Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Västerås

Svensk Fastighetsförmedling Västerås

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jun. 2025

Sevalla Strömsborg 11

Tomt
Västerås, Västerås kommun

2 005 m²

Slutpris 195 000 kr-67 %
Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025

Kaserngatan 219

Radhus
Viksäng, Västerås kommun

104 m²

4 rum

299 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 700 000 kr-10 %
Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Kumlagatan 3, Västerås, Västerås kommun
  • Såld 6 jun. 2025

Kumlagatan 3

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

62,5 m²

2 rum

3 661 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 150 000 kr-4 %

18 400 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Spikverksgatan 64, Bäckby, Västerås kommun
  • Såld 6 jun. 2025

Spikverksgatan 64

Radhus
Bäckby, Västerås kommun

132 m²

5 rum

205 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 670 000 kr-16 %
Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Flisavägen 23, Västerås, Västerås kommun
  • Såld 5 jun. 2025

Flisavägen 23

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

67,2 m²

2,5 rum

4 519 kr/mån

Slutpris 675 000 kr-10 %

10 045 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Bondegatan 11, Centrala Västerås, Västerås kommun
  • Såld 4 jun. 2025

Bondegatan 11

Lägenhet
Centrala Västerås, Västerås kommun

73 m²

3 rum

4 362 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 220 000 kr-3 %

30 411 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2025

Sankta Ursulas väg 2AA

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

114 m²

3 rum

6 192 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr-5 %

33 333 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jun. 2025

Gråsparvsvägen 17

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

84 m²

3 rum

5 219 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 600 000 kr+1 %

7 143 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Gudruns väg 53, Irsta, Västerås kommun
  • Såld 3 jun. 2025

Gudruns väg 53

Villa
Irsta, Västerås kommun

123 m²

5 rum

759 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 495 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jun. 2025

Odensvigatan 5

Lägenhet
Odensvi, Västerås kommun

96 m²

3 rum

4 931 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 330 000 kr-11 %

13 854 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 maj. 2025

Siggesborgsgatan 11A

Lägenhet
Gideonsberg, Västerås kommun

60 m²

2 rum

3 228 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 240 000 kr+25 %

20 667 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 maj. 2025

Syrenvägen 44

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

105 m²

4 rum

6 282 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 200 000 kr-20 %

11 429 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Julrosvägen 24, Gryta, Västerås kommun
  • Såld 30 maj. 2025

Julrosvägen 24

Lägenhet
Gryta, Västerås kommun

90 m²

3 rum

5 459 kr/mån

Slutpris 1 510 000 kr+1 %

16 778 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025

Radhusvägen 3C

Radhus
Tillberga, Västerås kommun

60+60 m²

4 rum

4 496 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 900 000 kr-3 %

31 667 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Utanbygatan 6C, Centrala Västerås, Västerås kommun
  • Såld 26 maj. 2025

Utanbygatan 6C

Lägenhet
Centrala Västerås, Västerås kommun

160,3 m²

7 rum

8 645 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 995 000 kr-4 %

31 160 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 maj. 2025

Hillenvägen 22

Villa
Hagaberg, Västerås kommun

121 m²

5 rum

480 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 900 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 maj. 2025

Blåklockevägen 41

Radhus
Gryta, Västerås kommun

86+6 m²

4 rum

467 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 150 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Spantgatan 8A, Stohagen, Västerås kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Spantgatan 8A

Lägenhet
Stohagen, Västerås kommun

26,5 m²

1 rum

3 369 kr/mån

Slutpris 360 000 kr-15 %

13 585 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 maj. 2025

Bomansgatan 24C

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

49,5 m²

2 rum

3 778 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 995 000 kr±0 %

20 101 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Jakobsgatan 48B, Jakobsberg, Västerås kommun
  • Såld 16 maj. 2025

Jakobsgatan 48B

Lägenhet
Jakobsberg, Västerås kommun

74,5 m²

3 rum

4 040 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 720 000 kr-20 %

9 664 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2025

Vallonvägen 69

Villa
Skultuna, Västerås kommun

144+30 m²

6 rum

887 m²

Slutpris 3 300 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Sandgärdsgatan 1, Sandgärdet, Västerås kommun
  • Såld 13 maj. 2025

Sandgärdsgatan 1

Övrigt
Sandgärdet, Västerås kommun
1 082 m²

Slutpris 6 220 000 kr-1 %
Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Källhagsgatan 1K, Västerås, Västerås kommun
  • Såld 10 maj. 2025

Källhagsgatan 1K

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

42 m²

2 rum

3 135 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 750 000 kr±0 %

17 857 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2025

Labradorvägen 9

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

90 m²

3 rum

5 469 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 150 000 kr-11 %

12 778 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2025

Narvavägen 81

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

97 m²

4 rum

7 146 kr/mån

Slutpris 1 150 000 kr-11 %

11 856 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås

Visar 126 - 150 av 153