Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare William Stenberg

William Stenberg

Om mig

William har varit framgångsrik mäklare sedan år 2018 och är specialiserad på bostäder i Upplands-Bro & Järfälla. Han är dessutom själv bosatt i området vilket ger en god lokalkännedom. Som fastighetsmäklare är William driven, engagerad, professionell, målmedveten och med sin långa erfarenhet erbjuder han kunden såväl högsta kvalitet som trygghet. Varmt välkommen att kontakta William redan idag!
Mäklarens försäljningar
2,5 rum lägenhet på Hjortronvägen 47 Tibble, Upplands-Bro kommun - bild 1
2,5 rum lägenhet på Hjortronvägen 47 Tibble, Upplands-Bro kommun - bild 2
2,5 rum lägenhet på Hjortronvägen 47 Tibble, Upplands-Bro kommun - bild 3
2,5 rum lägenhet på Hjortronvägen 47 Tibble, Upplands-Bro kommun - bild 4
2,5 rum lägenhet på Hjortronvägen 47 Tibble, Upplands-Bro kommun - bild 5
Budgivning pågår
Idag

Hjortronvägen 47

Lägenhet
Tibble, Upplands-Bro kommun
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
1 395 000 kr
67 m²
2,5 rum
vån 2/3
5 636 kr/mån
20 821 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma och välplanerade lägenhet om 67 kvm i Tibble i Kungsängen. Bostaden är ursprungligen en tvåa men har byggts om till en smart planerad trea, vilket ger ett extra sovrum och en funktionell planlösning som passar perfekt för paret, den lilla familjen eller för dig som önskar ett separat arbetsrum. Vardagsrummet är generöst tilltaget och utgör hemmets naturliga…

Premium
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
6 rum villa på Vickbergahöjden 13 Vickberga, Upplands-Bro kommun - bild 1
6 rum villa på Vickbergahöjden 13 Vickberga, Upplands-Bro kommun - bild 2
6 rum villa på Vickbergahöjden 13 Vickberga, Upplands-Bro kommun - bild 3
6 rum villa på Vickbergahöjden 13 Vickberga, Upplands-Bro kommun - bild 4
6 rum villa på Vickbergahöjden 13 Vickberga, Upplands-Bro kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:00

Vickbergahöjden 13

Villa
Vickberga, Upplands-Bro kommun
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
5 595 000 kr
64 + 45 m²
6 rum
1 581 m² tomt

Välkommen till Vickbergahöjden 13 – en plats som på riktigt förenar det bästa av två världar: lugnet och skönheten från naturen och närheten till allt som gör vardagen smidig. Här bor du i ett nyligen renoverat hus med en totalyta om 106 m2 på en stillsam gata med endast ett fåtal andra hus. Inbäddat i en grönskande miljö där träden skapar ett naturligt skydd och där fågelsång och susande löv tar…

Premium
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
5 rum radhus på Husbytorpsvägen 29A Bro Mälarstad, Upplands-Bro kommun - bild 1
5 rum radhus på Husbytorpsvägen 29A Bro Mälarstad, Upplands-Bro kommun - bild 2
5 rum radhus på Husbytorpsvägen 29A Bro Mälarstad, Upplands-Bro kommun - bild 3
5 rum radhus på Husbytorpsvägen 29A Bro Mälarstad, Upplands-Bro kommun - bild 4
5 rum radhus på Husbytorpsvägen 29A Bro Mälarstad, Upplands-Bro kommun - bild 5
Sön 17 maj

Husbytorpsvägen 29A

Radhus
Bro Mälarstad, Upplands-Bro kommun
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
2 950 000 kr
99 m²
5 rum
5 340 kr/mån
29 798 kr/m²

Välkommen till Husbytorpsvägen 29A, ett modernt och stilrent bostadsrättsradhus i eftertraktat hörnläge som erbjuder det bästa av två världar, ett bekvämt och lättskött boende med bostadsrättens trygghet samtidigt som du får känslan av att bo i eget hus med naturen alldeles intill. Här bor du i ett fantastiskt hörnläge som ger extra ljusinsläpp, större frihetskänsla och en mer privat tomt, något…

Premium
Energieffektiv
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
Brunna, Upplands-Bro kommun
Budgivning pågår

Flanellvägen 5

Villa
Brunna, Upplands-Bro kommun
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
3 795 000 kr
152 m²
6 rum
351 m² tomt
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
Aspvik kolonistugeområde, Upplands-Bro kommun

Dillkronan 8

Fritidshus
Aspvik kolonistugeområde, Upplands-Bro kommun
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
695 000 kr
20 m²
1 rum
300 m² tomt
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
2 rum lägenhet på Växthusvägen 19 Rosenängarna, Upplands-Bro kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Växthusvägen 19 Rosenängarna, Upplands-Bro kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Växthusvägen 19 Rosenängarna, Upplands-Bro kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Växthusvägen 19 Rosenängarna, Upplands-Bro kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Växthusvägen 19 Rosenängarna, Upplands-Bro kommun - bild 5
Idag

Växthusvägen 19

Lägenhet
Rosenängarna, Upplands-Bro kommun
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
1 295 000 kr
48 m²
2 rum
vån 3/3
4 310 kr/mån
26 979 kr/m²

Välkommen till denna kvadratsmarta tvåa om 48m²! Från hallen når ni badrum, sovrum och det luftiga allrummet i öppen planlösning med kök. Köket har vita skåpluckor, grå laminatbänkskiva och vitt kakel, samt plats för matbord. Den öppna ytan mot vardagsrummet skapar en trivsam rymd, och från vardagsrummet når ni den inglasade balkongen. Sovrummet nås både från hallen och vardagsrummet och rymmer…

Premium
Balkong
Hiss
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
1 rum lägenhet på Filarvägen 7 Kallhäll, Järfälla kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Filarvägen 7 Kallhäll, Järfälla kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Filarvägen 7 Kallhäll, Järfälla kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Filarvägen 7 Kallhäll, Järfälla kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Filarvägen 7 Kallhäll, Järfälla kommun - bild 5

Filarvägen 7

Lägenhet
Kallhäll, Järfälla kommun
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
1 495 000 kr
43 m²
1 rum
3 503 kr/mån
34 767 kr/m²

Välkommen till denna ljusa, stora och välplanerade 1a på Filarvägen 7. Här har ni 43 kvadratmeter på entréplan men med minimal insyn tack vare att bostaden är belägen högt ovanför marken. Här bor du i en bostad som utnyttjar varje kvadratmeter på ett optimalt sätt och skapar en luftig och hemtrevlig känsla. Bostaden har en öppen och smart planlösning med ett rymligt allrum som erbjuder plats för…

Premium
Balkong
Hiss
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
Kallhäll, Järfälla kommun

Rondellen 11

Lägenhet
Kallhäll, Järfälla kommun
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
2 495 000 kr
96 m²
5 rum
vån 2/4
8 987 kr/mån
25 990 kr/m²
Balkong
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
Sågbacken, Upplands-Bro kommun

Granskogsvägen 3

Tomt
Sågbacken, Upplands-Bro kommun
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
2 495 000 kr
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla

Visar alla 9