Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Notar
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Mäklare Linnéa Larsson

Linnéa Larsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Johan Printz Väg 34, Hammarbyhöjden, Stockholms kommun
  • Såld 8 dec. 2025

Johan Printz Väg 34

Lägenhet
Hammarbyhöjden, Stockholms kommun
Notar

45 m²

2 rum

3 295 kr/mån

Slutpris 2 450 000 kr+4 %

54 444 kr/m²

Notar
Notar
Timmermansgatan 12, 5tr, Södermalm - Maria Högalid, Stockholms kommun
  • Såld 19 nov. 2025

Timmermansgatan 12, 5tr

Lägenhet
Södermalm - Maria Högalid, Stockholms kommun
Notar

70 m²

3 rum

2 895 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 7 900 000 kr+13 %

112 857 kr/m²

Notar
Notar
Swedenborgsgatan 11, Södermalm - Maria Högalid, Stockholms kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Swedenborgsgatan 11

Lägenhet
Södermalm - Maria Högalid, Stockholms kommun
Notar

58 m²

2 rum

2 961 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 200 000 kr+21 %

141 379 kr/m²

Notar
Notar
Färgargårdstorget 48, 2tr, Södermalm - Katarina Sofia, Stockholms kommun
  • Såld 31 okt. 2025

Färgargårdstorget 48, 2tr

Lägenhet
Södermalm - Katarina Sofia, Stockholms kommun
Notar

87 m²

3 rum

4 626 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 700 000 kr+10 %

88 506 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 okt. 2025

Ringvägen 153, 2tr

Lägenhet
Södermalm - Katarina Sofia, Stockholms kommun
Notar

49 m²

2 rum

3 751 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 650 000 kr+8 %

94 898 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 okt. 2025

Blekingegatan 57, 1tr

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Notar

36 m²

2 rum

2 096 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr+12 %

105 556 kr/m²

Notar
Notar
Åsögatan 175, Södermalm - Katarina Sofia, Stockholms kommun
  • Såld 21 okt. 2025

Åsögatan 175

Lägenhet
Södermalm - Katarina Sofia, Stockholms kommun
Notar

26 m²

1 rum

1 861 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 950 000 kr+14 %

113 462 kr/m²

Notar
Notar
Långholmsgatan 11, 3tr, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 17 okt. 2025

Långholmsgatan 11, 3tr

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Notar

54 m²

2 rum

2 713 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 650 000 kr+13 %

104 630 kr/m²

Notar
Notar
Högalidsgatan 48A, 4tr, Södermalm - Maria Högalid, Stockholms kommun
  • Såld 15 okt. 2025

Högalidsgatan 48A, 4tr

Lägenhet
Södermalm - Maria Högalid, Stockholms kommun
Notar

63 m²

3 rum

3 943 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 620 000 kr+14 %

120 952 kr/m²

Notar
Notar
Hornstulls Strand 13, 5tr, Maria/Gamla Stan/Högalid, Stockholms kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Hornstulls Strand 13, 5tr

Lägenhet
Maria/Gamla Stan/Högalid, Stockholms kommun
Notar

41 m²

2 rum

2 778 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 550 000 kr+21 %

110 976 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 okt. 2025

Anders Reimers väg 13, 3tr

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Notar

42 m²

2 rum

3 291 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 320 000 kr+17 %

102 857 kr/m²

Notar
Notar
Skebokvarnsvägen 296, 2tr, Bandhagen, Stockholms kommun
  • Såld 10 okt. 2025

Skebokvarnsvägen 296, 2tr

Lägenhet
Bandhagen, Stockholms kommun
Notar

58 m²

2 rum

4 118 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 350 000 kr+7 %

40 517 kr/m²

Notar
Notar
Drakenbergsgatan 5, 6tr, Södermalm - Maria Högalid, Stockholms kommun
  • Såld 7 okt. 2025

Drakenbergsgatan 5, 6tr

Lägenhet
Södermalm - Maria Högalid, Stockholms kommun
Notar

92 m²

4 rum

4 417 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 10 050 000 kr+22 %

109 239 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 okt. 2025

Bergsundsgatan 16, 1tr

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Notar

34 m²

1 rum

2 663 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 500 000 kr+11 %

102 941 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Rosenlundsgatan 14, 6tr

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Notar

34 m²

2 rum

2 174 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 600 000 kr+3 %

105 882 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 sep. 2025

Timmermansgatan 12

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Notar

107 m²

4 rum

3 909 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 9 600 000 kr+13 %

89 720 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 sep. 2025

Ringvägen 138, 5tr

Lägenhet
Södermalm - Katarina Sofia, Stockholms kommun
Notar

76 m²

3 rum

5 190 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 7 000 000 kr+12 %

92 105 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2025

Skebokvarnsvägen 296, 2tr

Lägenhet
Bandhagen / Högdalen, Stockholms kommun
Notar

37,5 m²

1 rum

2 867 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 810 000 kr+21 %

48 267 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2025

Svartensgatan 10,1tr

Lägenhet
Södermalm - Katarina Sofia, Stockholms kommun
Notar

23 m²

1 rum

1 757 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 930 000 kr+25 %

127 391 kr/m²

Notar
Notar
Krukmakargatan 65, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Krukmakargatan 65

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Notar

34 m²

1 rum

2 361 kr/mån

Slutpris 2 930 000 kr+5 %

86 176 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 sep. 2025

Drakenbergsgatan 19, 5tr

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Notar

131 m²

5 rum

6 145 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 12 700 000 kr±0 %

96 947 kr/m²

Notar
Notar
Bellmansgatan 23, Södermalm - Maria Högalid, Stockholms kommun
  • Såld 1 sep. 2025

Bellmansgatan 23

Lägenhet
Södermalm - Maria Högalid, Stockholms kommun
Notar

85 m²

3 rum

4 667 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 11 750 000 kr+18 %

138 235 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 aug. 2025

Timmermansgränd 1, 5tr

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Notar

73 m²

3 rum

4 209 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 510 000 kr+15 %

89 178 kr/m²

Notar
Notar
Lundagatan 44D, 2tr, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Lundagatan 44D, 2tr

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Notar

45,5 m²

2 rum

2 436 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 200 000 kr+12 %

92 308 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 aug. 2025

Folkskolegatan 6, 1tr

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Notar

22 m²

1 rum

2 251 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr+22 %

127 273 kr/m²

Notar
Notar

Visar 26 - 50 av 70