Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Mäklare Adam Behrer

Adam Behrer

Om mig

Jag har arbetat som fastighetsmäklare i Stockholm sedan 2019 och har lyckats förmedla bostäder till hundratals nöjda kunder. Under denna tid har jag hunnit vinna utmärkelsen "Årets Rookie" i en rikstäckande mäklarkedja. Kontakta mig gärna så berättar jag hur vi lyckas med din bostadsaffär!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Sommarvägen 3, Råsunda/Vireberg, Solna kommun
  • Såld 20 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Sommarvägen 3

Lägenhet
Råsunda/Vireberg, Solna kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

53 m²

2 rum

3 359 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 400 000 kr+14 %

64 151 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Fredsgatan 6A, Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
  • Såld 5 jun. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Fredsgatan 6A

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

46 m²

2 rum

3 405 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 050 000 kr+5 %

66 304 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Funäsgatan 8, Råcksta, Stockholms kommun
  • Såld 2 jun. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Funäsgatan 8

Lägenhet
Råcksta, Stockholms kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

72 m²

3 rum

4 887 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 495 000 kr±0 %

48 542 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Olof Af Acrels Väg 5, Hagastaden/Karolinska, Solna kommun
  • Såld 21 maj. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Olof Af Acrels Väg 5

Lägenhet
Hagastaden/Karolinska, Solna kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

28 m²

1 rum

2 107 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 570 000 kr+29 %

91 786 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Prostvägen 3

Lägenhet
Hagastaden/Karolinska, Solna kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

30 m²

1 rum

1 822 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 425 000 kr+6 %

80 833 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Olof Af Acrels Väg 3, Hagastaden/Karolinska, Solna kommun
  • Såld 5 maj. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Olof Af Acrels Väg 3

Lägenhet
Hagastaden/Karolinska, Solna kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

26 m²

1 rum

2 559 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 235 000 kr+12 %

85 962 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

Visar 26 - 31 av 31