Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Filip Ljungström

Filip Ljungström

Om mig

För mig som mäklare är det viktigt med gediget engagemang, hög kvalitet och ständig återkoppling i varje affär. Upplevelsen ska vara den bästa och slutpriset ett gemensamt mål för såväl dig som mig. Inga frågor ska lämnas obesvarade och inget ska lämnas åt slumpen. Vill du sälja din bostad, har funderingar om marknaden eller helt enkelt vill värdera ditt hem - tveka inte att höra av dig till mig oavsett tid på dygnet, jag är alltid tillgänglig!
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Lindövägen 6 Centralt, Öster, Norrköpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Lindövägen 6 Centralt, Öster, Norrköpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Lindövägen 6 Centralt, Öster, Norrköpings kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Lindövägen 6 Centralt, Öster, Norrköpings kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Lindövägen 6 Centralt, Öster, Norrköpings kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 17:30

Lindövägen 6

Lägenhet
Centralt, Öster, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
1 195 000 kr
43,5 m²
2 rum
vån 3/4
2 843 kr/mån
27 471 kr/m²

Varmt välkommen till Lindövägen 6 och denna charmiga lägenhet. Här kommer du att bo trivsamt på våning 3 med hiss. Insidan erbjuder en trevlig planlösning om 43,5 kvm. Här finns ett arbetsvänligt kök med plats för din matgrupp och vardagsrummet som besitter fiskbensparkett har plats för både soffgrupp och säng. Vardagsrummets tre fönster ger ett härligt ljusinsläpp i lägenheten. Duschrummet är…

Premium
Hiss
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping
3 rum lägenhet på Repslagaregatan 17B Centralt, Norrköpings kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Repslagaregatan 17B Centralt, Norrköpings kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Repslagaregatan 17B Centralt, Norrköpings kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Repslagaregatan 17B Centralt, Norrköpings kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Repslagaregatan 17B Centralt, Norrköpings kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 17:00

Repslagaregatan 17B

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
2 395 000 kr
92 m²
3 rum
vån 3/6
4 778 kr/mån
26 033 kr/m²

Välkommen till Repslagaregatan 17B och denna renoverade och rymliga 3:a om 92 kvm, belägen på våning 3 med hiss och balkong. Bostaden erbjuder en genomtänkt planlösning med välplanerade ytor fördelade över ett generöst vardagsrum, två sovrum, ett rymligt kök med matplats samt duschrum utrustat med tvättmaskin och torktumlare från 2026. Lägenheten har genomgående hög standard med smakfullt…

Premium
Balkong
Hiss
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping
2 rum lägenhet på Enebymovägen 11 Haga, Norrköpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Enebymovägen 11 Haga, Norrköpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Enebymovägen 11 Haga, Norrköpings kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Enebymovägen 11 Haga, Norrköpings kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Enebymovägen 11 Haga, Norrköpings kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 17:30

Enebymovägen 11

Lägenhet
Haga, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
1 295 000 kr
55 m²
2 rum
vån 4/9
3 234 kr/mån
23 545 kr/m²

Varmt välkommen till Enebymovägen 11 och denna hörntvåa om 55 kvm i omtyckta Haga! Fantastisk utsikt över de lägre 3-våningshusens takåsar och hela vägen till Norrköpings stadskärna. Lägenheten ligger belägen med ett högt och fritt läge på våning 4 och hiss finns i huset. Insidan erbjuder en trevlig planlösning med ett stilrent och välutrustat kök med gott om plats för din matgrupp och ett…

Premium
Balkong
Hiss
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping
1,5 rum lägenhet på S:t Olofsgatan 38 Söder, Norrköpings kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på S:t Olofsgatan 38 Söder, Norrköpings kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på S:t Olofsgatan 38 Söder, Norrköpings kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på S:t Olofsgatan 38 Söder, Norrköpings kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på S:t Olofsgatan 38 Söder, Norrköpings kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 18:30

S:t Olofsgatan 38

Lägenhet
Söder, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
845 000 kr
36 m²
1,5 rum
vån 3/3
3 070 kr/mån
23 472 kr/m²

Välkommen till denna stilfulla och smart planerade lägenhet på 36 kvm, belägen högst upp i huset på eftertraktade Söder. Här bor du med närhet till stadens puls, samtidigt som du kan njuta av en hemtrevlig atmosfär och rofylld miljö. Lägenheten har en modern, öppen planlösning som förenar kök och vardagsrum på ett sätt som skapar en härligt luftig och rymlig känsla. De mörkbetsade parkettgolven…

Premium
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping
1 rum lägenhet på Enebymovägen 5 Haga, Norrköpings kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Enebymovägen 5 Haga, Norrköpings kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Enebymovägen 5 Haga, Norrköpings kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Enebymovägen 5 Haga, Norrköpings kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Enebymovägen 5 Haga, Norrköpings kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Enebymovägen 5

Lägenhet
Haga, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
750 000 kr
35,5 m²
1 rum
vån 2/3
2 267 kr/mån
21 127 kr/m²

Välkommen till Enebymovägen 5 och denna trivsamma bostad om 35,5 kvm. Här bor du smart och yteffektivt med ett stort allrum som rymmer både säng och en inbjudande soffgrupp. Köket har bevarade originalluckor som skapar charm och här finns plats för ett mindre matbord. Det ljusa duschrummet är utrustat med WC och dusch, och i den rymliga hallen möts du av goda förvaringsmöjligheter. HSB Brf…

Premium
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping
4 rum lägenhet på Gustaf Janzéns gata 21D Sandtorp, Norrköpings kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Gustaf Janzéns gata 21D Sandtorp, Norrköpings kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Gustaf Janzéns gata 21D Sandtorp, Norrköpings kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Gustaf Janzéns gata 21D Sandtorp, Norrköpings kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Gustaf Janzéns gata 21D Sandtorp, Norrköpings kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Filip Ljungström

SkandiaMäklarna Norrköping

Objektsbild
Sön 17 maj kl 16:00

Gustaf Janzéns gata 21D

Lägenhet
Sandtorp, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
1 995 000 kr
81 m²
4 rum
vån 2/2
6 127 kr/mån
24 630 kr/m²

Välkommen till denna moderna fyrarummare om 81 kvm med ett fördelaktigt hörnläge. Redan vid ingången möts du av en rymlig terrass på cirka 23 kvm, perfekt för avkoppling i den härliga kvällssolen. Bostadens insida imponerar med en generös takhöjd på 2,70 meter, medan de stora fönstren släpper in rikligt med ljus och skapar en ljus och luftig känsla. Lägenheten erbjuder en flexibel planlösning…

Max
Balkong
Filip Ljungström
Filip LjungströmSkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping
5 rum radhus på Melbysundsvägen 62 Finspång, Finspångs kommun - bild 1
5 rum radhus på Melbysundsvägen 62 Finspång, Finspångs kommun - bild 2
5 rum radhus på Melbysundsvägen 62 Finspång, Finspångs kommun - bild 3
5 rum radhus på Melbysundsvägen 62 Finspång, Finspångs kommun - bild 4
5 rum radhus på Melbysundsvägen 62 Finspång, Finspångs kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 11:00

Melbysundsvägen 62

Radhus
Finspång, Finspångs kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
3 995 000 kr
123 m²
5 rum
158 m² tomt

Välkommen till ditt drömboende vid sjön Glan! Nu finns möjligheten att förvärva ett nyproducerat 2-plans radhus som erbjuder en unik kombination av modern komfort och naturens skönhet. Radhuset är friköpt (avgiftsfritt) och med sina 123 kvadratmeter fördelat på fem rum och kök ger detta hem en bekväm och rymlig bostadsyta som passar perfekt för såväl familjer som par som söker en avkopplande…

Premium
Balkong
Uteplats
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping
2 rum lägenhet på S:t Persgatan 148F Centralt, Öster, Norrköpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på S:t Persgatan 148F Centralt, Öster, Norrköpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på S:t Persgatan 148F Centralt, Öster, Norrköpings kommun - bild 3
2 rum lägenhet på S:t Persgatan 148F Centralt, Öster, Norrköpings kommun - bild 4
2 rum lägenhet på S:t Persgatan 148F Centralt, Öster, Norrköpings kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 17:30

S:t Persgatan 148F

Lägenhet
Centralt, Öster, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
1 195 000 kr
38 m²
2 rum
vån 2/3
4 100 kr/mån
31 447 kr/m²

* Lägenheten kan säljas möblerad * Här har du chansen att förvärva en kvadratsmart och modern lägenhet intill Östra Promenaden, belägen i en vacker sekelskiftesfastighet! Lägenheten vetter ut mot innergården och insidan erbjuder ett modernt, fullt utrustat kök med plats för matbord och praktisk förvaring, som harmonierar fint med den äldre charmen från djupa fönsternischer och generös takhöjd.…

Premium
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping
3 rum lägenhet på Saltängsgatan 98 Inre hamnen, Norrköpings kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Saltängsgatan 98 Inre hamnen, Norrköpings kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Saltängsgatan 98 Inre hamnen, Norrköpings kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Saltängsgatan 98 Inre hamnen, Norrköpings kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Saltängsgatan 98 Inre hamnen, Norrköpings kommun - bild 5

Saltängsgatan 98

Lägenhet
Inre hamnen, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
2 995 000 kr
89 m²
3 rum
vån 3/7
6 823 kr/mån
33 652 kr/m²

SE HIT! - Prissänkt och 24 månader avgiftsfritt Välkommen till Brf Kronomagasinet, ett modernt och välplanerat boende med genomtänkta materialval och en härlig känsla av rymd. Här bor du i en stilren lägenhet med ljusa ytor, öppen planlösning och fina detaljer som skapar ett hem att trivas i. Det sociala vardagsrummet har öppen planlösning mot köket, vilket ger ett naturligt flöde och gott om…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping
1 rum lägenhet på Saltängsgatan 98 Centralt - Inre hamnen, Norrköpings kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Saltängsgatan 98 Centralt - Inre hamnen, Norrköpings kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Saltängsgatan 98 Centralt - Inre hamnen, Norrköpings kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Saltängsgatan 98 Centralt - Inre hamnen, Norrköpings kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Saltängsgatan 98 Centralt - Inre hamnen, Norrköpings kommun - bild 5

Saltängsgatan 98

Lägenhet
Centralt - Inre hamnen, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
1 095 000 kr
31 m²
1 rum
vån 4/7
3 471 kr/mån
35 323 kr/m²

Varmt välkomna till Saltängsgatan 98 och denna kvadratsmarta lägenhet med generös balkong i Inre hamnen. Här erbjuds en välplanerad studiolägenhet med öppen planlösning mellan kök och allrum samt ett större duschrum med egen tvättmaskin/torktumlare. Här får du även en stor privat balkong mot den lummiga innergården. På innergården finns rum för både möten och vila. Svalka dig under pergolan med…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Energieffektiv
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping
3 rum lägenhet på Nya torget 6 Centralt, Norrköpings kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Nya torget 6 Centralt, Norrköpings kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Nya torget 6 Centralt, Norrköpings kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Nya torget 6 Centralt, Norrköpings kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Nya torget 6 Centralt, Norrköpings kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:00

Nya torget 6

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
2 495 000 kr
75 m²
3 rum
vån 1/5
6 503 kr/mån
33 267 kr/m²

Välkommen till en modern och elegant lägenhet på eftertraktade Nya Torget! Lägenheten är bekvämt tillgänglig via hiss och bjuder på en imponerande takhöjd om 2,70 meter samt en luftig atmosfär. Det exklusiva och ljusa köket håller hög standard och är fullt utrustat med all nödvändig maskinell utrustning. Bänkskivor och fönsterbänkar i svart granit bidrar till en stilren och lyxig känsla.…

Premium
Balkong
Hiss
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping
1 rum lägenhet på Bandygränd 17 Ektorp, Kaffebacken, Norrköpings kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Bandygränd 17 Ektorp, Kaffebacken, Norrköpings kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Bandygränd 17 Ektorp, Kaffebacken, Norrköpings kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Bandygränd 17 Ektorp, Kaffebacken, Norrköpings kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Bandygränd 17 Ektorp, Kaffebacken, Norrköpings kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 15:00

Bandygränd 17

Lägenhet
Ektorp, Kaffebacken, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
895 000 kr
41 m²
1 rum
vån 3/3
2 635 kr/mån
21 829 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma och smart planerade etta om 41 kvm, belägen högst upp i huset med ett fantastiskt ljusinsläpp och utan insyn. Här bor du i en stilren och välhållen bostad där varje kvadratmeter är genomtänkt. Planlösningen bjuder på en avskild sovalkov, en rymlig soffhörna och ett renoverat kök med plats för matgrupp, perfekt både för vardag och umgänge. Läget högst upp skapar en…

Premium
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping
5 rum villa på Kullerstadvägen 14 Skärblacka, Norrköpings kommun - bild 1
5 rum villa på Kullerstadvägen 14 Skärblacka, Norrköpings kommun - bild 2
5 rum villa på Kullerstadvägen 14 Skärblacka, Norrköpings kommun - bild 3
5 rum villa på Kullerstadvägen 14 Skärblacka, Norrköpings kommun - bild 4
5 rum villa på Kullerstadvägen 14 Skärblacka, Norrköpings kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:00

Kullerstadvägen 14

Villa
Skärblacka, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
1 995 000 kr
120 m²
5 rum
1 234 m² tomt

Välkommen till ett trivsamt och välskött hem, beläget på en lugn återvändsgata med ett barnvänligt läge. Fastigheten erbjuder en lättskött tomt om 1 234 kvm med gott om plats för både lek, avkoppling och odling. Här finns även garage med tillhörande sidobyggnad som ger bra förvaringsmöjligheter. Huset har byggts till och erbjuder idag en genomtänkt och trivsam planlösning där vardagsrummet…

Premium
Uteplats
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping
3 rum lägenhet på Stockholmsvägen 7C Centralt, Norrköpings kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Stockholmsvägen 7C Centralt, Norrköpings kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Stockholmsvägen 7C Centralt, Norrköpings kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Stockholmsvägen 7C Centralt, Norrköpings kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Stockholmsvägen 7C Centralt, Norrköpings kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 18:30

Stockholmsvägen 7C

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
1 495 000 kr
61 m²
3 rum
vån 3/3
3 176 kr/mån
24 508 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och inbjudande lägenhet på attraktiva Stockholmsvägen i Norrköping. Här erbjuds 61 välplanerade kvadratmeter fördelade över tre rum och kök, ett hem som kombinerar stil, komfort och ett svårslaget läge. Bostaden är belägen på tredje våningen i en välskött fastighet och präglas av generös takhöjd som skapar en härligt luftig atmosfär. Planlösningen är både funktionell…

Premium
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping
3 rum lägenhet på Skiftesgången 12 Eneby, Vidablick, Norrköpings kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Skiftesgången 12 Eneby, Vidablick, Norrköpings kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Skiftesgången 12 Eneby, Vidablick, Norrköpings kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Skiftesgången 12 Eneby, Vidablick, Norrköpings kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Skiftesgången 12 Eneby, Vidablick, Norrköpings kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 14:00

Skiftesgången 12

Lägenhet
Eneby, Vidablick, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
1 995 000 kr
73,5 m²
3 rum
vån 3/3
4 995 kr/mån
27 143 kr/m²

Här möts du av en modern och smakfullt renoverad bostad om 73,5 kvm med genomtänkt planlösning och fint ljusinsläpp från två väderstreck. Kombinationen av renoverade ytskikt, smarta lösningar och trivsam atmosfär gör detta till ett hem som verkligen sticker ut. Bostaden erbjuder ett arbetsvänligt kök med moderna materialval, ett rymligt vardagsrum med utgång till en solig balkong, två rofyllda…

Premium
Balkong
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping
1 rum lägenhet på Blommelundsallén 1 Sandbyhov, Norrköpings kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Blommelundsallén 1 Sandbyhov, Norrköpings kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Blommelundsallén 1 Sandbyhov, Norrköpings kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Blommelundsallén 1 Sandbyhov, Norrköpings kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Blommelundsallén 1 Sandbyhov, Norrköpings kommun - bild 5

Blommelundsallén 1

Lägenhet
Sandbyhov, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
895 000 kr
32 m²
1 rum
vån 1/7
2 889 kr/mån
27 969 kr/m²

Välkomna till denna nybyggda och välplanerade lägenhet i lugna Sandbyhov. Lägenheten är belägen på markplan med egen uteplats mot innergården. Nyproducerad lägenhet med genomgående hög standard. Helkaklat badrum med egen tvättavdelning. Öppen planlösning mellan kök och vardagsrum. Ljusa väggar och genomgående lamellparkett i ek. Köket är från Marbodal och alla maskiner/vitvaror nya från 2023.…

Premium
Uteplats
Hiss
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping

Visar alla 16