå, Bollnäs kommun - bild 2
4 rum villa på Hälsingegatan 69 Arbrå, Bollnäs kommun - bild 3
4 rum villa på Hälsingegatan 69 Arbrå, Bollnäs kommun - bild 4
4 rum villa på Hälsingegatan 69 Arbrå, Bollnäs kommun - bild 5
Mån 25 maj kl 16:00

Hälsingegatan 69

Villa
Arbrå, Bollnäs kommun
895 000 kr
111 + 109 m²
4 rum
1 228 m² tomt

Hemtrevlig enplansvilla med källarvåning, belägen på hörntomt i centrala Arbrå. Boarea på 111 m² som fördelas på 4 ROK, med badrum och ett rymligt toalettrum. Källarvåningen erbjuder hela 109 m² biarea och har väldiga förvaringsytor med potential till att inreda t ex fler sovrum alt bad/tvättstuga, samt att här finns en rymlig gillestuga/hobbyrum. Bekväm och bekymmersfri uppvärmning genom…

Premium
Uteplats
2 rum lägenhet på Södra Bäckvägen 6A Ren, Bollnäs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Södra Bäckvägen 6A Ren, Bollnäs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Södra Bäckvägen 6A Ren, Bollnäs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Södra Bäckvägen 6A Ren, Bollnäs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Södra Bäckvägen 6A Ren, Bollnäs kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 17:00

Södra Bäckvägen 6A

Lägenhet
Ren, Bollnäs kommun
795 000 kr
55 m²
2 rum
vån 2
5 032 kr/mån
14 455 kr/m²

Nu finns chansen att förvärva denna stilrena tvåa om 55 kvm belägen på andra våningen i den omtyckta HSB-föreningen Trion på Ren. Lägenhetens ytskikt är i sobra och enkla kulörer och här erbjuds även ett fräscht helkaklat dusch & toalettrum samt ett modernt kök. Rymlig balkong (fr 2019) i soligt söderläge som ger ett extra rum under tre av årets fyra årstider. På Södra Bäckvägen 6A får du ett…

Premium
3 rum vinterbonat fritidshus på Stugvägen 1 Vallsta, Bollnäs kommun - bild 1
3 rum vinterbonat fritidshus på Stugvägen 1 Vallsta, Bollnäs kommun - bild 2
3 rum vinterbonat fritidshus på Stugvägen 1 Vallsta, Bollnäs kommun - bild 3
3 rum vinterbonat fritidshus på Stugvägen 1 Vallsta, Bollnäs kommun - bild 4
3 rum vinterbonat fritidshus på Stugvägen 1 Vallsta, Bollnäs kommun - bild 5
Budgivning pågår
Fre 22 maj kl 14:00

Stugvägen 1

Fritidshus
Vallsta, Bollnäs kommun
1 695 000 kr
71 + 3 m²
3 rum
1 096 m² tomt

Vinterbonat fritidshus med året runt standard, beläget på välskött trädgårdstomt i populära Orbaden strax utanför Vallsta! Bara några minuters gångväg bort finns Orbaden Spa och Resort, camping och den kilometerlånga sandstranden "Hälsinglands Riviera" längs med älven Ljusnan. Huvudstuga om 3 ROK varav 2 sovrum, dusch & toalett med bastu och öppen planlösning mellan ett fullt utrustat arbetskök…

Premium
3 rum fritidshus på Änga 2773 Vallsta, Bollnäs kommun - bild 1
3 rum fritidshus på Änga 2773 Vallsta, Bollnäs kommun - bild 2
3 rum fritidshus på Änga 2773 Vallsta, Bollnäs kommun - bild 3
3 rum fritidshus på Änga 2773 Vallsta, Bollnäs kommun - bild 4
3 rum fritidshus på Änga 2773 Vallsta, Bollnäs kommun - bild 5
Lör 23 maj kl 12:30

Änga 2773

Fritidshus
Vallsta, Bollnäs kommun
550 000 kr
80 m²
3 rum
2 070 m² tomt

Lantligt rött torp anno 1931 med naturnära läge strax utanför Vallsta. Här bor du med närhet till Ljusnan och fina badmöjligheter, samtidigt som centrala Vallsta med bla. matbutik öppet 24/7 och tåg/busstation finns endast fem minuters bilfärd bort. Fritidshuset erbjuder ca 80 kvadratmeter fördelat på tre rum och kök med en enkel standard. Inventarier och lösöre ingår i köpet, vilket…

Premium
2 rum lägenhet på Läroverksgatan 43C Bollnäs, Bollnäs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Läroverksgatan 43C Bollnäs, Bollnäs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Läroverksgatan 43C Bollnäs, Bollnäs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Läroverksgatan 43C Bollnäs, Bollnäs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Läroverksgatan 43C Bollnäs, Bollnäs kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 16:00

Läroverksgatan 43C

Lägenhet
Bollnäs, Bollnäs kommun
195 000 kr
55,5 m²
2 rum
vån 2/3
4 100 kr/mån
3 514 kr/m²

Lägenhet om 2 ROK fördelat på 55,5 kvm med högt i tak och renoveringsbehov. Bostadsrätten har haft en och samma ägare sedan år 1978 och finns hos BRF Vallmon Nr 6 i Bollnäs, belägen på området Gärdet. Rymlig inglasad balkong mot öst, som under vår, sommar och höst blir ett extra rum att nyttja. Månadsavgift om 4100 kr, vilken inkluderar värme, vatten, tv och internet. P-plats med motorvärmare…

Premium
Granberg, Bollnäs, Bollnäs kommun
Tis 26 maj kl 16:30

Åsmyravägen 28

Villa
Granberg, Bollnäs, Bollnäs kommun
1 650 000 kr
112 + 93 m²
4 rum
1 103 m² tomt
5 rum villa på Rotebergsvägen 262 Edsbyn, Ovanåkers kommun - bild 1
5 rum villa på Rotebergsvägen 262 Edsbyn, Ovanåkers kommun - bild 2
5 rum villa på Rotebergsvägen 262 Edsbyn, Ovanåkers kommun - bild 3
5 rum villa på Rotebergsvägen 262 Edsbyn, Ovanåkers kommun - bild 4
5 rum villa på Rotebergsvägen 262 Edsbyn, Ovanåkers kommun - bild 5

Rotebergsvägen 262

Villa
Edsbyn, Ovanåkers kommun
1 295 000 kr
119 + 6 m²
5 rum
880 m² tomt

Längs med Stora Hälsingegårdars väg strax utanför Edsbyn finns denna villa i 1,5-plan om 5 ROK varav 4 sovrum fördelat på 119 hemtrevliga kvadratmeter. Här erbjuds en uteplats med gott om soltimmar att njuta av. Huset har under de senaste åren gått igenom en del omfattande renoveringar, bl.a nya enhetliga golvplank på hela entréplanet, nya ytskikt samt nytt kök och badrum. Här finns även flera…

Premium
4 rum villa på Skräddaregatan 6 Björktjära, Bollnäs, Bollnäs kommun - bild 1
4 rum villa på Skräddaregatan 6 Björktjära, Bollnäs, Bollnäs kommun - bild 2
4 rum villa på Skräddaregatan 6 Björktjära, Bollnäs, Bollnäs kommun - bild 3
4 rum villa på Skräddaregatan 6 Björktjära, Bollnäs, Bollnäs kommun - bild 4
4 rum villa på Skräddaregatan 6 Björktjära, Bollnäs, Bollnäs kommun - bild 5

Skräddaregatan 6

Villa
Björktjära, Bollnäs, Bollnäs kommun
1 595 000 kr
104 + 52 m²
4 rum
882 m² tomt

Välkommen till Skräddaregatan 6, en villa i två plan med källare om totalt 104+52 m², med 4-5 rum belägen på barnvänliga & omtyckta Björktjära i Bollnäs. Här erbjuds ett boende med visst renoveringsbehov, vilket ger bra möjligheter för den som vill sätta sin egen prägel. Tomten om 882 m² är en solig och lättskött hörntomt med goda ytor för lek, odling eller avkoppling. Den rymliga altanen under…

Premium
Bollnäs, Bollnäs kommun

Hedhamregatan 4A

Lägenhet
Bollnäs, Bollnäs kommun
355 000 kr
32,5 m²
1 rum
vån 3/3
3 499 kr/mån
10 923 kr/m²
Balkong
Norra Ren, Bollnäs, Bollnäs kommun
Ons 20 maj kl 16:30

Stabergsvägen 31

Villa
Norra Ren, Bollnäs, Bollnäs kommun
995 000 kr
97 + 5 m²
4 rum
2 185 m² tomt
4 rum radhus på Klockarvägen 14F Bollnäs, Bollnäs kommun - bild 1
4 rum radhus på Klockarvägen 14F Bollnäs, Bollnäs kommun - bild 2
4 rum radhus på Klockarvägen 14F Bollnäs, Bollnäs kommun - bild 3
4 rum radhus på Klockarvägen 14F Bollnäs, Bollnäs kommun - bild 4
4 rum radhus på Klockarvägen 14F Bollnäs, Bollnäs kommun - bild 5
Budgivning pågår

Klockarvägen 14F

Radhus
Bollnäs, Bollnäs kommun
750 000 kr
80 + 40 m²
4 rum
89 m² tomt

Välkommen till Klockarvägen 14F, ett välplanerat radhus tidstypiskt för 50-talets arkitektur. Detta boende erbjuder fyra rum fördelat på två plan samt en praktisk källare, allt inom en total yta av 80+40 kvadratmeter. Här bor du bekvämt med uppvärmning via fjärrvärme och i en samfällighet som inkluderar gemensamma gräsytor för lek och aktivitet, garageplats för bilen och soprum. Beläget på…

Premium
Bollnäs, Bollnäs kommun

Kilbergsvägen 27C

Radhus
Bollnäs, Bollnäs kommun
1 295 000 kr
96 m²
4 rum
131 m² tomt
Balkong
Uteplats
Edsbyn- Borgen, Ovanåkers kommun
Budgivning pågår

Hygabacka 8

Villa
Edsbyn- Borgen, Ovanåkers kommun
290 000 kr
107 + 9 m²
4 rum
1 187 m² tomt
Gärdet, Bollnäs kommun

Gärdesgatan 14A

Lägenhet
Gärdet, Bollnäs kommun
345 000 kr
60 m²
2 rum
vån 3/3
4 584 kr/mån
5 750 kr/m²
Gärdet, Bollnäs kommun

Läroverksgatan 43C

Lägenhet
Gärdet, Bollnäs kommun
400 000 kr
68 m²
3 rum
vån 3/3
4 789 kr/mån
5 882 kr/m²
Balkong
Voxnabruk, Ovanåkers kommun

Brobergsvägen 107

Fritidshus
Voxnabruk, Ovanåkers kommun
645 000 kr
104 + 23 m²
5 rum
3 120 m² tomt
Alfta, Ovanåkers kommun

Trädgårdsgatan 6

Villa
Alfta, Ovanåkers kommun
1 345 000 kr
101 + 102 m²
4 rum
1 119 m² tomt
Uteplats
Edsbyn, Ovanåkers kommun
Budgivning pågår

Ängsgatan 3

Villa
Edsbyn, Ovanåkers kommun
1 350 000 kr
103 + 103 m²
4 rum
876 m² tomt
3 rum lägenhet på Gärdesgatan 16A Gärdet, Bollnäs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Gärdesgatan 16A Gärdet, Bollnäs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Gärdesgatan 16A Gärdet, Bollnäs kommun - bild 3

Gärdesgatan 16A

Lägenhet
Gärdet, Bollnäs kommun
745 000 kr
69 m²
3 rum
vån 3/3
3 907 kr/mån
10 797 kr/m²
Plus
Balkong

Visar alla 19