Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Properties & Partners Borlänge
Mäklare Helene Antonsson

Helene Antonsson

Om mig

Presentation PROPERTIES & PARTNERS BORLÄNGE Vi profilerar försäljningen av din bostad bättre än någon annan. Välkommen till Dalarnas mest rekommenderade mäklare. Dalarnas bäst säljande mäklare de senaste 10 åren enligt Hemnets egen statistik. PREMIUM- KVALITET-ENGAGEMANG Lyssna gärna på Podden Sveriges bästa mäklare när jag berättar hur jag jobbar https://open.spotify.com/episode/4evOiU1nQxh7km2cNlyCbU?si=Mp5ED-dKSAuWpFwf2J3j8g Fastighetsmäklarprogrammet på högskolan i Gävle examen 2008.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Granitvägen 12K, Forssa, Borlänge kommun
  • Såld 4 jul. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Granitvägen 12K

Lägenhet
Forssa, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

80 m²

3 rum

4 602 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 725 000 kr-9 %

9 063 kr/m²

Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Färjenäs 242, Färjenäs, Borlänge kommun
  • Såld 2 jul. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Färjenäs 242

Fritidshus
Färjenäs, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

30 m²

2 rum

3 290 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 400 000 kr-7 %
Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Hornsgatan 19, Gylletäppan, Borlänge kommun
  • Såld 1 jul. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Hornsgatan 19

Villa
Gylletäppan, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

161 m²

5 rum

998 m²

Slutpris 2 600 000 kr+4 %
Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Engelbrektsgatan 17A, Hagalund, Borlänge kommun
  • Såld 30 jun. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Engelbrektsgatan 17A

Lägenhet
Hagalund, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

57 m²

2 rum

2 832 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 200 000 kr-4 %

21 053 kr/m²

Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Engelbrektsgatan 18B, Hagalund, Borlänge kommun
  • Såld 27 jun. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Engelbrektsgatan 18B

Lägenhet
Hagalund, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

25 m²

1 rum

2 168 kr/mån

Slutpris 440 000 kr-25 %

17 600 kr/m²

Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Noran, Noran, Borlänge kommun
  • Såld 25 jun. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Noran

Fritidshus
Noran, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

30+27 m²

2 rum

1 344 m²

Slutpris 1 270 000 kr+34 %
Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Betesgatan 25B, Bullermyren, Borlänge kommun
  • Såld 24 jun. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Betesgatan 25B

Lägenhet
Bullermyren, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

79 m²

3 rum

4 786 kr/mån

Slutpris 1 140 000 kr-9 %

14 430 kr/m²

Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Ulvshyttan 73, Ulvshyttan, Säters kommun
  • Såld 20 jun. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Ulvshyttan 73

Villa
Ulvshyttan, Säters kommun
Properties & Partners Borlänge

350 m²

8 rum

1,8 ha

Slutpris 4 995 000 kr±0 %
Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Målaregatan 18, Centrum, Borlänge kommun
  • Såld 18 jun. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Målaregatan 18

Lägenhet
Centrum, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

78 m²

3 rum

5 638 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 875 000 kr-10 %

11 218 kr/m²

Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Betesgatan 23A, Bullermyren, Borlänge kommun
  • Såld 18 jun. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Betesgatan 23A

Lägenhet
Bullermyren, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

38 m²

1 rum

3 040 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 445 000 kr-11 %

11 711 kr/m²

Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Fagerbacken 25, Fagerbacken, Borlänge kommun
  • Såld 17 jun. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Fagerbacken 25

Villa
Fagerbacken, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

115 m²

4 rum

1 870 m²

Slutpris 3 400 000 kr+10 %
Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 jun. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Tunavägen 260B

Lägenhet
Buskåker, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

107 m²

4 rum

7 262 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr-11 %

18 645 kr/m²

Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Amsbergsvägen 73, Sör Amsberg, Borlänge kommun
  • Såld 7 jun. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Amsbergsvägen 73

Villa
Sör Amsberg, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

144+88 m²

7 rum

1 635 m²

Slutpris 5 100 000 kr-2 %
Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Tägtvägen 33, Soltorget, Borlänge kommun
  • Såld 3 jun. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Tägtvägen 33

Lägenhet
Soltorget, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

59,2 m²

2 rum

5 076 kr/mån

Slutpris 980 000 kr-2 %

16 554 kr/m²

Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Västanvägen 46, Åselby, Borlänge kommun
  • Såld 27 maj. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Västanvägen 46

Lägenhet
Åselby, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

47 m²

1,5 rum

3 646 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 500 000 kr-2 %

10 638 kr/m²

Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Vasagatan 12A, Hagalund, Borlänge kommun
  • Såld 24 maj. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Vasagatan 12A

Lägenhet
Hagalund, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

57 m²

2 rum

2 700 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 345 000 kr+4 %

23 596 kr/m²

Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Stackvägen 3B, Romme, Borlänge kommun
  • Såld 23 maj. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Stackvägen 3B

Lägenhet
Romme, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

78 m²

3 rum

5 284 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 100 000 kr-12 %

14 103 kr/m²

Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Hönsarvsgatan 45, Hönsarvet, Borlänge kommun
  • Såld 21 maj. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Hönsarvsgatan 45

Villa
Hönsarvet, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

104+104 m²

4 rum

1 060 m²

Slutpris 2 410 000 kr+1 %
Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Vasagatan 10C, Hagalund, Borlänge kommun
  • Såld 17 maj. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Vasagatan 10C

Lägenhet
Hagalund, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

61 m²

2 rum

3 298 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

21 230 kr/m²

Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Åkermansgatan 8, Kvarnsveden, Borlänge kommun
  • Såld 15 maj. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Åkermansgatan 8

Villa
Kvarnsveden, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

123+68 m²

4 rum

1 376 m²

Slutpris 2 375 000 kr±0 %
Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Gamla Tunavägen 43 I, Gylle, Borlänge kommun
  • Såld 14 maj. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Gamla Tunavägen 43 I

Lägenhet
Gylle, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

101,5 m²

4 rum

6 094 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 900 000 kr-5 %

18 719 kr/m²

Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Sångenvägen 121

Villa
Idkerberget, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

75 m²

3 rum

5 879 m²

Slutpris 1 700 000 kr-13 %
Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge
Allfarvägen 89C, Bullermyren, Borlänge kommun
  • Såld 13 maj. 2025
profilfoto på mäklare
HeleneAntonsson

Allfarvägen 89C

Lägenhet
Bullermyren, Borlänge kommun
Properties & Partners Borlänge

65 m²

2 rum

4 238 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 725 000 kr-3 %

11 154 kr/m²

Properties & Partners Borlänge
Properties & Partners Borlänge

Visar 101 - 123 av 123