Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Notar
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Mäklare Karam Kaiser

Karam Kaiser

Om mig

Som en av Västerås och Västmanlands mest rekommenderade samt anlitande mäklare jobbar jag ständigt för att överträffa kunders förväntningar! Jag älskar fastighetsmäkleri, vilket återspeglar sig på mina resultat! Är konstant tillgänglig med en drivkraft utöver det vanliga! Detta för att göra dig så pass nöjd att du rekommenderar mig till alla dina vänner och bekanta, vilket jag idag mestadels jobbar ifrån. Ska du sälja din bostad och uppskattar affärsmässighet? Kontakta mig så berättar jag mer!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 jan. 2026

Karlsgatan 19B

Lägenhet
Centrum, Västerås kommun

114 m²

4 rum

6 561 kr/mån

Slutpris 4 300 000 kr

37 719 kr/m²

Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jan. 2026

Stigbergsgatan 39

Villa
Skiljebo, Västerås kommun

176+91 m²

7 rum

1 056 m²

Slutpris 5 850 000 kr+6 %
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jan. 2026

Kasselgatan 1B

Lägenhet
Lillhamra, Västerås kommun

77 m²

3 rum

5 305 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr

29 870 kr/m²

Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jan. 2026

Västra Bergsgatan 8E

Radhus
Stallhagen, Västerås kommun

140 m²

5 rum

6 599 kr/mån

Slutpris 4 600 000 kr

32 857 kr/m²

Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jan. 2026

Lustigkullagatan 18

Övrigt
Lustigkulla, Västerås kommun

515 m²

1 108 m²

Slutpris 9 500 000 kr±0 %
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 dec. 2025

Flygplansgatan 2A

Lägenhet
Berghamra, Västerås kommun

76 m²

3 rum

5 341 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 275 000 kr±0 %

29 934 kr/m²

Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 dec. 2025

Jakobsgatan 20

Villa
Jakobsberg, Västerås kommun

169+84 m²

6 rum

877 m²

Slutpris 4 850 000 kr-3 %
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 dec. 2025

Kristiansborgsallén 1B

Lägenhet
Kristiansborg, Västerås kommun

48 m²

2 rum

3 279 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 235 000 kr-5 %

25 729 kr/m²

Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 dec. 2025

Kakvägen 13

Villa
Skälby, Västerås kommun

129+37 m²

6 rum

781 m²

Slutpris 4 130 000 kr-2 %
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 dec. 2025

Agnegatan 11

Lägenhet
Aroslund, Västerås kommun

86,1 m²

4 rum

5 270 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 800 000 kr-3 %

32 520 kr/m²

Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 nov. 2025

Fårövägen 23

Villa
Önsta Gryta, Västerås kommun

152+10 m²

5 rum

813 m²

Slutpris 4 775 000 kr
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 nov. 2025

Lundagatan 5

Villa
Aroslund, Västerås kommun

190+43 m²

8 rum

824 m²

Slutpris 6 250 000 kr+1 %
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 nov. 2025

Storsegelgatan 1

Lägenhet
Öster Mälarstrand, Västerås kommun

118 m²

5 rum

7 607 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 160 000 kr-4 %

26 780 kr/m²

Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 nov. 2025

Södra Ringvägen 2D

Lägenhet
Östermalm, Västerås kommun

75 m²

3 rum

5 110 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

39 933 kr/m²

Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 nov. 2025

Treklövergatan 7

Radhus
Gideonsberg, Västerås kommun

89 m²

4 rum

6 068 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 800 000 kr-2 %

31 461 kr/m²

Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 nov. 2025

Vildrosgatan 23

Lägenhet
Önsta Gryta, Västerås kommun

103,5 m²

4 rum

6 554 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

15 411 kr/m²

Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 okt. 2025

Stadsträdgårdsgatan 5

Radhus
Framnäs, Västerås kommun

105 m²

5 rum

4 999 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 400 000 kr-2 %

41 905 kr/m²

Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 okt. 2025

Mätvägen 1

Radhus
Skälby, Västerås kommun

103,8 m²

4 rum

5 356 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 595 000 kr±0 %

25 000 kr/m²

Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 okt. 2025

Djäknebergsgatan 15A

Lägenhet
Djäkneberget, Västerås kommun

60 m²

2 rum

4 595 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 850 000 kr-7 %

30 833 kr/m²

Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 okt. 2025

Kronvägen 26B

Lägenhet
Ormberget, Västerås kommun

60 m²

2 rum

4 323 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

23 250 kr/m²

Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 okt. 2025

Hammarhagen 144

Villa
Hammarhagen, Sala kommun

180+70 m²

6 rum

2 175 m²

Slutpris 6 075 000 kr
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 okt. 2025

Rosendalsvägen 18

Villa
Gäddeholm, Västerås kommun

171+36 m²

6 rum

1 279 m²

Slutpris 7 850 000 kr
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 okt. 2025

Norra floragatan 24F

Lägenhet
Västermalm, Västerås kommun

62 m²

2 rum

4 503 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 450 000 kr-3 %

23 387 kr/m²

Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 okt. 2025

Ägirgatan 8

Lägenhet
Öster Mälarstrand, Västerås kommun

87 m²

3 rum

6 155 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

34 425 kr/m²

Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 okt. 2025

Tegnérgatan 3

Lägenhet
Korsängen, Västerås kommun

76 m²

3 rum

4 677 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

35 461 kr/m²

Notar

Visar 26 - 50 av 84