Mäklarkontorets försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Bomullsvägen 6
Karlssons Äng, Kalmar kommun
141 m²
6 rum
Slutpris 5 000 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar

Lisavägen 22
Kalmar, Kalmar kommun
81 m²
4 rum
- Balkong
Slutpris 1 475 000 kr-6 %
18 210 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar

Klockarevägen 6 & 4
Fliseryd, Mönsterås kommun
176 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 1 030 000 kr-18 %
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar

Lidhemsvägen 14C
Kalmar, Kalmar kommun
66 m²
3 rum
- Balkong
Slutpris 1 395 000 kr+3 %
21 136 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar

Parkgatan 22
Centrala Mönsterås, Mönsterås kommun
106+60 m²
5 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 2 100 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar
Visar 101 - 105 av 105