Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Mäklare Adam Behrer

Adam Behrer

Om mig

Jag har arbetat som fastighetsmäklare i Stockholm sedan 2019 och har lyckats förmedla bostäder till hundratals nöjda kunder. Under denna tid har jag hunnit vinna utmärkelsen "Årets Rookie" i en rikstäckande mäklarkedja. Kontakta mig gärna så berättar jag hur vi lyckas med din bostadsaffär!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Skeppar Karls Gränd 6

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

51 m²

2 rum

975 kr/mån

Slutpris 6 100 000 kr

119 608 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Ankdammsgatan 40

Lägenhet
Solna, Solna kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

78 m²

3 rum

5 454 kr/mån

Slutpris 4 150 000 kr

53 205 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Linnégatan 16, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 14 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Linnégatan 16

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

38 m²

2 rum

1 911 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 5 800 000 kr

152 632 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Suddagummans gata 12, Mariehäll, Stockholms kommun
  • Såld 2 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Suddagummans gata 12

Lägenhet
Mariehäll, Stockholms kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

98 m²

4 rum

6 470 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 095 000 kr±0 %

51 990 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Arvid Tydéns allé 18

Lägenhet
Solna, Solna kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

40,5 m²

1,5 rum

2 432 kr/mån

Slutpris 2 900 000 kr

71 605 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Trädgårdsgatan 5, Lilla Alby, Sundbybergs kommun
  • Såld 6 mar. 2026
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Trädgårdsgatan 5

Lägenhet
Lilla Alby, Sundbybergs kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

40 m²

2 rum

3 559 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 710 000 kr+13 %

67 750 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Östervägen 36, Råsunda, Solna kommun
  • Såld 3 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Östervägen 36

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

27 m²

1 rum

2 398 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 225 000 kr+12 %

82 407 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Ankdammsgatan 31, vån 8 av 8, Skytteholm, Solna kommun
  • Såld 22 jan. 2026
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Ankdammsgatan 31, vån 8 av 8

Lägenhet
Skytteholm, Solna kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

68 m²

2 rum

4 506 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 450 000 kr+8 %

50 735 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Ankdammsgatan 29, vån 8 av 8!, Skytteholm, Solna kommun
  • Såld 3 dec. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Ankdammsgatan 29, vån 8 av 8!

Lägenhet
Skytteholm, Solna kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

66 m²

2 rum

4 499 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 195 000 kr±0 %

48 409 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Galoppvägen 14, Ulriksdal, Solna kommun
  • Såld 24 nov. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Galoppvägen 14

Lägenhet
Ulriksdal, Solna kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

43 m²

2 rum

3 309 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

58 023 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Framnäsbacken 1, Skytteholm, Solna kommun
  • Såld 12 nov. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Framnäsbacken 1

Lägenhet
Skytteholm, Solna kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

95 m²

4 rum

7 187 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 350 000 kr-4 %

35 263 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Brännkyrkagatan 92, Södermalm - Maria, Stockholms kommun
  • Såld 10 nov. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Brännkyrkagatan 92

Lägenhet
Södermalm - Maria, Stockholms kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

36 m²

2 rum

2 832 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr+6 %

105 556 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Sundbybergs Torg 1J, Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
  • Såld 3 nov. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Sundbybergs Torg 1J

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

79 m²

3 rum

4 558 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 900 000 kr

74 684 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Ljungstigen 4, Råsunda, Solna kommun
  • Såld 29 okt. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Ljungstigen 4

Villa
Råsunda, Solna kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

163+29 m²

7 rum

636 m²

Slutpris 14 350 000 kr+7 %
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Hovslagarevägen 17, Edsängen, Sollentuna kommun
  • Såld 20 okt. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Hovslagarevägen 17

Lägenhet
Edsängen, Sollentuna kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

45 m²

2 rum

3 320 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 125 000 kr-3 %

47 222 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Birkagatan 21B, Birkastan/Vasastan, Stockholms kommun
  • Såld 14 okt. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Birkagatan 21B

Lägenhet
Birkastan/Vasastan, Stockholms kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

34 m²

1 rum

1 624 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 200 000 kr+12 %

123 529 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Prostvägen 3, 1tr, Hagastaden/Karolinska, Solna kommun
  • Såld 14 okt. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Prostvägen 3, 1tr

Lägenhet
Hagastaden/Karolinska, Solna kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

69 m²

3 rum

3 703 kr/mån

Slutpris 4 550 000 kr+20 %

65 942 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Karlavägen 4, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 10 okt. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Karlavägen 4

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

41 m²

2 rum

1 579 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 495 000 kr±0 %

109 634 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Krysshammarvägen 4, Huvudsta, Solna kommun
  • Såld 9 okt. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Krysshammarvägen 4

Lägenhet
Huvudsta, Solna kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

82,3 m²

3 rum

6 120 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 710 000 kr±0 %

45 079 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Polhemsgatan 11, Gamla Huvudsta, Solna kommun
  • Såld 26 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Polhemsgatan 11

Lägenhet
Gamla Huvudsta, Solna kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

114 m²

4 rum

6 837 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 5 100 000 kr+9 %

44 737 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Armégatan 9B, Västra Skogen/Ingenting, Solna kommun
  • Såld 4 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Armégatan 9B

Lägenhet
Västra Skogen/Ingenting, Solna kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

62 m²

2 rum

4 063 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr+3 %

61 290 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Olof Af Acrels Väg 3, vån 6 av 6, Hagastaden/Karolinska, Solna kommun
  • Såld 3 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Olof Af Acrels Väg 3, vån 6 av 6

Lägenhet
Hagastaden/Karolinska, Solna kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

25 m²

1 rum

2 465 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr+10 %

88 000 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Mjölnerbacken 14, Rissne, Sundbybergs kommun
  • Såld 27 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Mjölnerbacken 14

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

42 m²

2 rum

2 334 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 825 000 kr-4 %

43 452 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Finn Malmgrens Väg 2A, Johanneshov, Stockholms kommun
  • Såld 26 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Finn Malmgrens Väg 2A

Lägenhet
Johanneshov, Stockholms kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

72 m²

3 rum

5 686 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 7 150 000 kr+19 %

99 306 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Olof Af Acrels Väg 5, Hagastaden/Karolinska, Solna kommun
  • Såld 22 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AdamBehrer

Olof Af Acrels Väg 5

Lägenhet
Hagastaden/Karolinska, Solna kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

41 m²

2 rum

3 227 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 900 000 kr+4 %

70 732 kr/m²

MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

Visar 1 - 25 av 31