Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

LF Fastighetsförmedling Uddevalla

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 mar. 2026

Eklidsvägen 2

Villa
Hällevadsholm, Munkedals kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

128+70 m²

5 rum

1 430 m²

Slutpris 1 500 000 kr-6 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Loftvägen 22, Herrestad, Uddevalla kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Loftvägen 22

Lägenhet
Herrestad, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

74,9 m²

3 rum

6 210 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 425 000 kr-5 %

19 025 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 mar. 2026

Östanvindsvägen 6

Lägenhet
Uddevalla, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

77 m²

3 rum

4 999 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 750 000 kr-6 %

9 740 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Lindesnäs 721, Uddevalla, Uddevalla kommun
  • Såld 12 mar. 2026

Lindesnäs 721

Fritidshus
Uddevalla, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

52 m²

3 rum

746 m²

Slutpris 1 745 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Dykarevägen 10, Centrum, Uddevalla kommun
  • Såld 6 mar. 2026

Dykarevägen 10

Villa
Centrum, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

127+67 m²

6 rum

558 m²

Slutpris 3 395 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Äsperödsvägen 10 A Lgh 1102, Äsperöd, Uddevalla kommun
  • Såld 4 mar. 2026

Äsperödsvägen 10 A Lgh 1102

Lägenhet
Äsperöd, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

53 m²

2 rum

3 887 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 950 000 kr±0 %

17 925 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 mar. 2026

Utsiktsvägen 9

Villa
Hede, Munkedals kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

92+65 m²

5 rum

1 056 m²

Slutpris 2 295 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Forshälla Holmen 111, Uddevalla, Uddevalla kommun
  • Såld 20 feb. 2026

Forshälla Holmen 111

Villa
Uddevalla, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

154+59 m²

6 rum

1 111 m²

Slutpris 1 950 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Fjärilsgatan 6, Fasseröd, Uddevalla kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Fjärilsgatan 6

Villa
Fasseröd, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

119 m²

5 rum

660 m²

Slutpris 1 600 000 kr-11 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Edingsvägen 17, Centrum, Uddevalla kommun
  • Såld 16 feb. 2026

Edingsvägen 17

Villa
Centrum, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

115+65 m²

4 rum

578 m²

Slutpris 1 850 000 kr-7 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Stigsvägen 6, Färgelanda, Färgelanda kommun
  • Såld 13 feb. 2026

Stigsvägen 6

Villa
Färgelanda, Färgelanda kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

83 m²

3 rum

1 183 m²

Slutpris 895 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Södra Drottninggatan 22, Söder, Uddevalla kommun
  • Såld 13 feb. 2026

Södra Drottninggatan 22

Lägenhet
Söder, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

65,5 m²

2 rum

4 791 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 810 000 kr-5 %

12 366 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Rimnersgatan 12, Centrum, Uddevalla kommun
  • Såld 12 feb. 2026

Rimnersgatan 12

Villa
Centrum, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

123+75 m²

6 rum

726 m²

Slutpris 2 765 000 kr-8 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Hultås Trollevik 241, Uddevalla, Uddevalla kommun
  • Såld 12 feb. 2026

Hultås Trollevik 241

Fritidshus
Uddevalla, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

151 m²

6 rum

3 153 m²

Slutpris 10 000 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Fyrmästaregatan 20A, Håljuteberget, Uddevalla kommun
  • Såld 8 feb. 2026

Fyrmästaregatan 20A

Lägenhet
Håljuteberget, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

115 m²

5 rum

8 316 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 395 000 kr±0 %

20 826 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Lane-Ryrs Torp 450, Uddevalla, Uddevalla kommun
  • Såld 8 feb. 2026

Lane-Ryrs Torp 450

Villa
Uddevalla, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

126+89 m²

5 rum

1 042 m²

Slutpris 2 100 000 kr-12 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Kapellevägen 74C, Kapelle, Uddevalla kommun
  • Såld 5 feb. 2026

Kapellevägen 74C

Lägenhet
Kapelle, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

75 m²

3 rum

6 059 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 350 000 kr-2 %

31 333 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Österled 1B, Uddevalla, Uddevalla kommun
  • Såld 4 feb. 2026

Österled 1B

Lägenhet
Uddevalla, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

56 m²

2 rum

4 061 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 700 000 kr-30 %

12 500 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 feb. 2026

Norra Rådane 1

Villa
Färgelanda, Färgelanda kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

128 m²

5 rum

2 039 m²

Slutpris 1 300 000 kr+4 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Pianovägen 37, Boxhult, Uddevalla kommun
  • Såld 29 jan. 2026

Pianovägen 37

Radhus
Boxhult, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

96 m²

4 rum

131 m²

Slutpris 1 800 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Söruddevägen 56, Utby, Uddevalla kommun
  • Såld 29 jan. 2026

Söruddevägen 56

Villa
Utby, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

99+36 m²

6 rum

1 424 m²

Slutpris 3 800 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Fritjof Nansens Väg 9, Sommarhemmet, Uddevalla kommun
  • Såld 24 jan. 2026

Fritjof Nansens Väg 9

Lägenhet
Sommarhemmet, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

54 m²

2 rum

4 399 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 935 000 kr-6 %

17 315 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Madhagsvägen 12, Ljungskile, Uddevalla kommun
  • Såld 23 jan. 2026

Madhagsvägen 12

Villa
Ljungskile, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

89 m²

3 rum

1 261 m²

Slutpris 3 500 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 jan. 2026

Skandiavägen 6B

Lägenhet
Uddevalla, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

57,5 m²

2 rum

3 930 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 150 000 kr±0 %

20 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Motettvägen 4, Hovhult, Uddevalla kommun
  • Såld 21 jan. 2026

Motettvägen 4

Lägenhet
Hovhult, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

64,5 m²

2 rum

5 077 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 550 000 kr±0 %

8 527 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

Visar 26 - 50 av 171