Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Piteå

Svensk Fastighetsförmedling Piteå

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
3 rum fritidshus på Grundudden 7 Moskosel, Arvidsjaurs kommun - bild 1
3 rum fritidshus på Grundudden 7 Moskosel, Arvidsjaurs kommun - bild 2
3 rum fritidshus på Grundudden 7 Moskosel, Arvidsjaurs kommun - bild 3
3 rum fritidshus på Grundudden 7 Moskosel, Arvidsjaurs kommun - bild 4
3 rum fritidshus på Grundudden 7 Moskosel, Arvidsjaurs kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 12:00

Grundudden 7

Fritidshus
Moskosel, Arvidsjaurs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
1 195 000 kr
65 m²
3 rum
1 890 m² tomt

Välkommen till Grundudden 7, ett riktigt kanonläge vid Malmesjaur strax nordväst om Moskosel. Här har du friköpt tomt med egen nedfart och direkt närhet till vattnet i en lugn och ostörd miljö. Du har både storstugan på 65m2 och gäststugan på 37m2 till förfogande vilket ger hela 102m2 att rymma familj, släkt och vänner. Nedanför fastigheten finns en sandstrand med långgrunt vatten och en otrolig…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Öjebyn, Piteå kommun
Tor 21 maj kl 16:30

Tenorgränd 23

Lägenhet
Öjebyn, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
1 175 000 kr
88,5 m²
3 rum
5 207 kr/mån
13 277 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
5 rum villa på Porsnäsvägen 63 Norrfjärden, Piteå kommun - bild 1
5 rum villa på Porsnäsvägen 63 Norrfjärden, Piteå kommun - bild 2
5 rum villa på Porsnäsvägen 63 Norrfjärden, Piteå kommun - bild 3
Tis 19 maj kl 17:30

Porsnäsvägen 63

Villa
Norrfjärden, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
1 980 000 kr
152 + 63 m²
5 rum
1 047 m² tomt
Plus
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Högsböleskiftet, Piteå kommun
Tis 19 maj kl 19:00

Högsböleskiftet 192

Villa
Högsböleskiftet, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
1 990 000 kr
70 m²
3 rum
1 800 m² tomt
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
5 rum villa på Lansgatan 3 Öjebyn, Piteå kommun - bild 1
5 rum villa på Lansgatan 3 Öjebyn, Piteå kommun - bild 2
5 rum villa på Lansgatan 3 Öjebyn, Piteå kommun - bild 3
5 rum villa på Lansgatan 3 Öjebyn, Piteå kommun - bild 4
5 rum villa på Lansgatan 3 Öjebyn, Piteå kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 16:30

Lansgatan 3

Villa
Öjebyn, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
1 695 000 kr
161 m²
5 rum
533 m² tomt

Välkommen till denna trevliga villa på Lansgatan 3! Huset är i gott skick med bland annat 3-glasfönster, fjärrvärme, fiber, fräscht kök och renoverade våtutrymmen. Här finns gott om utrymme för hela familjen med två allrum, två sovrum i entréplan och ett sovrum på övre plan men som enkelt går att dela av till två. Från vardagsrummet har du utgång till altanen på baksidan med fint solläge.…

Premium
Energieffektiv
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Norrfjärden, Piteå kommun
Tis 19 maj kl 16:30

Stuggatan 28

Villa
Norrfjärden, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
1 695 000 kr
95 m²
5 rum
952 m² tomt
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Sjulsmark, Piteå kommun
Mån 18 maj kl 16:30

Karlssonsvägen 21

Villa
Sjulsmark, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
1 550 000 kr
164 m²
6 rum
1 138 m² tomt
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
4 rum villa på Solandergatan 22 Djupviken, Piteå kommun - bild 1
4 rum villa på Solandergatan 22 Djupviken, Piteå kommun - bild 2
4 rum villa på Solandergatan 22 Djupviken, Piteå kommun - bild 3
4 rum villa på Solandergatan 22 Djupviken, Piteå kommun - bild 4
4 rum villa på Solandergatan 22 Djupviken, Piteå kommun - bild 5
Idag kl 16:30

Solandergatan 22

Villa
Djupviken, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
2 395 000 kr
103 + 103 m²
4 rum
987 m² tomt

Välkommen till populära Djupviken och denna trevliga 1-plansvilla i vinkel med källare på Solandergatan 22. Här erbjuds du ett hus med öppen och luftig planlösning där kök, matplats och vardagsrum samspelar på ett naturligt sätt. Här finns gott om plats för både vardagsmiddagar och större sammankomster med släkt och vänner. Den centralt placerade braskaminen skapar en varm och ombonad känsla – en…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
tomt på Trundavan 3:44  Trundavan, Piteå kommun - bild 1
tomt på Trundavan 3:44  Trundavan, Piteå kommun - bild 2
tomt på Trundavan 3:44  Trundavan, Piteå kommun - bild 3

Trundavan 3:44

Tomt
Trundavan, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
250 000 kr
1 740 m²
Plus
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Skuthamn, Piteå kommun

Munksundsvägen 107

Villa
Skuthamn, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
2 495 000 kr
123 + 36 m²
5 rum
945 m² tomt
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Djupviken, Piteå kommun
Idag kl 16:30

Ostronstigen 30

Lägenhet
Djupviken, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
900 000 kr
84 m²
3 rum
vån 2/2
6 516 kr/mån
10 714 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
7 rum villa på Trummagatan 26 Öjebyn, Piteå kommun - bild 1
7 rum villa på Trummagatan 26 Öjebyn, Piteå kommun - bild 2
7 rum villa på Trummagatan 26 Öjebyn, Piteå kommun - bild 3

Trummagatan 26

Villa
Öjebyn, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
2 300 000 kr
145 + 79 m²
7 rum
960 m² tomt
Plus
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensbyn, Piteå kommun

Bodsjövägen 179

Fritidshus
Svensbyn, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
1 300 000 kr
66 m²
2 rum
2 725 m² tomt
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
tomt på Pitholm 14:17  Piteå, Piteå kommun - bild 1
tomt på Pitholm 14:17  Piteå, Piteå kommun - bild 2
tomt på Pitholm 14:17  Piteå, Piteå kommun - bild 3
tomt på Pitholm 14:17  Piteå, Piteå kommun - bild 4
tomt på Pitholm 14:17  Piteå, Piteå kommun - bild 5

Pitholm 14:17

Tomt
Piteå, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
300 000 kr
1 320 m²

Drömmer du om att bygga nytt fritidshus med vattennära läge och samtidigt inte för långt ifrån centrala stan? Då har du hittat rätt! Nu ges nämligen möjlighet att förvärva en tomt längs populära Degerbergsvägen. Fastigheten ligger inom detaljplanerat område där byggrätten tillåter byggnation av hus och komplementbyggnader på maximalt 100 kvm tillsammans. Utöver detta kan attefallsåtgärder…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
villa på Stålgatan 26 Öjebyn, Piteå kommun - bild 1
villa på Stålgatan 26 Öjebyn, Piteå kommun - bild 2
villa på Stålgatan 26 Öjebyn, Piteå kommun - bild 3
Mån 18 maj kl 16:15

Stålgatan 26

Villa
Öjebyn, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
1 495 000 kr
127 + 18 m²
845 m² tomt
Plus
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Sikfors, Piteå kommun

Sikforsvägen 98 och Sikforsvägen 100Z

Villa
Sikfors, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
1 900 000 kr
140 m²
4 rum
4,3 ha tomt
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Norrfjärden, Piteå kommun

Lassbacksvägen 9

Gård/Skog
Norrfjärden, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
3 600 000 kr
4,6 ha tomt
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Kåbdalis, Jokkmokks kommun

Backbyn 7

Tomt
Kåbdalis, Jokkmokks kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
700 000 kr
429 m²
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Annelund, Piteå kommun

Solbackagatan 7

Radhus
Annelund, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
1 695 000 kr
125 + 36 m²
4 rum
284 m² tomt
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Kåbdalis, Jokkmokks kommun

Kåbdalis 606

Lägenhet
Kåbdalis, Jokkmokks kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
1 750 000 kr
58 m²
4 rum
vån 1/2
2 214 kr/mån
30 172 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Storfors, Piteå kommun
Budgivning pågår

Fasanvägen 29

Villa
Storfors, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
2 100 000 kr
115 + 28 m²
4 rum
1 159 m² tomt
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Hortlax, Piteå kommun

Räddarvägen och Mattmyrvägen

Gård/Skog
Hortlax, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
5 995 000 kr
20,3 ha tomt
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
6 rum villa på Kottegränd 14 Furulund, Piteå kommun - bild 1
6 rum villa på Kottegränd 14 Furulund, Piteå kommun - bild 2
6 rum villa på Kottegränd 14 Furulund, Piteå kommun - bild 3

Kottegränd 14

Villa
Furulund, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
1 875 000 kr
152 m²
6 rum
368 m² tomt
Plus
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
3 rum villa på Bäckstigen 22 Svensbyn, Piteå kommun - bild 1
3 rum villa på Bäckstigen 22 Svensbyn, Piteå kommun - bild 2
3 rum villa på Bäckstigen 22 Svensbyn, Piteå kommun - bild 3

Bäckstigen 22

Villa
Svensbyn, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
1 100 000 kr
108 + 8 m²
3 rum
1 149 m² tomt
Plus
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Backen, Piteå kommun

Härdargatan 5

Villa
Backen, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
1 595 000 kr
78 + 78 m²
2 rum
780 m² tomt
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

Visar 1 - 25 av 37