- Sök mäklare
- MAM Homes AB
- Adam Sörensen
Vinnare
Årets Mäklarföretag
Guldhemmet 2025
Om mig
Letar ni efter mer än “bara en mäklare” är Adam rätt för er, här kan ni förvänta er en hårt arbetande fastighetsmäklare med en tydlig plan och empati som byggsten. Adam är en sylvass fastighetsmäklare och har prisats med flertalet utmärkelser, men bland de mest prestigefyllda prisades han som Västmanlands mest rekommenderade mäklare, och var en av de mäklarna som sålde flest hem i hela länet 2023 enligt Hittamäklare och Hemnet.
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Längdhoppargatan 11
Rönnby, Västerås kommun
119+66 m²
7 rum
Slutpris 4 050 000 kr
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Mimergatan 6B
Östermalm, Västerås kommun
90,5 m²
3,5 rum
- Uteplats
- Hiss
Slutpris 2 895 000 kr±0 %
31 989 kr/m²
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Ragnar Lodbroks väg 4
Irsta, Västerås kommun
123 m²
5 rum
Slutpris 3 900 000 kr+3 %
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Kopparbergsvägen 18A
Centrum, Västerås kommun
55,5 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 1 700 000 kr
30 631 kr/m²
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Lövsångarvägen 1
Lövboås, Hallstahammars kommun
91+33 m²
5 rum
Slutpris 2 095 000 kr±0 %
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Västermalmsgatan 2A
Västermalm, Västerås kommun
135 m²
4 rum
- Hiss
Slutpris 4 100 000 kr+5 %
30 370 kr/m²
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Vänortsgatan 3
Lillhamra, Västerås kommun
53 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 1 795 000 kr±0 %
33 868 kr/m²
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Barnängsgatan 21
Lövboås, Hallstahammars kommun
165+21 m²
6 rum
Slutpris 2 700 000 kr±0 %
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Stora gatan 2F
Östermalm, Västerås kommun
112,5 m²
4 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 250 000 kr-1 %
28 889 kr/m²
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Västermalmsgatan 4
Västermalm, Västerås kommun
123 m²
4 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 4 750 000 kr+1 %
38 618 kr/m²
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Nygatan 19
Knektbacken, Hallstahammars kommun
65,5 m²
2 rum
Slutpris 620 000 kr-2 %
9 466 kr/m²
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Oxbacksvägen 23
Sörstafors, Hallstahammars kommun
68+65 m²
3 rum
Slutpris 1 485 000 kr+49 %
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Knotavägen 6
Bjurhovda, Västerås kommun
78,5 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 750 000 kr+8 %
9 554 kr/m²
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Långgatan 6B
Lövboås, Hallstahammars kommun
46,5 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 400 000 kr
8 602 kr/m²
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Norra Lyckovägen 2H
Fredhem, Hallstahammars kommun
116+7 m²
5 rum
Slutpris 2 700 000 kr+4 %
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Karlslundsvägen 2
Gröndal, Hallstahammars kommun
138+50 m²
8 rum
Slutpris 5 000 000 kr
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Västermalmsgatan 7
Västermalm, Västerås kommun
57 m²
2 rum
- Uteplats
- Hiss
Slutpris 1 995 000 kr±0 %
35 000 kr/m²
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Rödmossa 110
Rödmossa, Heby kommun
80+40 m²
4 rum
Slutpris 895 000 kr-10 %
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Jakobsbergsgatan 13F
Västermalm, Västerås kommun
42,5 m²
1,5 rum
- Balkong
Slutpris 975 000 kr-2 %
22 941 kr/m²
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Näktergalsvägen 48
Lövboås, Hallstahammars kommun
94+40 m²
5 rum
Slutpris 2 295 000 kr+5 %
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Stora gatan 84
Västermalm, Västerås kommun
59 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 1 560 000 kr-2 %
26 441 kr/m²
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Borevägen 8
Surahammar, Surahammars kommun
116+51 m²
5 rum
Slutpris 3 325 000 kr
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Bomansgatan 26A
Kristiansborg, Västerås kommun
49,5 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 1 400 000 kr±0 %
28 283 kr/m²
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Trumslagarvägen 6
Lustigkulla, Hallstahammars kommun
80,2 m²
3,5 rum
- Balkong
Slutpris 1 400 000 kr
17 456 kr/m²
MAM Homes AB
Maps Data: Google © 2026
Magistervägen 2
Tuna, Hallstahammars kommun
89+65 m²
3 rum
Slutpris 2 250 000 kr+7 %
MAM Homes AB
Visar 26 - 50 av 67