Slutpris

Mätvägen 1

Radhus

Parhus - Skälby, Västerås kommun - Såld 30 oktober 2025

Logotyp av Notar
Slutpris2 595 000 kr

Pris per kvadratmeter

25 000 kr/m²

Utgångspris

2 595 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Parhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

103,8 m²

Uteplats

Ja

Våning

1, hiss finns ej

Byggår

2008

Avgift

5 356 kr/mån

Driftskostnad

34 332 kr/år

Antal besök

3 584

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (30 oktober 2025)

Kontakta mäklaren

Karam KaiserNotar
Karam Kaiser
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder