- Sök mäklare
- Notar
- Simon Strand
Vinnare
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025
Om mig
2026 Q1: Farstas mest anlitade mäklare
2026 Q1: Högst försäljningsvärde i Farsta
2026 Q1: Farstas mest anlitade mäklarfirma
2026 Q1: Sveriges näst mest anlitade fastighetsmäklare
2025 Helår: Stockholms mest anlitade fastighetsmäklare
2025 Helår: Farstas mest anlitade mäklare
2025 Helår: Högst försäljningsvärde i Farsta
2025 Helår: Farstas mest anlitade mäklarfirma
2025 Helår: Sveriges 5:e mest anlitade fastighetsmäklare.
2024: Bäst säljande mäklare på hela NOTAR
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Ölmevägen 36, 3 tr
Farsta, Stockholms kommun
62,5 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 2 100 000 kr+11 %
33 600 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Forshagagatan 68, 1tr
Farsta, Stockholms kommun
53 m²
1,5 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 1 930 000 kr-1 %
36 415 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Oscars väg 21
Vega, Haninge kommun
120 m²
4 rum
Slutpris 4 400 000 kr+2 %
Notar
Maps Data: Google © 2026
Torsbygatan 22, 5 tr
Farsta, Stockholms kommun
79,5 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 450 000 kr+7 %
30 818 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Farstavägen 175, 3tr
Farsta, Stockholms kommun
76 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 070 000 kr+6 %
40 395 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Boforsgatan 5, 4tr
Farsta, Stockholms kommun
113 m²
4 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 300 000 kr-1 %
29 204 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Boforsgatan 9, 6 tr
Farsta, Stockholms kommun
76,5 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 500 000 kr±0 %
32 680 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Filipstadsbacken 64, 5tr
Farsta Strand, Stockholms kommun
69,5 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 600 000 kr+9 %
37 410 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Gunnarskogsgatan 10
Farsta, Stockholms kommun
67 m²
2 rum
- Uteplats
- Hiss
Slutpris 2 800 000 kr±0 %
41 791 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Larsbodavägen 50, 1 tr
Farsta, Stockholms kommun
75 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 500 000 kr+4 %
33 333 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Ekshäradsgatan 81, 1 tr
Farsta, Stockholms kommun
45 m²
1,5 rum
- Hiss
Slutpris 1 995 000 kr±0 %
44 333 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Larsbodavägen 46
Farsta, Stockholms kommun
44 m²
1 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 010 000 kr+1 %
45 682 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Torsbygatan 36, 2tr
Farsta - Centrum, Stockholms kommun
129,5 m²
6 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 4 350 000 kr-3 %
33 591 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Gunnarskogsgatan 14, 1 tr
Farsta, Stockholms kommun
105 m²
4 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 4 200 000 kr+8 %
40 000 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Molkomsbacken 33
Farsta - Centrum, Stockholms kommun
38 m²
1 rum
- Balkong
Slutpris 1 675 000 kr-1 %
44 079 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Tisdagsvägen 12, 4tr
Farsta, Stockholms kommun
35 m²
1,5 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 195 000 kr±0 %
62 714 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Vallavägen 101, 1tr
Handen, Haninge kommun
92 m²
4 rum
- Balkong
Slutpris 1 395 000 kr±0 %
15 163 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Glavagatan 35, 2tr
Farsta, Stockholms kommun
83 m²
4 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 030 000 kr+5 %
36 506 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Larsbodavägen 48, 4tr
Farsta, Stockholms kommun
77 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 515 000 kr-7 %
32 662 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Ekshäradsgatan 89, 9tr
Farsta, Stockholms kommun
43 m²
1,5 rum
- Hiss
Slutpris 1 940 000 kr+2 %
45 116 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Larsbodavägen 70, 8tr
Farsta, Stockholms kommun
71 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 300 000 kr+15 %
32 394 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Skiffervägen 77
Älta, Nacka kommun
122 m²
6 rum
- Uteplats
Slutpris 7 650 000 kr+9 %
62 705 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Filipstadsbacken 70, 4tr
Farsta Strand, Stockholms kommun
59,5 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 500 000 kr+9 %
42 017 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Farstavägen 89, 7 tr
Farsta, Stockholms kommun
38,5 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 1 895 000 kr±0 %
49 221 kr/m²
Notar
Maps Data: Google © 2026
Farstavägen 89, 12tr
Farsta, Stockholms kommun
64 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 850 000 kr+2 %
44 531 kr/m²
Notar
Visar 1 - 25 av 121