Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Åre

Svensk Fastighetsförmedling Åre

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Belwobyn v 10, 27, 28 & 34 i paket, Åre, Åre kommun
  • Såld 4 jul. 2025

Belwobyn v 10, 27, 28 & 34 i paket

Lägenhet
Åre, Åre kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åre

52 m²

3 rum

933 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 195 000 kr-11 %

3 750 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Åre
Svensk Fastighetsförmedling Åre
Åre Strand 1A1 Vecka 6, Åre, Åre kommun
  • Såld 2 jul. 2025

Åre Strand 1A1 Vecka 6

Lägenhet
Åre, Åre kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åre

111 m²

4 rum

375 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 157 500 kr-5 %

1 419 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Åre
Svensk Fastighetsförmedling Åre
Bäcksidevägen 4C, Åre, Åre kommun
  • Såld 16 jun. 2025

Bäcksidevägen 4C

Lägenhet
Åre, Åre kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åre

75 m²

4 rum

4 857 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 450 000 kr-1 %

46 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Åre
Svensk Fastighetsförmedling Åre
Belwobyn v 2, 7, 29, 44 i paket, Åre, Åre kommun
  • Såld 10 jun. 2025

Belwobyn v 2, 7, 29, 44 i paket

Lägenhet
Åre, Åre kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åre

52 m²

3 rum

1 133 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 210 000 kr+8 %

4 038 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Åre
Svensk Fastighetsförmedling Åre
Golfbyn golfvägen 1, Duved, Åre kommun
  • Såld 20 maj. 2025

Golfbyn golfvägen 1

Villa
Duved, Åre kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åre

46 m²

3 rum

486 m²

Slutpris 1 800 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Åre
Svensk Fastighetsförmedling Åre
Kolåsen Kolåsenvägen 70, Järpen, Åre kommun
  • Såld 13 maj. 2025

Kolåsen Kolåsenvägen 70

Fritidshus
Järpen, Åre kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åre

45+35 m²

3 rum

1 945 m²

Slutpris 1 160 000 kr-14 %
Svensk Fastighetsförmedling Åre
Svensk Fastighetsförmedling Åre
Årevägen 128G, Åre, Åre kommun
  • Såld 5 maj. 2025

Årevägen 128G

Lägenhet
Åre, Åre kommun
Svensk Fastighetsförmedling Åre

73 m²

4 rum

3 438 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 5 950 000 kr-5 %

81 507 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Åre
Svensk Fastighetsförmedling Åre

Visar 51 - 57 av 57