Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Properties & Partners Enskede/Farsta

Properties & Partners Enskede/Farsta

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
2 rum lägenhet på Cirkelvägen 18 Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Cirkelvägen 18 Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Cirkelvägen 18 Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Cirkelvägen 18 Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Cirkelvägen 18 Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun - bild 5

Cirkelvägen 18

Lägenhet
Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta
2 395 000 kr
62 m²
2 rum
vån 2/3
6 639 kr/mån
38 629 kr/m²

RING FÖR VISNING! Ljus och rymlig tvåa i hjärtat av Gubbängen! Välkommen till denna fina funkis tvåa på mellanplan med en totalyta på 62 kvm, belägen i populära Gubbängen. En bostad som kombinerar charm, fina originaldetaljer och funktionalitet på bästa sätt. Här får du en supermysig bostad som erbjuder generösa ytor i både vardagsrummet och sovrummet. Perfekt för både avkoppling och…

Premium
Balkong
Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
2 rum lägenhet på Knektvägen 5 Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Knektvägen 5 Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Knektvägen 5 Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Knektvägen 5 Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Knektvägen 5 Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun - bild 5

Knektvägen 5

Lägenhet
Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta
2 850 000 kr
53 m²
2 rum
vån 3/3
3 463 kr/mån
53 774 kr/m²

RING FÖR VISNING. Välkommen till denna mysiga och varsamt renoverade bostad på 53 kvm i funkisfastighet. Här bor du högst upp i huset i lummigt område med utmärkt läge nära Gubbängens centrum, utan direktinsyn i en stor, stabil och välmående föreningen med bra ekonomi. Med bostadens trevliga planlösning, takhöjd och stora fönster i två väderstreck skapas en ljus lägenhet med härlig rymd.…

Premium
Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
2 rum lägenhet på Bordsvägen 25 Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bordsvägen 25 Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bordsvägen 25 Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bordsvägen 25 Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bordsvägen 25 Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun - bild 5

Bordsvägen 25

Lägenhet
Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta
2 695 000 kr
51 m²
2 rum
vån 2/3
3 494 kr/mån
52 843 kr/m²

På attraktiva Bordsvägen 25, finner vi denna mycket fina och välplanerade tvårummare med genomtänkt planlösning och stilrena materialval belägen på andra våningen. Lägenheten präglas av genomgående av fräscha ytskikt samt ett snyggt, tidlöst kök med generösa arbetsytor som kombinerar funktionalitet med en tilltalande estetik. Här finns gott om förvaringsmöjligheter och generösa sällskapsytor…

Premium
Balkong
Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
4 rum lägenhet på Majrovägen 19 Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Majrovägen 19 Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Majrovägen 19 Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Majrovägen 19 Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Majrovägen 19 Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun - bild 5

Majrovägen 19

Lägenhet
Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta
4 995 000 kr
93 m²
4 rum
7 045 kr/mån
53 710 kr/m²

Varmt välkommen till denna unika underbara bostad med mycket bra planlösning som kombinerar det bästa av två världar – en superfin lägenhet med radhuskänsla! Här får du en ljus och rymlig bostad med egen uteplats med plattor på mark och soligt skyddat västerläge. Dessutom en häck som omgärdar uteplatsen där du kan odla allt från örter till grönsaker och blommor. Eller varför inte skapa en mysig…

Premium
Uteplats
Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
1 rum lägenhet på Finntorpsvägen 3 Nacka - Finntorp, Nacka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Finntorpsvägen 3 Nacka - Finntorp, Nacka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Finntorpsvägen 3 Nacka - Finntorp, Nacka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Finntorpsvägen 3 Nacka - Finntorp, Nacka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Finntorpsvägen 3 Nacka - Finntorp, Nacka kommun - bild 5

Finntorpsvägen 3

Lägenhet
Nacka - Finntorp, Nacka kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta
1 995 000 kr
28 m²
1 rum
vån 0
2 331 kr/mån
71 250 kr/m²

Välkommen till denna rymliga och välplanerade stora 1:a om 28 kvm i markplan byggd 2017. Perfekt för dig som söker ett modernt och bekvämt boende med närhet till natur och stad. Bostaden erbjuder en generös uteplats i soligt läge i anslutning till egen bostadsrätt – idealisk för lata sommardagar, odling eller sociala stunder med vänner. Lägenheten är smart utformad med en praktisk sovalkov…

Premium
Uteplats
Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta
3 rum lägenhet på Grafikvägen 3 Gullmarsplan- Johanneshov, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Grafikvägen 3 Gullmarsplan- Johanneshov, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Grafikvägen 3 Gullmarsplan- Johanneshov, Stockholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Grafikvägen 3 Gullmarsplan- Johanneshov, Stockholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Grafikvägen 3 Gullmarsplan- Johanneshov, Stockholms kommun - bild 5

Grafikvägen 3

Lägenhet
Gullmarsplan- Johanneshov, Stockholms kommun
Properties & Partners Enskede/Farsta
5 195 000 kr
69 m²
3 rum
vån 3/3
4 304 kr/mån
75 290 kr/m²

Välkommen till denna superfina och smakfulla trea med ett oslagbart läge mitt vid Gullmarsplan, där stadens puls möter bekvämt vardagsliv. Här bor du med tunnelbana, tvärbana och bussar precis runt hörnet samt ett brett utbud av butiker, service och restauranger i direkt närhet. Bostaden är en attraktiv gavellägenhet vilket ger extra ljus från flera väderstreck och en luftig känsla i hela…

Premium
Balkong
Properties & Partners Enskede/Farsta
Properties & Partners Enskede/Farsta

Visar alla 6