Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg

LF Fastighetsförmedling Sundbyberg

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
2 rum lägenhet på Gamla Enköpingsvägen 152 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Gamla Enköpingsvägen 152 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Gamla Enköpingsvägen 152 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Gamla Enköpingsvägen 152 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Gamla Enköpingsvägen 152 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 5

Gamla Enköpingsvägen 152

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
1 795 000 kr
44,5 m²
2 rum
vån 3/4
4 488 kr/mån
40 337 kr/m²

Välkomna till Gamla Enköpingsvägen 152 finner du denna moderna och välplanerade tvåa om 44.5 kvm. De stora fönsterpartierna från vardera ände gör att lägenheten känns både luftig och ljus. Lägenhetens öppna planlösning mellan kök och vardagsrum ger intryck av en härligt social och spatiös bostad. Precis till vänster om entrén på loftgången har man en trevlig platsbyggd sittplats med bord att…

Premium
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
2 rum lägenhet på Ursviks allé 21 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Ursviks allé 21 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Ursviks allé 21 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Ursviks allé 21 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Ursviks allé 21 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 5

Ursviks allé 21

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
1 995 000 kr
46 m²
2 rum
vån 1/3
3 699 kr/mån
43 370 kr/m²

Vänligen ring ansvarig mäklare för privatvisning och mer information om denna bostad - Amanda Eklund 073 93 98 938. Välkommen till denna ljusa och rymliga tvåa med balkong i söderläge, som vetter mot en fin och lugn innergård. Här erbjuds en välplanerad bostad där du kan njuta av både bra standard och komfort i ett attraktivt läge! Lägenheten har öppen planlösning med plats för ett matbord…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
Rissne, Sundbybergs kommun
Sön 17 maj kl 11:35

Mjölnerbacken 25

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
2 295 000 kr
59 m²
2 rum
vån 5/5
3 651 kr/mån
38 898 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg

Visar 51 - 53 av 53