Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Felicia Bång Larsson

Felicia Bång Larsson

Om mig

Felicia heter jag och arbetar som fastighetsmäklare i Tyresö och Älta. Som uppvuxen och bosatt i området har jag god lokalkännedom och ett starkt nätverk. Min bakgrund som fotbollsspelare i Tyresö FF, division ett, har gett mig målmedvetenhet och tävlingsanda, vilket jag tar med i varje affär. Jag erbjuder personlig service och stort engagemang, alltid med fokus på att du som kund ska känna dig trygg genom hela försäljningsprocessen. Välkommen att kontakta mig för ett kostnadsfritt möte!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2026

Siklöjevägen 13

Lägenhet
Centrala Tyresö, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

102 m²

4 rum

7 921 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 650 000 kr

35 784 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Myggdalsvägen 64, Centrala Tyresö, Tyresö kommun
  • Såld 10 maj. 2026

Myggdalsvägen 64

Lägenhet
Centrala Tyresö, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

90 m²

4 rum

7 694 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 295 000 kr±0 %

25 500 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Sikvägen 12

Lägenhet
Centrala Tyresö, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

80 m²

4 rum

5 114 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr

35 000 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Bollmoravägen 54, Centrala Tyresö, Tyresö kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Bollmoravägen 54

Lägenhet
Centrala Tyresö, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

89,5 m²

4 rum

7 080 kr/mån

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

27 877 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Klintvägen 35G, Sofieberg, Tyresö kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Klintvägen 35G

Radhus
Sofieberg, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

119 m²

6 rum

4 698 kr/mån

Slutpris 5 195 000 kr±0 %

43 655 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 apr. 2026

Sikvägen 13

Lägenhet
Tyresö, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

90,5 m²

4 rum

Slutpris 3 100 000 kr

34 254 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 apr. 2026

Sikvägen 13

Lägenhet
Centrala Tyresö, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

90,5 m²

4 rum

5 801 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr

34 254 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026

Granitvägen 10A

Lägenhet
Tyresö, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

66 m²

2 rum

Slutpris 1 900 000 kr

28 788 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 apr. 2026

Sikvägen 8

Lägenhet
Centrala Tyresö, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

60,5 m²

2 rum

4 303 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr

41 322 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Sikvägen 11, Central Tyresö, Tyresö kommun
  • Såld 19 apr. 2026

Sikvägen 11

Lägenhet
Central Tyresö, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

91 m²

4 rum

5 786 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr+4 %

34 066 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Safirgången 66, Öringe, Tyresö kommun
  • Såld 17 apr. 2026

Safirgången 66

Radhus
Öringe, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

97,2 m²

4 rum

5 547 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 500 000 kr-5 %

36 008 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Sikvägen 42, Centrala Tyresö, Tyresö kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Sikvägen 42

Lägenhet
Centrala Tyresö, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

80 m²

3 rum

5 384 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 225 000 kr+1 %

27 813 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Diamantgången 231, Öringe, Tyresö kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Diamantgången 231

Lägenhet
Öringe, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

80,2 m²

4 rum

6 540 kr/mån

Slutpris 2 800 000 kr+4 %

34 913 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Vidablicksvägen 70, Trollbäcken / Skälsätra, Tyresö kommun
  • Såld 2 apr. 2026

Vidablicksvägen 70

Lägenhet
Trollbäcken / Skälsätra, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

69,5 m²

2 rum

4 546 kr/mån

Slutpris 2 050 000 kr-2 %

29 496 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Granitvägen 24A, Centrala Tyresö, Tyresö kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Granitvägen 24A

Lägenhet
Centrala Tyresö, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

80 m²

3 rum

6 466 kr/mån

Slutpris 2 050 000 kr+3 %

25 625 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Siklöjevägen 13

Lägenhet
Centrala Tyresö, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

83 m²

3 rum

6 478 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 400 000 kr

40 964 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Siklöjevägen 13

Lägenhet
Tyresö, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

83 m²

3 rum

Slutpris 3 400 000 kr

40 964 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Siklöjevägen 6, Centrala Tyresö, Tyresö kommun
  • Såld 26 mar. 2026

Siklöjevägen 6

Lägenhet
Centrala Tyresö, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

42,5 m²

1,5 rum

3 803 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

46 941 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Vendelsövägen 62B, Trollbäcken, Tyresö kommun
  • Såld 26 mar. 2026

Vendelsövägen 62B

Lägenhet
Trollbäcken, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

34 m²

1 rum

3 137 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr±0 %

54 412 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Vendelsövägen 58A, Trollbäcken, Tyresö kommun
  • Såld 17 mar. 2026

Vendelsövägen 58A

Lägenhet
Trollbäcken, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

68 m²

3 rum

5 447 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 425 000 kr+7 %

50 368 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Klintvägen 35C, Sofieberg, Tyresö kommun
  • Såld 6 mar. 2026

Klintvägen 35C

Lägenhet
Sofieberg, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

24+8 m²

1 rum

1 409 kr/mån

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

66 458 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Regnbågsgatan 22, Centrala Tyresö, Tyresö kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Regnbågsgatan 22

Lägenhet
Centrala Tyresö, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

35 m²

1 rum

4 210 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 630 000 kr+2 %

46 571 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Barrskogsvägen 3, Tyresö Skogsstad, Tyresö kommun
  • Såld 12 feb. 2026

Barrskogsvägen 3

Lägenhet
Tyresö Skogsstad, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

61 m²

2 rum

4 275 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 495 000 kr-4 %

40 902 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 feb. 2026

Kyndelgränd 43

Lägenhet
Farmarstigen, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

61,5 m²

2 rum

5 944 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr+9 %

30 081 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
Målarprinsens väg 95, Tyresö Strand, Tyresö kommun
  • Såld 2 feb. 2026

Målarprinsens väg 95

Lägenhet
Tyresö Strand, Tyresö kommun
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

81,5 m²

4 rum

7 798 kr/mån

Slutpris 3 350 000 kr-4 %

41 104 kr/m²

SkandiaMäklarna Tyresö/Älta
SkandiaMäklarna Tyresö/Älta

Visar 1 - 25 av 54