Hoppa till huvudinnehåll
Stjernfeldt Fastighetsbyrå

Stjernfeldt Fastighetsbyrå

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
4 rum lägenhet på Plåtslagargränd 5A Hagabo, Älmhults kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Plåtslagargränd 5A Hagabo, Älmhults kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Plåtslagargränd 5A Hagabo, Älmhults kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Plåtslagargränd 5A Hagabo, Älmhults kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Plåtslagargränd 5A Hagabo, Älmhults kommun - bild 5

Plåtslagargränd 5A

Lägenhet
Hagabo, Älmhults kommun
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
1 995 000 kr
96,2 m²
4 rum
5 879 kr/mån
20 738 kr/m²

Modern hörnlägenhet i naturnära Hagabo – 4 rok med två badrum och stilren interiör Välkommen till denna ljusa och moderna bostadsrätt i trivsamma Hagabo – ett av Älmhults nyare bostadsområden! Här erbjuds ett bekvämt boende i en välplanerad bostadsrätt från 2018 med generösa sociala ytor, två stilfulla badrum och ett attraktivt hörnläge med fint ljusinsläpp. Terassdäck sydöst. Bostadsrätten…

Premium
Uteplats
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Centrum, Älmhults kommun

Kvarngatan 7B

Lägenhet
Centrum, Älmhults kommun
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
625 000 kr
63,5 m²
2 rum
vån 3/3
4 885 kr/mån
9 843 kr/m²
Balkong
Hiss
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
4 rum lägenhet på Kompassgatan 13F Västra Bökhult, Älmhults kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Kompassgatan 13F Västra Bökhult, Älmhults kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Kompassgatan 13F Västra Bökhult, Älmhults kommun - bild 3

Kompassgatan 13F

Lägenhet
Västra Bökhult, Älmhults kommun
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
2 350 000 kr
107 m²
4 rum
6 443 kr/mån
21 963 kr/m²
Plus
Uteplats
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Älmhult, Älmhults kommun
Idag kl 12:00

Konvaljvägen 6

Villa
Älmhult, Älmhults kommun
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
3 550 000 kr
151 m²
5 rum
837 m² tomt
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Älmhult, Älmhults kommun

Handelsvägen 10

Övrigt
Älmhult, Älmhults kommun
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
11 000 000 kr
2 580 m² tomt
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Älmhult, Älmhults kommun

Knutsgatan 32A

Tomt
Älmhult, Älmhults kommun
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
495 000 kr
670 m²
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Centrum, Älmhults kommun

Danska vägen 1

Villa
Centrum, Älmhults kommun
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
7 300 000 kr
550 + 120 m²
12 rum
1 355 m² tomt
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Västra Bökhult, Älmhults kommun

Tubslingan 2

Villa
Västra Bökhult, Älmhults kommun
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
3 995 000 kr
162 + 142 m²
4 rum
628 m² tomt
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
6 rum villa på Bokvägen 18 Älmhult, Älmhults kommun - bild 1
6 rum villa på Bokvägen 18 Älmhult, Älmhults kommun - bild 2
6 rum villa på Bokvägen 18 Älmhult, Älmhults kommun - bild 3

Bokvägen 18

Villa
Älmhult, Älmhults kommun
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
2 995 000 kr
162 + 39 m²
6 rum
1 667 m² tomt
Plus
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Älmhult, Älmhults kommun

Stallgatan 8

Övrigt
Älmhult, Älmhults kommun
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
3 895 000 kr
2 009 m² tomt
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Älmhult, Älmhults kommun

Polygongatan 5

Villa
Älmhult, Älmhults kommun
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
4 485 000 kr
151 m²
6 rum
761 m² tomt
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Hagabo, Älmhults kommun

Målarevägen 27D

Lägenhet
Hagabo, Älmhults kommun
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
1 700 000 kr
72 m²
3 rum
vån 1/3
4 855 kr/mån
23 611 kr/m²
Uteplats
Hiss
Energieffektiv
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Elmiersområdet, Älmhults kommun

Gärdesgatan 18 A lgh 1102

Lägenhet
Elmiersområdet, Älmhults kommun
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
625 000 kr
52 m²
2 rum
4 070 kr/mån
12 019 kr/m²
Balkong
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Centrum, Älmhults kommun

Eriksgatan 21 C

Lägenhet
Centrum, Älmhults kommun
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
495 000 kr
50 m²
2 rum
vån 2/3
5 247 kr/mån
9 900 kr/m²
Balkong
Hiss
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Älmhult, Älmhults kommun

Eriksgatan 21 C

Lägenhet
Älmhult, Älmhults kommun
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
495 000 kr
50 m²
2 rum
vån 1
5 117 kr/mån
9 900 kr/m²
Balkong
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Hagabo, Älmhults kommun

Målarevägen 13

Lägenhet
Hagabo, Älmhults kommun
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
1 250 000 kr
74 m²
3 rum
vån 2/4
4 736 kr/mån
16 892 kr/m²
Balkong
Hiss
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Osby, Osby kommun

Marklunda 2022

Övrigt
Osby, Osby kommun
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
8 250 000 kr
1,7 ha tomt
Stjernfeldt Fastighetsbyrå
Stjernfeldt Fastighetsbyrå

Visar 26 - 42 av 42