Hoppa till huvudinnehåll
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri

Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
2 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15 Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15 Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15 Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15 Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15 Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 10:45

Stig Lindbergs gata 15

Lägenhet
Porslinskvarteret, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
2 195 000 kr
53 m²
2 rum
vån 1/6
6 406 kr/mån
41 415 kr/m²

Kontakta ansvarig mäklare för bokad privatvisning. Smakfull gavel 2:a plus loft i det eftertraktade Fabrikshuset. Takhöjden som är otrolig, de industriella detaljerna och köket är det som särskiljer bostaden mest från andra bostäder. Loftet utgör utöver uppgiven boarea en golvyta om ca 12 kvm och har en takhöjd på ca 1 m. I köket har ni en stilsäker massiv mattslipad granitbänkskiva,…

Premium
Balkong
Hiss
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
4 rum parhus på Åbroddsvägen 16G Kummelnäs, Nacka kommun - bild 1
4 rum parhus på Åbroddsvägen 16G Kummelnäs, Nacka kommun - bild 2
4 rum parhus på Åbroddsvägen 16G Kummelnäs, Nacka kommun - bild 3
4 rum parhus på Åbroddsvägen 16G Kummelnäs, Nacka kommun - bild 4
4 rum parhus på Åbroddsvägen 16G Kummelnäs, Nacka kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 10:00

Åbroddsvägen 16G

Radhus
Kummelnäs, Nacka kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
4 900 000 kr
115 m²
4 rum
6 006 kr/mån
42 609 kr/m²

Nybyggt, lättskött och prisvärt boende i Kummelnäs. Enkel vardag, modern komfort och god boendeekonomi. Flexibelt tillträde. Upplev den natursköna omgivningen från vardagsrummet eller den privata uteplatsen i soligt läge. Ett fullt utrustat kök med vitvaror som inspirerar till matlagning, medan den soliga altanen inbjuder till avkoppling med en bra bok och en kopp kaffe. Denna bostad har…

Premium
Uteplats
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
4 rum parhus på Torsby krokväg 2A Torsby, Värmdö kommun - bild 1
4 rum parhus på Torsby krokväg 2A Torsby, Värmdö kommun - bild 2
4 rum parhus på Torsby krokväg 2A Torsby, Värmdö kommun - bild 3
4 rum parhus på Torsby krokväg 2A Torsby, Värmdö kommun - bild 4
4 rum parhus på Torsby krokväg 2A Torsby, Värmdö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Torsby krokväg 2A

Radhus
Torsby, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
4 375 000 kr
102,2 m²
4 rum
5 835 kr/mån
42 808 kr/m²

I gemytliga och naturnära Torsby på Värmdö finner ni denna välplanerade bostad i nyskick med egen uteplats och ett perfekt solläge. Bostaden har sociala och väldisponerade ytor för den moderna familjen. Huset har liggande träpanel med en röd exteriör, betongpannor i orange, vit ytterdörr och vita knutar. Denna bostad har en entréhall med platsbyggda garderober och avhängning. Bostaden har…

Premium
Uteplats
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
2 rum vinterbonat fritidshus på Högslingan 55 Hanskroka, Värmdö kommun - bild 1
2 rum vinterbonat fritidshus på Högslingan 55 Hanskroka, Värmdö kommun - bild 2
2 rum vinterbonat fritidshus på Högslingan 55 Hanskroka, Värmdö kommun - bild 3
2 rum vinterbonat fritidshus på Högslingan 55 Hanskroka, Värmdö kommun - bild 4
2 rum vinterbonat fritidshus på Högslingan 55 Hanskroka, Värmdö kommun - bild 5
Sön 17 maj

Högslingan 55

Fritidshus
Hanskroka, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
3 195 000 kr
33 m²
2 rum
2 282 m² tomt

Välkommen till detta trivsamma hus, beläget i en rogivande skärgårdsmiljö där naturen och havet möts i perfekt harmoni. Huset har under de senaste åren genomgått en varsam och stilren renovering och erbjuder idag ett bekvämt och inbjudande boende – perfekt som fritidshus eller året-runt-bostad. Tomten är generös och varierad, med både plana ytor, vackra planteringar och inslag av naturtomt med…

Premium
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
4 rum radhus på Hasselsnoksvägen 31 Norra Kopparmora, Värmdö kommun - bild 1
4 rum radhus på Hasselsnoksvägen 31 Norra Kopparmora, Värmdö kommun - bild 2
4 rum radhus på Hasselsnoksvägen 31 Norra Kopparmora, Värmdö kommun - bild 3
4 rum radhus på Hasselsnoksvägen 31 Norra Kopparmora, Värmdö kommun - bild 4
4 rum radhus på Hasselsnoksvägen 31 Norra Kopparmora, Värmdö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Hasselsnoksvägen 31

Radhus
Norra Kopparmora, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
4 350 000 kr
100 m²
4 rum
4 671 kr/mån
43 500 kr/m²

I populära Norra Kopparmora, i ett naturskönt område, uppförs nu moderna och välplanerade par- och radhus i två plan. Här bor du bekvämt med skogen som granne, i nyproducerade bostäder från Vårgårdahus med inflytt från våren/sommaren 2026. Samtliga huskroppar på plats och inredning av bostäderna pågår. Denna bosta är en av två gavelradhus om 100 kvm. Bostäderna erbjuder 5 rum, varav 2–3…

Premium
Nyproduktion
Uteplats
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Norra Kopparmora, Värmdö kommun
Sön 17 maj kl 12:00

Hasselsnoksvägen 17

Radhus
Norra Kopparmora, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
4 567 000 kr
107 m²
5 rum
4 998 kr/mån
42 682 kr/m²
Nyproduktion
Uteplats
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
1 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 17B Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 17B Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 17B Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 17B Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 17B Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:30

Stig Lindbergs gata 17B

Lägenhet
Porslinskvarteret, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
1 295 000 kr
25 m²
1 rum
vån 1/6
3 382 kr/mån
51 800 kr/m²

Stilsäker 1:a om 25 kvm boarea och utöver det ett sovloft om ca 7,5 kvm. Uteplats i soldränkt söderläge och gemensam takterrass med en enastående utsikt över Farstaviken. Bilderna är från tillfället då säljaren köpte lägenheten. Här erbjuds förutom den smakfulla lägenheten med uteplats även en takterrass med fantastisk utsikt över Gustavsberg och Farstaviken. Grundkonstruktionen från den…

Premium
Uteplats
Hiss
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
4 rum vinterbonat fritidshus på Betesvägen 15 Evlinge, Värmdö kommun - bild 1
4 rum vinterbonat fritidshus på Betesvägen 15 Evlinge, Värmdö kommun - bild 2
4 rum vinterbonat fritidshus på Betesvägen 15 Evlinge, Värmdö kommun - bild 3
4 rum vinterbonat fritidshus på Betesvägen 15 Evlinge, Värmdö kommun - bild 4
4 rum vinterbonat fritidshus på Betesvägen 15 Evlinge, Värmdö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:00

Betesvägen 15

Fritidshus
Evlinge, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
4 700 000 kr
70 + 30 m²
4 rum
2 596 m² tomt

Välkommen till detta trivsamma hus om totalt 100 kvm med generösa sällskapsytor, fint ljusinsläpp och en härlig uteplats i soligt läge. Här bor du i ett lugnt och naturnära område med gott om plats både inne och ute, ett hem som erbjuder både funktion och livskvalitet. Stort garage, bakomliggande förråd och vindsförvaring underlättar i vardagen. Entréplanet präglas av ett stort och öppet…

Premium
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Strömma, Värmdö kommun
Sön 17 maj kl 15:45

Ugglestigen 21C

Lägenhet
Strömma, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
2 900 000 kr
52 m²
3 rum
2 442 kr/mån
55 769 kr/m²
Uteplats
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
4 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15 Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15 Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15 Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15 Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Stig Lindbergs gata 15 Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:15

Stig Lindbergs gata 15

Lägenhet
Porslinskvarteret, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
5 625 000 kr
130 m²
4 rum
vån 5/7
12 955 kr/mån
43 269 kr/m²

Välkommen till en unik och flexibel lägenhet högt upp i huset med dubbla kungsbalkonger och hänförande utsikt över Farstaviken och Gustavsberg. På balkongerna kan ni njuta av solen hela dagen och kvällstid finns möjlighet att vila ögonen på vackra solnedgångar. Lägenheten mäter hela 130 kvm och är en av de största i Fabrikshuset. Lägenheten präglas av ett härligt ljusflöde. I originalutförande…

Premium
Balkong
Hiss
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
1 rum lägenhet på Torsby solängsväg 14A Torsby, Värmdö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Torsby solängsväg 14A Torsby, Värmdö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Torsby solängsväg 14A Torsby, Värmdö kommun - bild 3
Sön 24 maj kl 11:00

Torsby solängsväg 14A

Lägenhet
Torsby, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
1 950 000 kr
33 m²
1 rum
2 775 kr/mån
59 091 kr/m²
Plus
Uteplats
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
4 rum radhus på Hasselsnoksvägen 29 Norra Kopparmora, Värmdö kommun - bild 1
4 rum radhus på Hasselsnoksvägen 29 Norra Kopparmora, Värmdö kommun - bild 2
4 rum radhus på Hasselsnoksvägen 29 Norra Kopparmora, Värmdö kommun - bild 3
4 rum radhus på Hasselsnoksvägen 29 Norra Kopparmora, Värmdö kommun - bild 4
4 rum radhus på Hasselsnoksvägen 29 Norra Kopparmora, Värmdö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Hasselsnoksvägen 29

Radhus
Norra Kopparmora, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
4 150 000 kr
100 m²
4 rum
4 671 kr/mån
41 500 kr/m²

I populära Norra Kopparmora, i ett naturskönt område, uppförs nu moderna och välplanerade par- och radhus i två plan. Här bor du bekvämt med skogen som granne, i nyproducerade bostäder från Vårgårdahus med inflytt från våren/sommaren 2026. Samtliga huskroppar är uppförda och inredning av bostäderna pågår. Bostäderna erbjuder 5 rum, varav 2–3 sovrum, med stora fönster som ger ett generöst…

Premium
Nyproduktion
Uteplats
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
4 rum radhus på Hasselsnoksvägen 25 Norra Kopparmora, Värmdö kommun - bild 1
4 rum radhus på Hasselsnoksvägen 25 Norra Kopparmora, Värmdö kommun - bild 2
4 rum radhus på Hasselsnoksvägen 25 Norra Kopparmora, Värmdö kommun - bild 3
4 rum radhus på Hasselsnoksvägen 25 Norra Kopparmora, Värmdö kommun - bild 4
4 rum radhus på Hasselsnoksvägen 25 Norra Kopparmora, Värmdö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Hasselsnoksvägen 25

Radhus
Norra Kopparmora, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
4 150 000 kr
100 m²
4 rum
4 671 kr/mån
41 500 kr/m²

I populära Norra Kopparmora, i ett naturskönt område, uppförs nu moderna och välplanerade par- och radhus i två plan. Här bor du bekvämt med skogen som granne, i nyproducerade bostäder från Vårgårdahus med inflytt från våren/sommaren 2026. Samtliga huskroppar är byggda och nu inreds bostäderna. Bostäderna erbjuder 5 rum, varav 2–3 sovrum, med stora fönster som ger ett generöst ljusinsläpp och…

Premium
Nyproduktion
Uteplats
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
3 rum lägenhet på Wilhelm Kåges gata 64B Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Wilhelm Kåges gata 64B Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Wilhelm Kåges gata 64B Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Wilhelm Kåges gata 64B Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Wilhelm Kåges gata 64B Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 5

Wilhelm Kåges gata 64B

Lägenhet
Porslinskvarteret, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
3 995 000 kr
78 m²
3 rum
vån 2/3
5 217 kr/mån
51 218 kr/m²

Välkommen till en av Brf Trädgårdens exklusiva etagelägenheter. Husen har en arkitektur som drar åt funkis och de ligger fint placerade i ett vackert grönt trädgårdskvarter, där planteringarna sköts av föreningens trädgårdsgrupp. Bostaden erbjuder dubbla balkonger samt en takterrass, så det finns möjlighet att njuta av morgonkaffet i solen samt grillmiddagen i eftermiddags- och kvällssol.…

Premium
Balkong
Uteplats
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Värmdö, Värmdö kommun
4 lediga bostäder

Bostadsrättsföreningen Hasselsnoken

Radhus
Värmdö, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
fr. 4 150 000 kr
100-107 m²
4-5 rum
fr. 4 671 kr/mån
fr. 41 500 kr/m²
Nybyggnadsprojekt
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
2 rum villa på Torsby krokväg 2C Torsby, Värmdö kommun - bild 1
2 rum villa på Torsby krokväg 2C Torsby, Värmdö kommun - bild 2
2 rum villa på Torsby krokväg 2C Torsby, Värmdö kommun - bild 3
2 rum villa på Torsby krokväg 2C Torsby, Värmdö kommun - bild 4
2 rum villa på Torsby krokväg 2C Torsby, Värmdö kommun - bild 5

Torsby krokväg 2C

Villa
Torsby, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
1 995 000 kr
50 m²
2 rum
5 169 kr/mån

Välplanerat studiohus i 2-plan med egen trädäckad uteplats i gemytliga & natursköna Torsby! Huset har väldisponerade ytor med badrum och sovrum på entréplan och på övre plan har ni ett modernt kök öppet mot vardagsrum. Här har ni även en utgång till den trädäckade altanen och egna uteplatsen. På entréplan möts ni av en välkomnande hall med plats för avhängning och förvaring. Härifrån når ni…

Premium
Balkong
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Saltsjö-Boo, Nacka kommun

Evedalsvägen 15

Fritidshus
Saltsjö-Boo, Nacka kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
4 600 000 kr
70 + 25 m²
3 rum
1 690 m² tomt
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
2 rum lägenhet på Torsby krokväg 2F Torsby, Värmdö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Torsby krokväg 2F Torsby, Värmdö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Torsby krokväg 2F Torsby, Värmdö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Torsby krokväg 2F Torsby, Värmdö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Torsby krokväg 2F Torsby, Värmdö kommun - bild 5

Torsby krokväg 2F

Lägenhet
Torsby, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
1 995 000 kr
50 m²
2 rum
5 169 kr/mån
39 900 kr/m²

Premium
Balkong
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Porslinskvarteret, Värmdö kommun

Chamottevägen 15

Lägenhet
Porslinskvarteret, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
2 195 000 kr
43 m²
2 rum
vån 4/5
3 583 kr/mån
51 047 kr/m²
Balkong
Hiss
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Herrviksnäs, Värmdö kommun

Fiskarvägen 20C

Lägenhet
Herrviksnäs, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
2 895 000 kr
48 + 14 m²
2 rum
3 510 kr/mån
60 313 kr/m²
Uteplats
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
3 rum lägenhet på Wilhelm Kåges gata 3 Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Wilhelm Kåges gata 3 Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Wilhelm Kåges gata 3 Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Wilhelm Kåges gata 3 Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Wilhelm Kåges gata 3 Porslinskvarteret, Värmdö kommun - bild 5

Wilhelm Kåges gata 3

Lägenhet
Porslinskvarteret, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
3 600 000 kr
78 m²
3 rum
vån 1/5
5 537 kr/mån
46 154 kr/m²

I markplan finner ni denna välplanerade och trivsamma 3:a om 78 kvm med härlig uteplats som förlänger bostaden under årets varmare månader. Lägenheten erbjuder en genomtänkt och väldisponerad planlösning med öppen och social yta mellan kök och vardagsrum. Stilrent kök i vitt med fullutrustad maskinpark i rostfritt stål samt goda arbetsytor och förvaringsmöjligheter. Vardagsrummet är rymligt…

Premium
Uteplats
Hiss
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Porslinskvarteret, Värmdö kommun
Sön 24 maj kl 12:00

Ursula Printz gata 4

Lägenhet
Porslinskvarteret, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
3 595 000 kr
71 m²
3 rum
vån 5/5
6 556 kr/mån
50 634 kr/m²
Balkong
Hiss
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Kolvik, Värmdö kommun

Örnklovägen 16A

Radhus
Kolvik, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
5 895 000 kr
148 m²
7 rum
8 724 kr/mån
39 831 kr/m²
Uteplats
Energieffektiv
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Porslinskvarteret, Värmdö kommun
Sön 17 maj kl 14:30

Stig Lindbergs gata 21

Lägenhet
Porslinskvarteret, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
4 795 000 kr
118 + 12 m²
4 rum
vån 5/7
11 925 kr/mån
40 636 kr/m²
Balkong
Hiss
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Porslinskvarteret, Värmdö kommun

Ursula Printz gata 4

Lägenhet
Porslinskvarteret, Värmdö kommun
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
2 445 000 kr
55 m²
2 rum
vån 2/5
5 568 kr/mån
44 455 kr/m²
Balkong
Hiss
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri
Lönnroth & Partners Fastighetsmäkleri

Visar 1 - 25 av 29