Hoppa till huvudinnehåll
Skara Fastighetsbyrå

Skara Fastighetsbyrå

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Hovslagaregatan 21, Hindsberg, Skara kommun
  • Såld 5 dec. 2025

Hovslagaregatan 21

Villa
Hindsberg, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

103+103 m²

4 rum

860 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 800 000 kr+6 %
Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 nov. 2025

Valhallagatan 13 D

Lägenhet
Valhall, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

86,5 m²

4 rum

5 937 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 275 000 kr-7 %

3 179 kr/m²

Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 okt. 2025

Valhallagatan 11 D

Lägenhet
Valhall, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

61 m²

2 rum

4 381 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 250 000 kr-29 %

4 098 kr/m²

Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 okt. 2025

Skånings-Åsaka Munstorp 3

Villa
Skara, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

142+18 m²

5 rum

4 149 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 750 000 kr+4 %
Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 okt. 2025

Organistgatan 5A, 5B

Villa
Oxbacken, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

214+30 m²

6 rum

617 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 500 000 kr-9 %
Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Sjögårdsgatan 1, Axvall, Skara kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Sjögårdsgatan 1

Villa
Axvall, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

140 m²

6 rum

778 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 050 000 kr-5 %
Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 sep. 2025

Skaraborgsgatan 24 A

Lägenhet
Centrum, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

105 m²

4 rum

6 739 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 450 000 kr+82 %

13 810 kr/m²

Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Gammelstadsvägen 1, Källby, Götene kommun
  • Såld 17 sep. 2025

Gammelstadsvägen 1

Tomt
Källby, Götene kommun
Skara Fastighetsbyrå

1 364 m²

  • Uteplats

Slutpris 350 000 kr-11 %
Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Valhallagatan 13 B, Valhall, Skara kommun
  • Såld 16 sep. 2025

Valhallagatan 13 B

Lägenhet
Valhall, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

77 m²

3 rum

5 288 kr/mån

Slutpris 250 000 kr±0 %

3 247 kr/m²

Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Valhallagatan 13 A, Valhall, Skara kommun
  • Såld 15 sep. 2025

Valhallagatan 13 A

Lägenhet
Valhall, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

77 m²

3 rum

5 288 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 129 000 kr±0 %

1 675 kr/m²

Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 sep. 2025

Tröskvägen 23

Lägenhet
Skaraberg, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

80,5 m²

3 rum

4 376 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 700 000 kr±0 %

8 696 kr/m²

Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Smedstorpsgatan 28

Övrigt
Hospitalsgården, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå
2,6 ha

Slutpris 1 200 000 kr-43 %
Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Malmgatan 13, Brinkagärdet, Skara kommun
  • Såld 8 sep. 2025

Malmgatan 13

Villa
Brinkagärdet, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

153+86 m²

6 rum

815 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 550 000 kr+4 %
Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 sep. 2025

Timmermansgatan 4

Villa
Skara, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

108 m²

4 rum

828 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 225 000 kr-12 %
Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Timmermansgatan 28, Hindsberg, Skara kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Timmermansgatan 28

Villa
Hindsberg, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

90+90 m²

4 rum

1 066 m²

Slutpris 2 225 000 kr+2 %
Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Skaraborgsgatan 44 B, Centrum, Skara kommun
  • Såld 20 aug. 2025

Skaraborgsgatan 44 B

Lägenhet
Centrum, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

24,5 m²

1 rum

2 089 kr/mån

Slutpris 175 000 kr±0 %

7 143 kr/m²

Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 aug. 2025

Jarlagatan 20 B

Lägenhet
Gällkvist, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

33 m²

1 rum

1 767 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 200 000 kr+3 %

6 061 kr/m²

Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jul. 2025

Skaraborgsgatan 24 A

Lägenhet
Centrum, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

105 m²

4 rum

6 739 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 350 000 kr+70 %

12 857 kr/m²

Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jun. 2025

Skaraborgsgatan 25 C

Lägenhet
Centrum, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

70 m²

3 rum

5 422 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 170 000 kr-13 %

2 429 kr/m²

Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jun. 2025

Dämman Granhagen

Fritidshus
Lerdala, Skövde kommun
Skara Fastighetsbyrå

48 m²

2 rum

4 700 m²

Slutpris 1 150 000 kr+39 %
Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jun. 2025

Öglundavägen 22

Tomt
Eggby, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

1 016 m²

Slutpris 251 000 kr±0 %
Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jun. 2025

Valhallagatan 3 B

Lägenhet
Valhall, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

77 m²

3 rum

5 133 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 185 000 kr-5 %

2 403 kr/m²

Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Valhallagatan 1 A, Valhall, Skara kommun
  • Såld 9 jun. 2025

Valhallagatan 1 A

Lägenhet
Valhall, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

77,5 m²

3 rum

5 032 kr/mån

Slutpris 220 000 kr-25 %

2 839 kr/m²

Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Ivar Widéensgatan 84, Hindsbo, Skara kommun
  • Såld 5 jun. 2025

Ivar Widéensgatan 84

Radhus
Hindsbo, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

92+26 m²

4 rum

102 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 650 000 kr+3 %
Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 maj. 2025

Skaraborgsgatan 24 A

Lägenhet
Centrum, Skara kommun
Skara Fastighetsbyrå

44 m²

1 rum

3 593 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 190 000 kr+9 %

4 318 kr/m²

Skara Fastighetsbyrå
Skara Fastighetsbyrå

Visar 26 - 50 av 54