Hoppa till huvudinnehåll
Mäklarringen Täby

Mäklarringen Täby

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
2 rum lägenhet på Näsbyvägen 6A ROSLAGS NÄSBY, Täby kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Näsbyvägen 6A ROSLAGS NÄSBY, Täby kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Näsbyvägen 6A ROSLAGS NÄSBY, Täby kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Näsbyvägen 6A ROSLAGS NÄSBY, Täby kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Näsbyvägen 6A ROSLAGS NÄSBY, Täby kommun - bild 5
Kommande

Näsbyvägen 6A

Lägenhet
ROSLAGS NÄSBY, Täby kommun
Mäklarringen Täby
Pris på förfrågan
54,5 m²
2 rum
vån 1/4
4 027 kr/mån

+ Låg avgift + Stor balkong i västerläge + Rymlig klädkammare + Central läge nära till kommunikation + Välskött BRF + Närhet till natur Välkommen till Denna tvåa, en bostad som verkligen definierar begreppet livskvalitet på 54,5 välutnyttjade kvadratmeter. Här kliver du in i ett hem med ett fantastiskt ljusinsläpp och en social atmosfär där varje yta fyller sin funktion. Det rymliga…

Premium
Balkong
Hiss
Mäklarringen Täby
Mäklarringen Täby
TÄBY CENTRUM, Täby kommun
Kommande

ÅKERBYVÄGEN 88

Lägenhet
TÄBY CENTRUM, Täby kommun
Mäklarringen Täby
Pris på förfrågan
68 m²
2 rum
vån 5/16
4 343 kr/mån
Balkong
Hiss
Mäklarringen Täby
Mäklarringen Täby
3 rum lägenhet på KUTTERVÄGEN 4 NÄSBYPARK, Täby kommun - bild 1
3 rum lägenhet på KUTTERVÄGEN 4 NÄSBYPARK, Täby kommun - bild 2
3 rum lägenhet på KUTTERVÄGEN 4 NÄSBYPARK, Täby kommun - bild 3
3 rum lägenhet på KUTTERVÄGEN 4 NÄSBYPARK, Täby kommun - bild 4
3 rum lägenhet på KUTTERVÄGEN 4 NÄSBYPARK, Täby kommun - bild 5
Kommande

KUTTERVÄGEN 4

Lägenhet
NÄSBYPARK, Täby kommun
Mäklarringen Täby
3 895 000 kr
66 m²
3 rum
vån 5/12
4 266 kr/mån
59 015 kr/m²

+ Balkong med insynskyddad läge + Utsikt mot grönska + Lugnt och trivsamt område + Förskolor och skolor i närheten + Goda kommunikationer Välkommen till Kuttervägen 4! En välplanerad och trivsam 3:a om 66 kvm med högt och insynsskyddat läge på våning 5. Här erbjuds ett hem med fina ljusinsläpp, sociala ytor och en härlig balkong med rofylld utsikt över grönska och trädtoppar. Bostaden…

Premium
Balkong
Hiss
Mäklarringen Täby
Mäklarringen Täby
2 rum lägenhet på BOULEVARDEN 91 Täby Park, Täby kommun - bild 1
2 rum lägenhet på BOULEVARDEN 91 Täby Park, Täby kommun - bild 2
2 rum lägenhet på BOULEVARDEN 91 Täby Park, Täby kommun - bild 3
2 rum lägenhet på BOULEVARDEN 91 Täby Park, Täby kommun - bild 4
2 rum lägenhet på BOULEVARDEN 91 Täby Park, Täby kommun - bild 5
Kommande

BOULEVARDEN 91

Lägenhet
Täby Park, Täby kommun
Mäklarringen Täby
Pris på förfrågan
52 m²
2 rum
vån 3/5
3 519 kr/mån

+ Balkong i trevligt solläge + Svanenmärkt hus! + Solceller på taket + Moderna materialval + Välplanerad planlösning + Goda kommunikationer Välkommen till denna unika och välplanerade 2 rok om 52 kvm! Här finner du ett hem som kombinerar stilren design med härliga sociala ytor och en fantastisk balkong i soligt läge. Här bor du med ett fint ljusinsläpp, modern planlösning och exklusiva…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Mäklarringen Täby
Mäklarringen Täby
5 rum parhus på PÅTÅKERVÄGEN 34A Påtåker, Vallentuna kommun - bild 1
5 rum parhus på PÅTÅKERVÄGEN 34A Påtåker, Vallentuna kommun - bild 2
5 rum parhus på PÅTÅKERVÄGEN 34A Påtåker, Vallentuna kommun - bild 3
5 rum parhus på PÅTÅKERVÄGEN 34A Påtåker, Vallentuna kommun - bild 4
5 rum parhus på PÅTÅKERVÄGEN 34A Påtåker, Vallentuna kommun - bild 5
Kommande

PÅTÅKERVÄGEN 34A

Radhus
Påtåker, Vallentuna kommun
Mäklarringen Täby
5 995 000 kr
154 m²
5 rum
6 604 kr/mån
38 929 kr/m²

Kontakta ansvarig mäklare för bokad visning, Filip Gröholt 072-252 11 99. + Högt i tak + Vattenburen golvvärme + Exklusiva materialval + Trädgård + Familjevänligt område: Välkommen till Påtåkervägen 34A – en elegant och rymlig bostad med påkostade materialval och genomtänkta detaljer. Med sina två plan, stora sociala ytor och en fantastisk trädgård erbjuder denna bostad allt och lite…

Premium
Balkong
Uteplats
Mäklarringen Täby
Mäklarringen Täby
5 rum radhus på ÅKERHIELMS VÄG 52 Margretelund, Österåkers kommun - bild 1
5 rum radhus på ÅKERHIELMS VÄG 52 Margretelund, Österåkers kommun - bild 2
5 rum radhus på ÅKERHIELMS VÄG 52 Margretelund, Österåkers kommun - bild 3
5 rum radhus på ÅKERHIELMS VÄG 52 Margretelund, Österåkers kommun - bild 4
5 rum radhus på ÅKERHIELMS VÄG 52 Margretelund, Österåkers kommun - bild 5
Kommande

ÅKERHIELMS VÄG 52

Radhus
Margretelund, Österåkers kommun
Mäklarringen Täby
Pris på förfrågan
120 m²
5 rum
5 492 kr/mån

+ Radhus för den stora familjen + Lugn gata + Närhet till skola och förskola + Goda kommunikationer + Naturnära Välkommen till Åkerhielms Väg 52! Ett trivsamt bostadsrättsradhus om ca 120 kvm, som erbjuder en perfekt kombination av radhuskänsla och bostadsrättens bekvämlighet. Här bor du i ett välplanerat hem som passar den större familjen med genomtänkta ytor och en social planlösning. …

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Mäklarringen Täby
Mäklarringen Täby
2 rum lägenhet på KÄLLTORPSVÄGEN 13 NÄSBYPARK, Täby kommun - bild 1
2 rum lägenhet på KÄLLTORPSVÄGEN 13 NÄSBYPARK, Täby kommun - bild 2
2 rum lägenhet på KÄLLTORPSVÄGEN 13 NÄSBYPARK, Täby kommun - bild 3
2 rum lägenhet på KÄLLTORPSVÄGEN 13 NÄSBYPARK, Täby kommun - bild 4
2 rum lägenhet på KÄLLTORPSVÄGEN 13 NÄSBYPARK, Täby kommun - bild 5
Kommande

KÄLLTORPSVÄGEN 13

Lägenhet
NÄSBYPARK, Täby kommun
Mäklarringen Täby
2 195 000 kr
38 m²
2 rum
3 899 kr/mån
57 763 kr/m²

+ Generös uteplats om totalt 35 kvm + Välplanerad planlösning + Moderna materialval + Attraktiva Näsbypark + Goda kommunikationer Välkommen till denna moderna och stilfulla 2:a i attraktiva Näsbypark - här erbjuds en välplanerad lägenhet med uteplats som vetter mot föreningens innergård. Inbjudande hall med goda avhängnings möjligheter för ytterkläder och skor. Helkaklat badrum…

Premium
Uteplats
Mäklarringen Täby
Mäklarringen Täby
2 rum lägenhet på GRINDTORPS SKOLGRÄND 46 TÄBY CENTRUM, Täby kommun - bild 1
2 rum lägenhet på GRINDTORPS SKOLGRÄND 46 TÄBY CENTRUM, Täby kommun - bild 2
2 rum lägenhet på GRINDTORPS SKOLGRÄND 46 TÄBY CENTRUM, Täby kommun - bild 3
2 rum lägenhet på GRINDTORPS SKOLGRÄND 46 TÄBY CENTRUM, Täby kommun - bild 4
2 rum lägenhet på GRINDTORPS SKOLGRÄND 46 TÄBY CENTRUM, Täby kommun - bild 5
Kommande

GRINDTORPS SKOLGRÄND 46

Lägenhet
TÄBY CENTRUM, Täby kommun
Mäklarringen Täby
Pris på förfrågan
38 m²
2 rum
vån 2/5
3 238 kr/mån

+ Inglasad balkong + Öppen och luftig planlösning + Exklusiva tillval + Närhet till Täby Centrum + Naturnära + Goda kommunikationer Varmt välkommen till denna moderna och stilrena 2:a om 38 kvm med absoluta närhet till Täby Centrum, butiker, kommunikation samt mycket mer. Effektiv och praktisk planlösning gör att lägenheten känns större än sina kvadratmeter. Här erbjuds en inbjudande…

Premium
Balkong
Hiss
Mäklarringen Täby
Mäklarringen Täby
1 rum lägenhet på STATIONSVÄGEN 54 ROSLAGS NÄSBY, Täby kommun - bild 1
1 rum lägenhet på STATIONSVÄGEN 54 ROSLAGS NÄSBY, Täby kommun - bild 2
1 rum lägenhet på STATIONSVÄGEN 54 ROSLAGS NÄSBY, Täby kommun - bild 3
1 rum lägenhet på STATIONSVÄGEN 54 ROSLAGS NÄSBY, Täby kommun - bild 4
1 rum lägenhet på STATIONSVÄGEN 54 ROSLAGS NÄSBY, Täby kommun - bild 5
Kommande

STATIONSVÄGEN 54

Lägenhet
ROSLAGS NÄSBY, Täby kommun
Mäklarringen Täby
1 950 000 kr
26 m²
1 rum
vån 5/5
2 630 kr/mån
75 000 kr/m²

+ 1000/1000 mbit/s ingår i avgiften + Moderna materialval + Välplanerad planlösning + Balkong + 1 minut gång till Roslagsbanan + Närhet till naturen Välkommen till denna moderna 1:a belägen på Stationsvägen 54! Här erbjuds en välplanerad planlösning, genomgående moderna materialval, balkong samt en perfekt kombination med närhet till både stadens puls och natursköna omgivningar! …

Premium
Balkong
Hiss
Mäklarringen Täby
Mäklarringen Täby
4 rum lägenhet på ATTUNDAVÄGEN 14 TÄBY CENTRUM, Täby kommun - bild 1
4 rum lägenhet på ATTUNDAVÄGEN 14 TÄBY CENTRUM, Täby kommun - bild 2
4 rum lägenhet på ATTUNDAVÄGEN 14 TÄBY CENTRUM, Täby kommun - bild 3
4 rum lägenhet på ATTUNDAVÄGEN 14 TÄBY CENTRUM, Täby kommun - bild 4
4 rum lägenhet på ATTUNDAVÄGEN 14 TÄBY CENTRUM, Täby kommun - bild 5
Kommande

ATTUNDAVÄGEN 14

Lägenhet
TÄBY CENTRUM, Täby kommun
Mäklarringen Täby
5 495 000 kr
98 m²
4 rum
vån 1/6
5 383 kr/mån
56 071 kr/m²

+ Egen uteplats mot innergården + 2 Badrum + Nära kommunikationer och skolor + Stora sociala ytor + Täby Centrum inom gångavstånd Välkommen till Attundavägen 14! Denna underbara lägenhet erbjuder en optimal planlösning med en öppen känsla mellan kök och vardagsrum. Tre rogivande sovrum, där ett av sovrummen har direkt tillgång till uteplatsen. Den generösa egna uteplatsen mot…

Premium
Uteplats
Hiss
Energieffektiv
Mäklarringen Täby
Mäklarringen Täby
2 rum lägenhet på SOLDATGATAN 31A VAXHOLM CENTRALT, Vaxholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på SOLDATGATAN 31A VAXHOLM CENTRALT, Vaxholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på SOLDATGATAN 31A VAXHOLM CENTRALT, Vaxholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på SOLDATGATAN 31A VAXHOLM CENTRALT, Vaxholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på SOLDATGATAN 31A VAXHOLM CENTRALT, Vaxholms kommun - bild 5
Kommande

SOLDATGATAN 31A

Lägenhet
VAXHOLM CENTRALT, Vaxholms kommun
Mäklarringen Täby
Pris på förfrågan
54 m²
2 rum
vån 2/3
4 036 kr/mån

+ Genomgående fint skick + Rymlig balkong + P-plats ingår i avgiften + Vindsförråd samt källarförråd ingår i avgiften + Stambyte gjort 2008 + Ny induktionshäll 2023 Varmt välkommen till denna charmiga lägenhet med balkong i Vaxholm! Här erbjuds en rymlig tvåa i ett lugnt och trivsamt område med närhet till Vaxholm centrum. I lägenheten finns ett rymligt sovrum med garderober, ett…

Premium
Balkong
Mäklarringen Täby
Mäklarringen Täby

Visar alla 11