Hoppa till huvudinnehåll
Mäklarhuset Saltsjö-Boo

Mäklarhuset Saltsjö-Boo

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
3 rum lägenhet på Ljuskärrsvägen 109 Ljuskärrsberget, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Ljuskärrsvägen 109 Ljuskärrsberget, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Ljuskärrsvägen 109 Ljuskärrsberget, Nacka kommun - bild 3
Ons 20 maj

Ljuskärrsvägen 109

Lägenhet
Ljuskärrsberget, Nacka kommun
2 095 000 kr
63,3 m²
3 rum
vån 2/2
5 603 kr/mån
33 096 kr/m²
Plus
2 rum vinterbonat fritidshus på Ormbunksvägen 51 Älvsala, Värmdö kommun - bild 1
2 rum vinterbonat fritidshus på Ormbunksvägen 51 Älvsala, Värmdö kommun - bild 2
2 rum vinterbonat fritidshus på Ormbunksvägen 51 Älvsala, Värmdö kommun - bild 3
2 rum vinterbonat fritidshus på Ormbunksvägen 51 Älvsala, Värmdö kommun - bild 4
2 rum vinterbonat fritidshus på Ormbunksvägen 51 Älvsala, Värmdö kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 13:00

Ormbunksvägen 51

Fritidshus
Älvsala, Värmdö kommun
3 495 000 kr
58 + 33 m²
2 rum
2 274 m² tomt

Intresserad av den här bostaden? Klicka på knappen läs mer hos mäklaren nedan. Där hittar du mer information och anmäler dig till visning.

Premium
3 rum lägenhet på Per Hallströms Väg 2 Skvaltan, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Per Hallströms Väg 2 Skvaltan, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Per Hallströms Väg 2 Skvaltan, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Per Hallströms Väg 2 Skvaltan, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Per Hallströms Väg 2 Skvaltan, Nacka kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 12:00

Per Hallströms Väg 2

Lägenhet
Skvaltan, Nacka kommun
3 750 000 kr
93 m²
3 rum
vån 5/17
7 142 kr/mån
40 323 kr/m²

Premium
Balkong
Hiss
3 rum lägenhet på Annebodavägen 56 Liseberg / Örby Slott, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Annebodavägen 56 Liseberg / Örby Slott, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Annebodavägen 56 Liseberg / Örby Slott, Stockholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Annebodavägen 56 Liseberg / Örby Slott, Stockholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Annebodavägen 56 Liseberg / Örby Slott, Stockholms kommun - bild 5

Annebodavägen 56

Lägenhet
Liseberg / Örby Slott, Stockholms kommun
2 750 000 kr
69,5 m²
3 rum
vån 0/3
5 315 kr/mån
39 568 kr/m²

Härligt läge med unik uteplats i charmiga Liseberg / Örby Slott! Flytta till Liseberg / Örby Slott i Älvsjö, ett längre stenkast från pendelstation och kommunikationer. Närhet till Årstaberg, Liljeholmen och Älvjsö. Här finns en sannerligen unik lägenhet på gaveln av huset med en rejält stor uteplats i sydväst. Köket är snyggt renoverat 2021 och har matplats för 4-5 personer. Vardagsrummet har…

Premium
Balkong
2,5 rum lägenhet på Gaffelseglet 23 Vegastaden, Haninge kommun - bild 1
2,5 rum lägenhet på Gaffelseglet 23 Vegastaden, Haninge kommun - bild 2
2,5 rum lägenhet på Gaffelseglet 23 Vegastaden, Haninge kommun - bild 3
2,5 rum lägenhet på Gaffelseglet 23 Vegastaden, Haninge kommun - bild 4
2,5 rum lägenhet på Gaffelseglet 23 Vegastaden, Haninge kommun - bild 5

Gaffelseglet 23

Lägenhet
Vegastaden, Haninge kommun
2 650 000 kr
54 m²
2,5 rum
vån 8/8
4 177 kr/mån
49 074 kr/m²

Högst upp på hörnet av huset på Gaffelseglet 23 ligger en lite unik pärla! Den enda i sitt slag om ca 54 kvm, ursprungligen tänkt som en tvåa men mycket smart ombyggd av säljaren till en yteffektiv 3:a. Snygga materialval i hela lägenheten. Kök och vardagsrum med öppen planlösning. Stort badrum. Ett förråd i lägenheten. Ett mindre sovrum/arbetsrum och ett större med utgång till den magiska…

Premium
Hiss
Energieffektiv
4 rum lägenhet på Blågransvägen 4, 2 tr Långbro Park, Stockholms kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Blågransvägen 4, 2 tr Långbro Park, Stockholms kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Blågransvägen 4, 2 tr Långbro Park, Stockholms kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Blågransvägen 4, 2 tr Långbro Park, Stockholms kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Blågransvägen 4, 2 tr Långbro Park, Stockholms kommun - bild 5
Budgivning pågår

Blågransvägen 4, 2 tr

Lägenhet
Långbro Park, Stockholms kommun
5 500 000 kr
101,5 m²
4 rum
vån 3/4
8 418 kr/mån
54 187 kr/m²

Efterlängtat 4:a i populära Långbro park med inglasad balkong i bästa sydväst! Generöst vardagsrum med öppen planlösning mot matplatsen och köket. Stilfullt och påkostat kök från Vedum med alla vitvaror i stilfullt vitt. Två generösa sovrum och ett matsalsrum som lätt kan göras om till ett tredje sovrum. Hall med stor klädkammare, gott om plats för avhängning, en gästtoalett och ett separat,…

Premium
Balkong
Hiss
3,5 rum lägenhet på Ljuskärrsvägen 46 Ljuskärrsberget, Nacka kommun - bild 1
3,5 rum lägenhet på Ljuskärrsvägen 46 Ljuskärrsberget, Nacka kommun - bild 2
3,5 rum lägenhet på Ljuskärrsvägen 46 Ljuskärrsberget, Nacka kommun - bild 3
3,5 rum lägenhet på Ljuskärrsvägen 46 Ljuskärrsberget, Nacka kommun - bild 4
3,5 rum lägenhet på Ljuskärrsvägen 46 Ljuskärrsberget, Nacka kommun - bild 5

Ljuskärrsvägen 46

Lägenhet
Ljuskärrsberget, Nacka kommun
Pris på förfrågan
77,8 m²
3,5 rum
6 064 kr/mån

Välkommen att kontakta mäklaren för att boka in privat visning - Fin & rymlig 3,5:a - Populära Ljuskärrsberget! Mycket fint renoverad och rymlig 3,5:a på populära Ljuskärrberget i Saltsjöbaden väntar nu på sin nästa ägare! En av de finaste lägenheterna med bra och bekvämt läge på Ljuskärrsberget. Här har allt omsorgsfullt renoverats de senaste åren till en modern bostad med fina materialval. …

Premium
Balkong
5 rum parhus på Lunnarevägen 37B Länna, Huddinge kommun - bild 1
5 rum parhus på Lunnarevägen 37B Länna, Huddinge kommun - bild 2
5 rum parhus på Lunnarevägen 37B Länna, Huddinge kommun - bild 3
5 rum parhus på Lunnarevägen 37B Länna, Huddinge kommun - bild 4
5 rum parhus på Lunnarevägen 37B Länna, Huddinge kommun - bild 5

Lunnarevägen 37B

Radhus
Länna, Huddinge kommun
5 995 000 kr
135 m²
5 rum
6 688 kr/mån
44 407 kr/m²

I Länna, Skogås, finns flera vackra nyproduktioner uppförda senaste åren. Här finns ett hus i riktigt bra läge, innanför vägarna och mot litet skogsparti. Stora sociala ytor och rejäla uteplatser i två olika väderstreck. Tre sovrum på övre plan, men det går att skapa ett fjärde om man önskar. Två vackra badrum för plats för den stora familjen. På tomten finns också gräsmatta och ett förrådshus.…

Premium
1 rum lägenhet på Soldatvägen 16B Lännersta, Nacka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Soldatvägen 16B Lännersta, Nacka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Soldatvägen 16B Lännersta, Nacka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Soldatvägen 16B Lännersta, Nacka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Soldatvägen 16B Lännersta, Nacka kommun - bild 5

Soldatvägen 16B

Lägenhet
Lännersta, Nacka kommun
Pris på förfrågan
20 m²
1 rum
vån 0/1
2 288 kr/mån

Ring för mer information och att boka visning Riktigt prisvärt och yteffektivt boende nära stan! Här i Nacka, kommunen mellan storstad och skärgård, finns denna optimalt planerade 1:a om 20 kvm med egen liten uteplats utanför dörren. Husen har bara några år på nacken och skicket är mycket bra. Snygga detaljer och målat i vitt samt kök och badrum i svart, grått och vitt. Planlösningen utmärker…

Premium
6 rum villa på Lillgärdsvägen 1 Djurö By, Värmdö kommun - bild 1
6 rum villa på Lillgärdsvägen 1 Djurö By, Värmdö kommun - bild 2
6 rum villa på Lillgärdsvägen 1 Djurö By, Värmdö kommun - bild 3
6 rum villa på Lillgärdsvägen 1 Djurö By, Värmdö kommun - bild 4
6 rum villa på Lillgärdsvägen 1 Djurö By, Värmdö kommun - bild 5

Lillgärdsvägen 1

Villa
Djurö By, Värmdö kommun
6 500 000 kr
169 + 23 m²
6 rum
2 810 m² tomt

I Djurhamn intill Djurö by och skola, finns denna stora villa från 2020 nu redo för visningar! Intill Bruksfladen och Älgöfjärd har här uppförts ett hus om drygt 190 kvm totalt fördelat på 4 sovrum med möjlighet till 1-2 ytterligare sovrum. Stort kök och vardagsrum i öppen planlösning. Utgång till trädäckade terrasser på två sidor. Bra nivå på inredning och material. Stor tomt som löper vidare…

Premium
2 rum lägenhet på Frimärksvägen 9 Svedmyra, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Frimärksvägen 9 Svedmyra, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Frimärksvägen 9 Svedmyra, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Frimärksvägen 9 Svedmyra, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Frimärksvägen 9 Svedmyra, Stockholms kommun - bild 5

Frimärksvägen 9

Lägenhet
Svedmyra, Stockholms kommun
2 295 000 kr
43 m²
2 rum
vån 1/3
4 584 kr/mån
53 372 kr/m²

Med en spännande planlösning med båda smarta lösningar och sociala sammanhängande ytor finns nu denna 2:a om 43 kvm i charmiga Svedmyra! Stort vardagsrum och rejält sovrum har fått ta överhanden medan hall och kök är precis så stora som de behöver vara. Badrum med plats för badkar för den som önskar. I köket finns en platsbyggd bardisk och i vardagsrummet har man möjlighet till både soffhörna…

Premium
Hiss
3 rum lägenhet på Telegrafvägen 40 Telegrafberget, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Telegrafvägen 40 Telegrafberget, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Telegrafvägen 40 Telegrafberget, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Telegrafvägen 40 Telegrafberget, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Telegrafvägen 40 Telegrafberget, Nacka kommun - bild 5

Telegrafvägen 40

Lägenhet
Telegrafberget, Nacka kommun
5 495 000 kr
79 m²
3 rum
vån 4/5
6 350 kr/mån
69 557 kr/m²

Högst upp i huset med utsikt & två balkonger! Välplanerad 3:a om 79 kvm med öppen planlösning, badrum med tvättmaskin & torktumlare, stor klädkammare och vattenkontakt. Gym & bastu i huset samt fin innergård – nära både badklippor och naturreservat. Ett hem att trivas i! Intresserad av den här bostaden? Klicka på knappen läs mer hos mäklaren nedan. Där hittar du mer information och anmäler dig…

Premium
Hiss
2 rum lägenhet på Tollarevägen 4 Tollare, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Tollarevägen 4 Tollare, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Tollarevägen 4 Tollare, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Tollarevägen 4 Tollare, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Tollarevägen 4 Tollare, Nacka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Tollarevägen 4

Lägenhet
Tollare, Nacka kommun
2 450 000 kr
49,5 m²
2 rum
4 385 kr/mån
49 495 kr/m²

Välkommen till ett hem utöver det vanliga! Här får du stilren arkitektur, närhet till vattnet, generösa fönsterpartier och en planlösning som bjuder in till både vardag och fest. Balkong i bästa sydvästläge och garage i huset – det här är Tollare när det är som bäst. Intresserad av den här bostaden? Klicka på knappen läs mer hos mäklaren nedan. Där hittar du mer information och anmäler dig…

Premium
Balkong
Uteplats
Hiss
2 rum lägenhet på Tollare Kaj 2 Tollare, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Tollare Kaj 2 Tollare, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Tollare Kaj 2 Tollare, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Tollare Kaj 2 Tollare, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Tollare Kaj 2 Tollare, Nacka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:00

Tollare Kaj 2

Lägenhet
Tollare, Nacka kommun
3 195 000 kr
52 m²
2 rum
vån 3/8
3 893 kr/mån
61 442 kr/m²

Smakfullt renoverad hörntvåa om 52 kvm där planlösningen förädlats utöver standard. Köksö med vinkyl ger ett socialt kök med platsbyggd känsla. Ljust hörnläge, helkaklat badrum och uteplats med vattenkontakt. Intresserad av den här bostaden? Klicka på knappen läs mer hos mäklaren nedan. Där hittar du mer information och anmäler dig till visning.

Premium
Balkong
Uteplats
Hiss
Björknäs/Saltsjö Boo, Nacka kommun

Kocktorpsvägen 51

Lägenhet
Björknäs/Saltsjö Boo, Nacka kommun
1 195 000 kr
20 m²
1 rum
2 448 kr/mån
59 750 kr/m²
Balkong

Visar alla 15