Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Västerås

Svensk Fastighetsförmedling Västerås

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Spantgatan 13B, Stohagen, Västerås kommun
  • Såld 5 sep. 2025

Spantgatan 13B

Lägenhet
Stohagen, Västerås kommun

55 m²

2 rum

4 650 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 980 000 kr-2 %

17 818 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 sep. 2025

Sevallagatan 5C

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

74 m²

3 rum

4 516 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 290 000 kr±0 %

17 432 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 sep. 2025

Sörbyvägen 2A

Villa
Västerås, Västerås kommun

147 m²

5 rum

1 162 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 700 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 aug. 2025

Gjutare Granströms gata 7

Lägenhet
Östermalm, Västerås kommun

55 m²

2 rum

3 093 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 950 000 kr-2 %

35 455 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Benvägen 29, Bjurhovda, Västerås kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Benvägen 29

Lägenhet
Bjurhovda, Västerås kommun

86,5 m²

4 rum

7 001 kr/mån

Slutpris 930 000 kr-7 %

10 751 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 aug. 2025

Noreliigatan 2

Lägenhet
Centralt / Karlsdal, Västerås kommun

57 m²

2 rum

4 872 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

22 719 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Ringduvegatan 137, Råby, Västerås kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Ringduvegatan 137

Lägenhet
Råby, Västerås kommun

84 m²

3 rum

5 186 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

15 417 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Aberga 2, Västerås, Västerås kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Aberga 2

Villa
Västerås, Västerås kommun

99 m²

2 514 m²

Slutpris 2 575 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Julrosvägen 108, Västerås, Västerås kommun
  • Såld 27 aug. 2025

Julrosvägen 108

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

118,5 m²

5 rum

8 233 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 370 000 kr+25 %

20 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Regementsgatan 6, Västerås, Västerås kommun
  • Såld 22 aug. 2025

Regementsgatan 6

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

85,4 m²

4 rum

3 101 kr/mån

Slutpris 2 415 000 kr+1 %

28 279 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 aug. 2025

Grönfinksvägen 11

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

84 m²

3 rum

5 219 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 540 000 kr+20 %

6 429 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Bangatan 43B, Gideonsberg, Västerås kommun
  • Såld 14 aug. 2025

Bangatan 43B

Lägenhet
Gideonsberg, Västerås kommun

74,5 m²

3 rum

4 208 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 275 000 kr-6 %

17 114 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 aug. 2025

Målhammar 20

Fritidshus
Västerås, Västerås kommun

44 m²

3 rum

2 375 m²

Slutpris 600 000 kr-40 %
Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Föreningsgatan 25, Blåsbo, Västerås kommun
  • Såld 5 aug. 2025

Föreningsgatan 25

Lägenhet
Blåsbo, Västerås kommun

84,2 m²

3 rum

3 766 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 915 000 kr-3 %

34 620 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 aug. 2025

Knotavägen 23

Lägenhet
Bjurhovda, Västerås kommun

39,9 m²

1 rum

3 088 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 400 000 kr-11 %

10 025 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jul. 2025

Spejarvägen 16

Villa
Västerås, Västerås kommun

117+117 m²

4 rum

1 072 m²

Slutpris 4 400 000 kr+13 %
Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jul. 2025

Björnöborg 1

Villa
Västerås, Västerås kommun

280 m²

11 rum

1,9 ha

Slutpris 2 750 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jul. 2025

Släggkastargatan 10

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

78 m²

3 rum

5 957 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 200 000 kr-7 %

15 385 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Rosmarinvägen 5, Örtagården, Västerås kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Rosmarinvägen 5

Villa
Örtagården, Västerås kommun

122 m²

5 rum

1 031 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 350 000 kr-1 %
Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Vetterslundsgatan 18, Vetterslund, Västerås kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Vetterslundsgatan 18

Lägenhet
Vetterslund, Västerås kommun

98 m²

4 rum

7 279 kr/mån

Slutpris 975 000 kr-11 %

9 949 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jul. 2025

Knotavägen 18

Lägenhet
Bjurhovda, Västerås kommun

40 m²

1 rum

3 738 kr/mån

Slutpris 395 000 kr±0 %

9 875 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jul. 2025

Runslingegatan 12

Villa
Västerås, Västerås kommun

144 m²

6 rum

952 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 860 000 kr-10 %
Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Soldatgatan 28, Viksäng, Västerås kommun
  • Såld 2 jul. 2025

Soldatgatan 28

Lägenhet
Viksäng, Västerås kommun

42 m²

1 rum

2 464 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 970 000 kr-3 %

23 095 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 jul. 2025

Tegnérgatan 3

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

86 m²

3 rum

5 261 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 895 000 kr-3 %

33 663 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jun. 2025

Båthusgatan 7

Villa
Vallby, Västerås kommun

117+117 m²

4 rum

1 073 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 325 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Västerås

Visar 101 - 125 av 153