Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

LF Fastighetsförmedling Uddevalla

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Skredsviks Gunneröd 216, Skredsviks, Uddevalla kommun
  • Såld 11 maj. 2026

Skredsviks Gunneröd 216

Villa
Skredsviks, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

120+120 m²

4,6 ha

Slutpris 3 495 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Gunnarsröd 14, Hedekas, Munkedals kommun
  • Såld 8 maj. 2026

Gunnarsröd 14

Villa
Hedekas, Munkedals kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

130+53 m²

7 rum

5 141 m²

Slutpris 2 125 000 kr+15 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Östbergsvägen 5, Östberget, Uddevalla kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Östbergsvägen 5

Lägenhet
Östberget, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

79 m²

3 rum

4 276 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 100 000 kr-8 %

26 582 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Östbergsvägen 9, Uddevalla, Uddevalla kommun
  • Såld 23 apr. 2026

Östbergsvägen 9

Lägenhet
Uddevalla, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

95 m²

4 rum

5 843 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 950 000 kr-2 %

31 053 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 apr. 2026

Egersbergsvägen 41 H

Radhus
Bleket, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

84 m²

3 rum

4 536 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 850 000 kr-2 %

22 024 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Stora Kärrs väg 9, Bokenäset, Uddevalla kommun
  • Såld 18 apr. 2026

Stora Kärrs väg 9

Villa
Bokenäset, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

107+36 m²

5 rum

2 307 m²

Slutpris 2 150 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Sira Olafs gata 31, Herrestad, Uddevalla kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Sira Olafs gata 31

Villa
Herrestad, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

137+16 m²

6 rum

403 m²

Slutpris 3 200 000 kr+3 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Måltemyrsvägen 11B, Äsperöd, Uddevalla kommun
  • Såld 13 apr. 2026

Måltemyrsvägen 11B

Lägenhet
Äsperöd, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

87,5 m²

4 rum

5 549 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 200 000 kr-4 %

13 714 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Saltkällan 64, Munkedal, Munkedals kommun
  • Såld 13 apr. 2026

Saltkällan 64

Villa
Munkedal, Munkedals kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

114+52 m²

5 rum

3 510 m²

Slutpris 4 100 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Jutegränd 10, Källdal, Uddevalla kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Jutegränd 10

Villa
Källdal, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

89 m²

4 rum

156 m²

Slutpris 2 450 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Fritjof Nansens väg 7, Uddevalla, Uddevalla kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Fritjof Nansens väg 7

Lägenhet
Uddevalla, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

53,5 m²

2 rum

4 592 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 960 000 kr-4 %

17 944 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Skandiavägen 1A, Uddevalla, Uddevalla kommun
  • Såld 6 apr. 2026

Skandiavägen 1A

Lägenhet
Uddevalla, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

32 m²

1 rum

2 383 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 450 000 kr-31 %

14 063 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Kämpegatan 55 Lgh 1303, Centrum, Uddevalla kommun
  • Såld 2 apr. 2026

Kämpegatan 55 Lgh 1303

Lägenhet
Centrum, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

67 m²

2 rum

4 418 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 560 000 kr-5 %

23 284 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026

Safirvägen 8

Villa
Uddevalla, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

150+114 m²

8 rum

860 m²

Slutpris 2 300 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 mar. 2026

Ridhusgatan 20

Lägenhet
Uddevalla, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

73,5 m²

3 rum

5 363 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

17 619 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Lindvägen 9, Ljungskile, Uddevalla kommun
  • Såld 28 mar. 2026

Lindvägen 9

Radhus
Ljungskile, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

107,5 m²

4 rum

6 779 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 025 000 kr-2 %

18 837 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Ljungs Berg 217, Ljungskile, Uddevalla kommun
  • Såld 28 mar. 2026

Ljungs Berg 217

Villa
Ljungskile, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

77,8 m²

4 rum

3 318 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 710 000 kr+2 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Blomgatan 4D, Centrum, Uddevalla kommun
  • Såld 27 mar. 2026

Blomgatan 4D

Lägenhet
Centrum, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

26 m²

1 rum

2 644 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 480 000 kr-3 %

18 462 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Äsperödsvägen 6B, Äsperöd, Uddevalla kommun
  • Såld 27 mar. 2026

Äsperödsvägen 6B

Lägenhet
Äsperöd, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

69 m²

3 rum

4 897 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 700 000 kr-20 %

10 145 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Östbergsvägen 7, Uddevalla, Uddevalla kommun
  • Såld 25 mar. 2026

Östbergsvägen 7

Lägenhet
Uddevalla, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

78 m²

3 rum

4 901 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 145 000 kr-10 %

27 500 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Blekevägen 4, Bleket, Uddevalla kommun
  • Såld 24 mar. 2026

Blekevägen 4

Villa
Bleket, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

131+37 m²

6 rum

598 m²

Slutpris 3 200 000 kr-6 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Tånga 515, Uddevalla, Uddevalla kommun
  • Såld 24 mar. 2026

Tånga 515

Villa
Uddevalla, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

63 m²

3 rum

1 818 m²

Slutpris 1 660 000 kr+11 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Hedekasvägen 35, Färgelanda, Färgelanda kommun
  • Såld 22 mar. 2026

Hedekasvägen 35

Villa
Färgelanda, Färgelanda kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

123+123 m²

6 rum

1 401 m²

Slutpris 1 670 000 kr-11 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Talmansvägen 92, Kissleberg, Uddevalla kommun
  • Såld 21 mar. 2026

Talmansvägen 92

Villa
Kissleberg, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

139 m²

5 rum

391 m²

Slutpris 3 225 000 kr-8 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Morgonbrisvägen 2A, Unneröd, Uddevalla kommun
  • Såld 20 mar. 2026

Morgonbrisvägen 2A

Lägenhet
Unneröd, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

57,8 m²

2 rum

4 613 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 495 000 kr±0 %

8 564 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

Visar 1 - 25 av 171