Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Anette Unnerby

Anette Unnerby

Om mig

Vill du komma i kontakt med en engagerad mäklare som har mycket erfarenhet och kunskap och där du kan känna dig trygg genom hela försäljningsprocessen och som dessutom älskar sitt jobb, då är du välkommen att höra av dig till mig. Med mina 21 år i branschen så känner jag till de flesta föreningar och de flesta byar runt om Östersund. Jag har under denna tid både varit anställd och även drivit en egen mäklarbyrå i 10 år.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Ringvägen 3 A Centralt, Östersunds kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Ringvägen 3 A Centralt, Östersunds kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Ringvägen 3 A Centralt, Östersunds kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Ringvägen 3 A Centralt, Östersunds kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Ringvägen 3 A Centralt, Östersunds kommun - bild 5

Ringvägen 3 A

Lägenhet
Centralt, Östersunds kommun
Mäklarhuset Östersund
1 545 000 kr
66 m²
2 rum
vån 3/3
6 404 kr/mån
23 409 kr/m²

Här ges möjlighet att förvärva denna renoverade bostadsrätt från 2019, perfekt för dig som söker ett hem med karaktär och mysfaktor. Här öppnar du dörren till en mycket trevlig och trivsam gaveltvåa på hela 66 kvm, som ger gott om plats för både vardag och umgänge. Gavelläget gör att ljuset flödar in i lägenheten från morgon till kväll och bjuder på en takhöjd om 2,70 m. Dessutom belägen högst…

Premium
Balkong
Mäklarhuset Östersund
Mäklarhuset Östersund
5 rum lägenhet på Storgatan 16 Centrala Östersund, Östersunds kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Storgatan 16 Centrala Östersund, Östersunds kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Storgatan 16 Centrala Östersund, Östersunds kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Storgatan 16 Centrala Östersund, Östersunds kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Storgatan 16 Centrala Östersund, Östersunds kommun - bild 5
Budgivning pågår

Storgatan 16

Lägenhet
Centrala Östersund, Östersunds kommun
Mäklarhuset Östersund
5 595 000 kr
133,5 m²
5 rum
vån 3/3
3 921 kr/mån
41 910 kr/m²

För dig som söker något alldeles extra erbjuds en rymlig våning centralt beläget i Östersund. Lägenheten ligger på översta våningsplanet med hiss från entrén. Det gör bostaden lättillgänglig för alla åldrar. Bostadsrättsföreningen har en mycket god ekonomi med inkomster från butiker, kontor mm samt en blygsam belåningsgrad vilket bidrar till den förmånliga månadsavgiften om 2614:-/månad inkl…

Premium
Balkong
Hiss
Mäklarhuset Östersund
Mäklarhuset Östersund
2 rum lägenhet på Storgatan 21B Centralt Östersund, Östersunds kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Storgatan 21B Centralt Östersund, Östersunds kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Storgatan 21B Centralt Östersund, Östersunds kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Storgatan 21B Centralt Östersund, Östersunds kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Storgatan 21B Centralt Östersund, Östersunds kommun - bild 5

Storgatan 21B

Lägenhet
Centralt Östersund, Östersunds kommun
Mäklarhuset Östersund
2 995 000 kr
80 m²
2 rum
vån 2/3
4 062 kr/mån
37 438 kr/m²

Välkommen till en unik bostadsrätt mitt i hjärtat av Östersund, på Storgatan 21B. Med anor från slutet av 1800-talet bjuder denna lägenhet på en perfekt kombination av historisk charm och modern komfort. Den generösa ytan om 80 kvadratmeter erbjuder en öppen planlösning mellan kök och vardagsrum, vilket skapar ett luftigt och inbjudande hem. Det eleganta badrummet är utrustat med både kakel,…

Premium
Mäklarhuset Östersund
Mäklarhuset Östersund
3 rum villa på Peterson-Bergers väg 31 Frösön, Östersunds kommun - bild 1
3 rum villa på Peterson-Bergers väg 31 Frösön, Östersunds kommun - bild 2
3 rum villa på Peterson-Bergers väg 31 Frösön, Östersunds kommun - bild 3
3 rum villa på Peterson-Bergers väg 31 Frösön, Östersunds kommun - bild 4
3 rum villa på Peterson-Bergers väg 31 Frösön, Östersunds kommun - bild 5
Budgivning pågår
Lör 16 maj

Peterson-Bergers väg 31

Villa
Frösön, Östersunds kommun
Mäklarhuset Östersund
4 750 000 kr
90 m²
3 rum
3 780 m² tomt

Välkommen till ett pittoresk mindre hus som erbjuder en fantastisk utsikt med fri vy över Storsjön och fjällen. Huset är vackert placerad på en stor och lummig tomt om hela 3 780 kvadratmeter. Altan med enaståede utskikt. Här bor du i ett lugnt och barnvänligt område på Frösön. Det charmiga huset om 90 kvadratmeter inbjuder på en härlig känsla med stora fönster mot utsikten, golvvärme på…

Premium
Mäklarhuset Östersund
Mäklarhuset Östersund
Brunflo, Östersunds kommun
Budgivning pågår

Sjövägen 122

Lägenhet
Brunflo, Östersunds kommun
Mäklarhuset Östersund
1 475 000 kr
85,5 m²
3 rum
5 171 kr/mån
17 251 kr/m²
Balkong
Uteplats
Mäklarhuset Östersund
Mäklarhuset Östersund
Frösön, Östersunds kommun

Södra Strandvägen 7

Lägenhet
Frösön, Östersunds kommun
Mäklarhuset Östersund
1 485 000 kr
54 m²
2 rum
vån 2/3
3 115 kr/mån
27 500 kr/m²
Mäklarhuset Östersund
Mäklarhuset Östersund
Odenslund, Östersunds kommun

Tingsgatan 3B

Övrigt
Odenslund, Östersunds kommun
Mäklarhuset Östersund
7 500 000 kr
1 314 m² tomt
Mäklarhuset Östersund
Mäklarhuset Östersund
4 rum lägenhet på Gulsparvvägen 26 B Brittsbo, Östersunds kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Gulsparvvägen 26 B Brittsbo, Östersunds kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Gulsparvvägen 26 B Brittsbo, Östersunds kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Gulsparvvägen 26 B Brittsbo, Östersunds kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Gulsparvvägen 26 B Brittsbo, Östersunds kommun - bild 5

Gulsparvvägen 26 B

Lägenhet
Brittsbo, Östersunds kommun
Mäklarhuset Östersund
2 395 000 kr
102 m²
4 rum
vån 1/4
8 558 kr/mån
23 480 kr/m²

Om du söker en större lägenhet finns den perfekta här, i populära, naturnära och barnvänliga Brittsbo. Här presenteras en bekväm, fräsch och modern markplanslägenhet med inte bara en, utan två generösa uteplatser där du kan njuta av solen från morgon till kväll. Här finns gott om plats för både sittgrupper och solstolar. De ger gott om utrymme för social samvaro, perfekt för soliga frukostar…

Premium
Balkong
Uteplats
Hiss
Mäklarhuset Östersund
Mäklarhuset Östersund
Fjällandet, Lit, Östersunds kommun

Fjällandet 170

Villa
Fjällandet, Lit, Östersunds kommun
Mäklarhuset Östersund
450 000 kr
72 + 72 m²
3 rum
4 753 m² tomt
Mäklarhuset Östersund
Mäklarhuset Östersund
Frösön, Östersunds kommun

Önevägen 102

Övrigt
Frösön, Östersunds kommun
Mäklarhuset Östersund
6 500 000 kr
994 m² tomt
Mäklarhuset Östersund
Mäklarhuset Östersund
1 rum lägenhet på Storgatan 49B Centralt, Östersunds kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Storgatan 49B Centralt, Östersunds kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Storgatan 49B Centralt, Östersunds kommun - bild 3
Budgivning pågår

Storgatan 49B

Lägenhet
Centralt, Östersunds kommun
Mäklarhuset Östersund
985 000 kr
33 m²
1 rum
vån 2/2
4 083 kr/mån
29 848 kr/m²
Plus
Mäklarhuset Östersund
Mäklarhuset Östersund

Visar alla 11