Slutpris

Timmermansgatan 28

Villa

Villa - Hindsberg, Skara kommun - Såld 29 augusti 2025

Logotyp av Skara Fastighetsbyrå
Logotyp av Skara Fastighetsbyrå
Slutpris2 225 000 kr

Utgångspris

2 190 000 kr

Prisutveckling

+35 000 kr (+2 %)

Bostadstyp

Villa

Upplåtelseform

Äganderätt

Antal rum

4 rum

Boarea

90 m²

Biarea

90 m²

Tomtarea

1 066 m²

Byggår

1971

Driftskostnad

35 609 kr/år

Antal besök

4 058

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (29 augusti 2025)

Kontakta mäklaren

Robert AxellSkara Fastighetsbyrå
Robert Axell

Karta

Slutpriser för liknande bostäder