Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Mäklare Aidin Moshiri

Aidin Moshiri

Om mig

Att köpa eller sälja sin bostad är ett av livets större beslut, både ekonomiskt men kanske även känslomässigt. Att välja rätt mäklare är avgörande för hur utfallet av affären blir. Min målsättning är att både du som säljare och köpare ska känna er trygga genom hela processen. Denna känsla skapar jag genom ett professionellt tillvägagångssätt och en lyhördhet som möter dina krav och behov. Jag jobbar med skräddasydda lösningar för dig och din bostad, för att nå det bästa slutresultatet.
Mäklarens försäljningar
Kungsängen - Tibble, Upplands-Bro kommun
Kommande

Enbärsvägen 3

Lägenhet
Kungsängen - Tibble, Upplands-Bro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungsängen
1 895 000 kr
55 m²
2 rum
vån 1/7
4 084 kr/mån
34 455 kr/m²
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Kungsängen
Svensk Fastighetsförmedling Kungsängen
Kungsängen, Upplands-Bro kommun
Kommande

Norrbodavägen 9

Lägenhet
Kungsängen, Upplands-Bro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungsängen
2 095 000 kr
63 m²
2 rum
vån 2/2
5 960 kr/mån
33 254 kr/m²
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Kungsängen
Svensk Fastighetsförmedling Kungsängen
5 rum villa på Krokvreten 6 Bålsta, Håbo kommun - bild 1
5 rum villa på Krokvreten 6 Bålsta, Håbo kommun - bild 2
5 rum villa på Krokvreten 6 Bålsta, Håbo kommun - bild 3
5 rum villa på Krokvreten 6 Bålsta, Håbo kommun - bild 4
5 rum villa på Krokvreten 6 Bålsta, Håbo kommun - bild 5
Kommande

Krokvreten 6

Villa
Bålsta, Håbo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
3 995 000 kr
117 m²
5 rum
1 317 m² tomt

På lugna och omtyckta Krokvreten 6 i Hagviken erbjuds denna välplanerade villa om 117 kvm, perfekt för familjen som söker både utrymme och funktion. Bostaden disponeras över fyra sovrum, vilket ger goda möjligheter för barnfamiljen, hemmakontor eller gästrum. Stora sociala ytor inomhus och utomhus såsom det stora inglasade uterummet och vardagsrummet på övervåningen. Invändigt möts du av ljusa…

Premium
Balkong
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
3 rum lägenhet på Enbärsvägen 3 Kungsängen - Tibble, Upplands-Bro kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Enbärsvägen 3 Kungsängen - Tibble, Upplands-Bro kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Enbärsvägen 3 Kungsängen - Tibble, Upplands-Bro kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Enbärsvägen 3 Kungsängen - Tibble, Upplands-Bro kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Enbärsvägen 3 Kungsängen - Tibble, Upplands-Bro kommun - bild 5
Kommande

Enbärsvägen 3

Lägenhet
Kungsängen - Tibble, Upplands-Bro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungsängen
2 995 000 kr
79 m²
3 rum
vån 6/6
5 094 kr/mån
37 911 kr/m²

Välkommen till Enbärsvägen 3, en exceptionell bostad som erbjuder något utöver det vanliga! Denna ljusa och välplanerade trea, belägen högst upp i huset, bjuder på en spektakulär takterrass som gör drömmen om ett exklusivt boende till verklighet. Lägenheten är genomtänkt och har en modern och stilren planlösning. Vardagsrummet är ljust och rymligt, med stora fönsterpartier som släpper in rikligt…

Premium
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Kungsängen
Svensk Fastighetsförmedling Kungsängen
4 rum par-/kedje-/radhus på Växthusvägen 4 Bro-Rosenängen, Upplands-Bro kommun - bild 1
4 rum par-/kedje-/radhus på Växthusvägen 4 Bro-Rosenängen, Upplands-Bro kommun - bild 2
4 rum par-/kedje-/radhus på Växthusvägen 4 Bro-Rosenängen, Upplands-Bro kommun - bild 3
4 rum par-/kedje-/radhus på Växthusvägen 4 Bro-Rosenängen, Upplands-Bro kommun - bild 4
4 rum par-/kedje-/radhus på Växthusvägen 4 Bro-Rosenängen, Upplands-Bro kommun - bild 5
Kommande

Växthusvägen 4

Radhus
Bro-Rosenängen, Upplands-Bro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
3 150 000 kr
108 m²
4 rum
6 590 kr/mån
29 167 kr/m²

Välkomna till detta perfekta BRF-parhus på Växthusvägen 4! Här presenterar vi nu ett härligt parhus i nyproduktions skick, i en trevlig förening med en duktig styrelse. Vi möts av en stor stenlagd uppfart med plats för ca 4 bilar. I hallen finns det gott om plats för ytterkläder, men även finns det gott om förvaring av kläder i garderober. Intill hallen har vi ett välplanerat kök med matplats.…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Gamla Bro, Upplands-Bro kommun
Kommande

Blomstervägen 1

Lägenhet
Gamla Bro, Upplands-Bro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
1 495 000 kr
70 m²
2 rum
vån 6/7
5 006 kr/mån
21 357 kr/m²
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Bålsta, Håbo kommun
Kommande

Granebergsvägen 17

Villa
Bålsta, Håbo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
4 995 000 kr
118 + 159 m²
13 rum
801 m² tomt
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro
Svensk Fastighetsförmedling Bålsta/Bro

Visar alla 7