Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Properties & Partners Enskede/Farsta

Properties & Partners Enskede/Farsta

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Kryddgränd 4, Gubbängen, Stockholms kommun
  • Såld 25 nov. 2025
profilfoto på mäklare
IdaBohlin

Kryddgränd 4

Lägenhet
Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

61 m²

2 rum

3 819 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr±0 %

39 344 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Bordsvägen 54, Gubbängen, Stockholms kommun
  • Såld 20 nov. 2025
profilfoto på mäklare
IdaBohlin

Bordsvägen 54

Lägenhet
Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

68 m²

3 rum

4 297 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 225 000 kr+11 %

62 132 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Bordsvägen 43, Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
  • Såld 19 nov. 2025
profilfoto på mäklare
PierreBohlin

Bordsvägen 43

Lägenhet
Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

81 m²

4 rum

4 997 kr/mån

Slutpris 5 200 000 kr+8 %

64 198 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Hägervägen 25, 2 tr, Enskede - Tallkrogen, Stockholms kommun
  • Såld 18 nov. 2025
profilfoto på mäklare
PierreBohlin

Hägervägen 25, 2 tr

Lägenhet
Enskede - Tallkrogen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

95 m²

4 rum

5 024 kr/mån

Slutpris 5 500 000 kr+12 %

57 895 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Sicklingsvägen 13, 1 tr, Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
  • Såld 4 nov. 2025
profilfoto på mäklare
PierreBohlin

Sicklingsvägen 13, 1 tr

Lägenhet
Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

68 m²

3 rum

4 234 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 925 000 kr+3 %

57 721 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Bordsvägen 33 b, Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
  • Såld 31 okt. 2025
profilfoto på mäklare
PierreBohlin

Bordsvägen 33 b

Lägenhet
Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

54 m²

2 rum

4 630 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 600 000 kr+4 %

48 148 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Skrinvägen 11, 2tr, Ensked - Gubbängen, Stockholms kommun
  • Såld 23 okt. 2025
profilfoto på mäklare
PierreBohlin

Skrinvägen 11, 2tr

Lägenhet
Ensked - Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

53 m²

2 rum

3 946 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 450 000 kr-6 %

46 226 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Majrovägen 39, Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
  • Såld 21 okt. 2025
profilfoto på mäklare
PierreBohlin

Majrovägen 39

Lägenhet
Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

95,5 m²

5 rum

6 818 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 900 000 kr+21 %

61 780 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Majrovägen 35, entréplan, Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
  • Såld 16 okt. 2025
profilfoto på mäklare
PierreBohlin

Majrovägen 35, entréplan

Lägenhet
Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

49,5 m²

2 rum

3 823 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 450 000 kr+3 %

49 495 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Dörrvägen 8, Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
  • Såld 9 okt. 2025
profilfoto på mäklare
PierreBohlin

Dörrvägen 8

Lägenhet
Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

64 m²

3 rum

4 721 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 525 000 kr+14 %

55 078 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Rubanksgränd 3, 3 tr, Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
  • Såld 2 okt. 2025
profilfoto på mäklare
PierreBohlin

Rubanksgränd 3, 3 tr

Lägenhet
Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

73 m²

3 rum

6 623 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 230 000 kr+9 %

57 945 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Skåpvägen 1, Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
  • Såld 29 sep. 2025
profilfoto på mäklare
PierreBohlin

Skåpvägen 1

Lägenhet
Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

57 m²

3 rum

3 448 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 925 000 kr-2 %

51 316 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Skåpvägen 11, Gubbängen, Stockholms kommun
  • Såld 29 sep. 2025
profilfoto på mäklare
IdaBohlin

Skåpvägen 11

Lägenhet
Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

56 m²

2 rum

3 403 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 595 000 kr±0 %

46 339 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Rubanksgränd 6, Enskede -Gubbängen, Stockholms kommun
  • Såld 24 sep. 2025
profilfoto på mäklare
PierreBohlin

Rubanksgränd 6

Lägenhet
Enskede -Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

88 m²

4 rum

7 647 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 150 000 kr+10 %

58 523 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Kryddgränd 4, Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
  • Såld 11 sep. 2025
profilfoto på mäklare
PierreBohlin

Kryddgränd 4

Lägenhet
Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

61 m²

2 rum

3 743 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr+6 %

43 443 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Bordsvägen 31, Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
  • Såld 5 sep. 2025
profilfoto på mäklare
PierreBohlin

Bordsvägen 31

Lägenhet
Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

54 m²

2 rum

4 630 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 550 000 kr+2 %

47 222 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Mattvägen 9, Bromma, Stockholms kommun
  • Såld 3 sep. 2025
profilfoto på mäklare
IdaBohlin

Mattvägen 9

Lägenhet
Bromma, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

84 m²

4 rum

6 206 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 680 000 kr+11 %

67 619 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Skåpvägen 1, Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
  • Såld 28 aug. 2025
profilfoto på mäklare
PierreBohlin

Skåpvägen 1

Lägenhet
Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

57 m²

2 rum

3 448 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 970 000 kr+3 %

52 105 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Stagneliusvägen 38, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 26 aug. 2025
profilfoto på mäklare
PierreBohlin

Stagneliusvägen 38

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

43 m²

2 rum

3 227 kr/mån

Slutpris 2 900 000 kr±0 %

67 442 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Sicklingsvägen 16, Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
  • Såld 15 jun. 2025
profilfoto på mäklare
PierreBohlin

Sicklingsvägen 16

Lägenhet
Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

68 m²

3 rum

3 926 kr/mån

Slutpris 3 695 000 kr±0 %

54 338 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Majrovägen 41, Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
  • Såld 15 jun. 2025
profilfoto på mäklare
PierreBohlin

Majrovägen 41

Lägenhet
Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

80,5 m²

4 rum

6 260 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 650 000 kr+3 %

57 764 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Bordsvägen 50, Gubbängen, Stockholms kommun
  • Såld 5 jun. 2025
profilfoto på mäklare
IdaBohlin

Bordsvägen 50

Lägenhet
Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

68 m²

3 rum

3 926 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 025 000 kr+9 %

59 191 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Herrhagsvägen 133, Enskede -Tallkrogen, Stockholms kommun
  • Såld 31 maj. 2025
profilfoto på mäklare
PierreBohlin

Herrhagsvägen 133

Villa
Enskede -Tallkrogen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

65+65 m²

5 rum

600 m²
  • Uteplats

Slutpris 7 425 000 kr-1 %
Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Majrovägen 25, Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
  • Såld 26 maj. 2025
profilfoto på mäklare
PierreBohlin

Majrovägen 25

Lägenhet
Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

93 m²

4 rum

6 709 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 800 000 kr+18 %

62 366 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
Bildhuggarvägen 10, Johanneshov, Stockholms kommun
  • Såld 23 maj. 2025
profilfoto på mäklare
PierreBohlin

Bildhuggarvägen 10

Lägenhet
Johanneshov, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta

52 m²

2 rum

3 399 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 460 000 kr+16 %

66 538 kr/m²

Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta

Visar 26 - 50 av 56