Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
8 rum villa på Finborgsvägen 38 Tyresö, Tyresö kommun - bild 1
8 rum villa på Finborgsvägen 38 Tyresö, Tyresö kommun - bild 2
8 rum villa på Finborgsvägen 38 Tyresö, Tyresö kommun - bild 3
8 rum villa på Finborgsvägen 38 Tyresö, Tyresö kommun - bild 4
8 rum villa på Finborgsvägen 38 Tyresö, Tyresö kommun - bild 5
Kommande

Finborgsvägen 38

Villa
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Pris på förfrågan
280 + 36 m²
8 rum
2 409 m² tomt

Finborgsvägen 38 har en huvudbyggnad om 280 kvm med en huvudbostad om 196 kvm som är smakfullt designad med en modern arkitektur som kombinerar stilrena materialval med en öppen planlösning. De stora panoramafönstren fyller rummen med ett fantastiskt ljusinsläpp och skapar en naturlig förlängning av det omgivande landskapet. Här möts kök och vardagsrum i en social och luftig miljö – perfekt för…

Premium
Balkong
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
1 rum lägenhet på Granängsvägen 2D Tyresö, Tyresö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Granängsvägen 2D Tyresö, Tyresö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Granängsvägen 2D Tyresö, Tyresö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Granängsvägen 2D Tyresö, Tyresö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Granängsvägen 2D Tyresö, Tyresö kommun - bild 5
Kommande

Granängsvägen 2D

Lägenhet
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
1 495 000 kr
31 m²
1 rum
2 949 kr/mån
48 226 kr/m²

Välkommen till denna nyproducerade lägenhet som erbjuder en unik kombination av smart planerade boyta, extraordinär uteplats och ett centralt läge. Öppna upp altandörren till den väl tilltagna uteplatsen och gräsytor som ger känslan av fin rymd. Njut av trevliga sommardagar på uteplatsen som förlänger bostadsytan. Ljus och rymligt med stora fönster. Moderna bekvämligheter: Denna lägenhet har allt…

Premium
Uteplats
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
2 rum lägenhet på Ekängsgränd 1 Tyresö, Tyresö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Ekängsgränd 1 Tyresö, Tyresö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Ekängsgränd 1 Tyresö, Tyresö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Ekängsgränd 1 Tyresö, Tyresö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Ekängsgränd 1 Tyresö, Tyresö kommun - bild 5
Kommande

Ekängsgränd 1

Lägenhet
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Pris på förfrågan
65 m²
2 rum
vån 2/5
5 482 kr/mån

Nu ges ett mycket sällsynt tillfälle att förvärva en rymlig och stilren 2:a, ombyggd till en 3:a med två sovrum i omåttligt populära Strandängarna, med Erstaviken och skärgårdens lugn precis intill. Här bor du med havet som granne och naturen bokstavligen runt knuten – perfekt för dig som vill kombinera ett modernt boende med närhet till sol, bad och vackra promenadstråk. Bostaden erbjuder en…

Premium
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
1 rum lägenhet på Vårflodsgatan 19 Tyresö, Tyresö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Vårflodsgatan 19 Tyresö, Tyresö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Vårflodsgatan 19 Tyresö, Tyresö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Vårflodsgatan 19 Tyresö, Tyresö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Vårflodsgatan 19 Tyresö, Tyresö kommun - bild 5
Kommande

Vårflodsgatan 19

Lägenhet
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
1 395 000 kr
35 m²
1 rum
vån 0/5
4 315 kr/mån
39 857 kr/m²

Unik möjlighet att förvärva en fantastisk bokal i hjärtat av trivsamma Tyresö! Denna moderna och fräscha lokal på 35 kvm är perfekt för både privat eller juridisk person som söker en plats att bedriva sin verksamhet eller använda som bostad/övernattningslägenhet. Med sitt attraktiva läge och mångsidiga potential är denna bokal en investering du inte vill missa. Bokal är en blandning av…

Premium
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

Visar alla 4