Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 jan. 2026
profilfoto på mäklare
VictorSarocchi

Regnbågsgatan 22

Lägenhet
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

44 m²

2 rum

4 653 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 075 000 kr+4 %

47 159 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Vitlöksgränd 5, Tyresö, Tyresö kommun
  • Såld 13 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JesperDanielsson

Vitlöksgränd 5

Lägenhet
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

50,5 m²

2 rum

4 114 kr/mån

Slutpris 1 495 000 kr-15 %

29 604 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Rakstalänken 4, Tyresö, Tyresö kommun
  • Såld 18 dec. 2025
profilfoto på mäklare
TorbjörnAndersson

Rakstalänken 4

Tomt
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

2 376 m²

Slutpris 2 830 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Granitvägen 11A, Tyresö, Tyresö kommun
  • Såld 12 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JesperDanielsson

Granitvägen 11A

Lägenhet
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

78 m²

3 rum

5 892 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 950 000 kr-9 %

25 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 dec. 2025
profilfoto på mäklare
VictorSarocchi

Bollmoravägen 12

Lägenhet
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

53,5 m²

2 rum

3 846 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 150 000 kr+3 %

40 187 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Peppargränd 7, Tyresö, Tyresö kommun
  • Såld 10 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JesperDanielsson

Peppargränd 7

Radhus
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

129 m²

4 rum

9 202 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 795 000 kr±0 %

37 171 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 dec. 2025
profilfoto på mäklare
VictorSarocchi

Bergvägen 13A

Villa
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

121 m²

5 rum

800 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 725 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 dec. 2025
profilfoto på mäklare
HansSommerville

Långsjövägen 49A

Villa
Trollbäcken, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

162 m²

6 rum

901 m²

Slutpris 7 700 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Fågelvägen 42B, Tyresö, Tyresö kommun
  • Såld 6 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JesperDanielsson

Fågelvägen 42B

Villa
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

105+65 m²

6 rum

724 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 800 000 kr+6 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 dec. 2025
profilfoto på mäklare
ChristianSandberg

Siklöjevägen 10

Lägenhet
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

72 m²

3 rum

5 763 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 000 000 kr+4 %

41 667 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Öringevägen 120, Öringe, Tyresö kommun
  • Såld 3 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JesperDanielsson

Öringevägen 120

Radhus
Öringe, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

107 m²

4 rum

141 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 075 000 kr+8 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Rynings gränd 31, Tyresö, Tyresö kommun
  • Såld 3 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JesperDanielsson

Rynings gränd 31

Radhus
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

141 m²

6 rum

468 m²

Slutpris 7 425 000 kr+7 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Knektvägen 9A, Tyresö, Tyresö kommun
  • Såld 2 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JesperDanielsson

Knektvägen 9A

Villa
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

163+24 m²

1 142 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 7 500 000 kr+3 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Myggdalsvägen 34, Tyresö, Tyresö kommun
  • Såld 24 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JesperDanielsson

Myggdalsvägen 34

Lägenhet
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

88,5 m²

4 rum

7 442 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 250 000 kr-2 %

25 424 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Munkstigen 5, Tyresö, Tyresö kommun
  • Såld 23 nov. 2025
profilfoto på mäklare
TorbjörnAndersson

Munkstigen 5

Villa
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

70 m²

5 rum

2 014 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 400 000 kr+10 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Ullbergsvägen 118, Tyresö, Tyresö kommun
  • Såld 20 nov. 2025
profilfoto på mäklare
TorbjörnAndersson

Ullbergsvägen 118

Villa
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

200+31 m²

4 rum

2 316 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 6 500 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 nov. 2025
profilfoto på mäklare
VictorSarocchi

Granitvägen 10

Lägenhet
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

27 m²

1 rum

1 961 kr/mån

Slutpris 1 300 000 kr±0 %

48 148 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 nov. 2025
profilfoto på mäklare
StefanLarsson

Backsippevägen 20A

Villa
Tyresö Strand, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

140 m²

6 rum

1 518 m²
  • Uteplats

Slutpris 9 750 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 okt. 2025
profilfoto på mäklare
VictorSarocchi

Slåttervägen 16

Radhus
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

131+68 m²

7 rum

959 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 6 000 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Törnrosvägen 6B, Tyresö Strand, Tyresö kommun
  • Såld 29 okt. 2025
profilfoto på mäklare
TorbjörnAndersson

Törnrosvägen 6B

Radhus
Tyresö Strand, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

193 m²

7,5 rum

2 475 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 8 250 000 kr±0 %

42 746 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 okt. 2025
profilfoto på mäklare
HansSommerville

Akvarievägen 42

Radhus
Fårdala, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

120+5 m²

6 rum

161 m²

Slutpris 5 510 000 kr+14 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 okt. 2025
profilfoto på mäklare
ChristianSandberg

Renlavsgången 1

Radhus
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

119+12 m²

146 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 750 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Rynings gränd 1, Tyresö, Tyresö kommun
  • Såld 20 okt. 2025
profilfoto på mäklare
TorbjörnAndersson

Rynings gränd 1

Radhus
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

120+20 m²

7 rum

480 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 800 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 okt. 2025
profilfoto på mäklare
HansSommerville

Backsippevägen 18B

Villa
Tyresö Strand, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

133 m²

4 rum

1 500 m²

Slutpris 7 300 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 okt. 2025
profilfoto på mäklare
JesperDanielsson

Tjärnstigen 42

Villa
Tyresö Strand, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö