Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Notar
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Mäklare Johanna Dahlerus

Johanna Dahlerus

Om mig

Hej! Jag heter Johanna Dahlerus och jobbar som fastighetsmäklare på Notar i Liljeholmen/Gröndal, där vi är den mest anlitade mäklaren i området. Jag får sälja i hela Stockholm men mitt fokus ligger främst på Söderort. Om du väljer att anlita mig så garanterar jag en målmedveten och engagerad mäklare som alltid finns ett samtal bort för att svara på ev frågor samt ge råd genom varje steg i processen. Jag ser lösningar istället för hinder och kommer göra allt för att du ska bli 100% nöjd!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Styrbjörnsvägen 34, vån 2, Aspudden, Stockholms kommun
  • Såld 9 jun. 2025

Styrbjörnsvägen 34, vån 2

Lägenhet
Aspudden, Stockholms kommun
Notar

50 m²

2 rum

3 165 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 250 000 kr+9 %

65 000 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 jun. 2025

Cedergrensvägen 57, 1 tr

Lägenhet
Midsommarkransen - Telefonplan, Stockholms kommun
Notar

34,5 m²

2 rum

3 293 kr/mån

Slutpris 2 550 000 kr+11 %

73 913 kr/m²

Notar
Notar
Hägerstensvägen 117A, vån 4, Aspudden, Stockholms kommun
  • Såld 22 maj. 2025

Hägerstensvägen 117A, vån 4

Lägenhet
Aspudden, Stockholms kommun
Notar

45,5 m²

2 rum

3 897 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 775 000 kr+8 %

82 967 kr/m²

Notar
Notar
Schlytersvägen 59, vån 5/5, Aspudden, Stockholms kommun
  • Såld 15 maj. 2025

Schlytersvägen 59, vån 5/5

Lägenhet
Aspudden, Stockholms kommun
Notar

51 m²

2 rum

2 199 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 900 000 kr-2 %

76 471 kr/m²

Notar
Notar
Lustigkullavägen 4, 2tr, Gröndal, Stockholms kommun
  • Såld 14 maj. 2025

Lustigkullavägen 4, 2tr

Lägenhet
Gröndal, Stockholms kommun
Notar

20 m²

1 rum

1 178 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 225 000 kr+27 %

111 250 kr/m²

Notar
Notar
Rimbertsvägen 12, Aspudden, Stockholms kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Rimbertsvägen 12

Villa
Aspudden, Stockholms kommun
Notar

107 m²

5 rum

135 m²

Slutpris 10 300 000 kr±0 %
Notar
Notar
Sjöbjörnsvägen 13, 0,5tr, Gröndal, Stockholms kommun
  • Såld 2 maj. 2025

Sjöbjörnsvägen 13, 0,5tr

Lägenhet
Gröndal, Stockholms kommun
Notar

45 m²

2 rum

3 297 kr/mån

Slutpris 2 950 000 kr+2 %

65 556 kr/m²

Notar
Notar

Visar 26 - 32 av 32