Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Felicia Bång Larsson

Felicia Bång Larsson

Om mig

Felicia heter jag och arbetar som fastighetsmäklare i Tyresö och Älta. Som uppvuxen och bosatt i området har jag god lokalkännedom och ett starkt nätverk. Min bakgrund som fotbollsspelare i Tyresö FF, division ett, har gett mig målmedvetenhet och tävlingsanda, vilket jag tar med i varje affär. Jag erbjuder personlig service och stort engagemang, alltid med fokus på att du som kund ska känna dig trygg genom hela försäljningsprocessen. Välkommen att kontakta mig för ett kostnadsfritt möte!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jun. 2025

Anemonvägen 36

Lägenhet
Hedvigslund - Älta, Nacka kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

42 m²

1 rum

3 005 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 895 000 kr±0 %

45 119 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jun. 2025

Stensövägen 5

Lägenhet
Älta, Nacka kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

59 m²

2 rum

3 815 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 820 000 kr+14 %

30 847 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 maj. 2025

Sikvägen 57

Lägenhet
Centrala Tyresö, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

80 m²

3 rum

5 414 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 095 000 kr±0 %

26 188 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Målarprinsens väg 2, Tyresö Strand, Tyresö kommun
  • Såld 15 maj. 2025

Målarprinsens väg 2

Lägenhet
Tyresö Strand, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

57 m²

2 rum

6 253 kr/mån

Slutpris 2 250 000 kr-2 %

39 474 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

Visar 51 - 54 av 54