Kommande

Marieborgsgatan 6

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
Pris på förfrågan
69 m²
3 rum
vån 1
4 887 kr/mån
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
1 rum lägenhet på Mariagatan 4C vån 3/3! Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Mariagatan 4C vån 3/3! Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Mariagatan 4C vån 3/3! Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Mariagatan 4C vån 3/3! Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Mariagatan 4C vån 3/3! Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Mariagatan 4C vån 3/3!

Lägenhet
Sundbyberg, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
2 995 000 kr
35,1 m²
1 rum
vån 3/3
2 387 kr/mån
85 328 kr/m²

Välkommen till en vackert renoverad lägenhet som verkligen sticker ut – här möts tidstypisk charm och funktionell design i en perfekt helhet. Den generösa takhöjden och de bevarade originaldetaljerna, som speglade fönsternischer, djupa fönsterbänkar och ett elegant golv, ger bostaden en varm och inbjudande atmosfär redan från första steget in. Det stilfullt renoverade köket erbjuder gott om…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
2 rum lägenhet på Mariagatan 9 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Mariagatan 9 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Mariagatan 9 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Mariagatan 9 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Mariagatan 9 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Mariagatan 9

Lägenhet
Sundbyberg, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
Pris på förfrågan
60 m²
2 rum
vån 1/4
1 548 kr/mån

Stilren och välplanerad 2:a i toppskick – skuldfri förening på attraktiva Mariagatan! Välkommen till denna fantastiska tvåa på populära Mariagatan 9 – en bostad som erbjuder både stil, komfort och ett förstklassigt läge i hjärtat av Sundbyberg. Här bor du i en mycket välskött och skuldfri förening, vilket ger dig ett tryggt och stabilt boende med låga månadsavgifter. Lägenheten Denna ljusa…

Premium
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
1 rum lägenhet på Vintergatan 1 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Vintergatan 1 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Vintergatan 1 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Vintergatan 1 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Vintergatan 1 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Vintergatan 1

Lägenhet
Sundbyberg, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
Pris på förfrågan
36 m²
1 rum
2 316 kr/mån

Wow-känslan infinner sig direkt när du kliver in i trapphuset till denna spektakulära fastighet. Med stor omsorg om stil, design och detaljer har Tobin Properties skapat ett exklusivt konceptboende för dig som ställer höga krav på ditt hem. Lägenheten utmärks av genomtänkta och påkostade materialval som tillsammans med generös takhöjd om hela 2,80 meter skapar en fantastisk rymd och ett…

Premium
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
2 rum lägenhet på Mjölnerbacken 64 Rissne, Sundbybergs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Mjölnerbacken 64 Rissne, Sundbybergs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Mjölnerbacken 64 Rissne, Sundbybergs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Mjölnerbacken 64 Rissne, Sundbybergs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Mjölnerbacken 64 Rissne, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Mjölnerbacken 64

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
2 295 000 kr
41 m²
2 rum
vån 5/5
2 279 kr/mån
55 976 kr/m²

**VISNING 24 & 25 AUGUSTI** Vänligen kontakta ansvarig mäklare för mer information - Amanda Eklund 0739 39 89 38 RENOVERAT KÖK - HÖGST UPP I HUSET - LÅG AVGIFT Varmt välkommen till Mjölnerbacken 64 där du finner denna ljusa samt välplanerade bostad! Här möts du av flertal fönsterpartier som gör att lägenheten känns både luftig och ljus. Precis när man kliver in finner du en platsbyggd…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
1 rum lägenhet på Sundbyvägen 70 Spånga, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Sundbyvägen 70 Spånga, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Sundbyvägen 70 Spånga, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Sundbyvägen 70 Spånga, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Sundbyvägen 70 Spånga, Stockholms kommun - bild 5
Kommande

Sundbyvägen 70

Lägenhet
Spånga, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
1 295 000 kr
26,7 m²
1 rum
vån 1/2
2 700 kr/mån
48 502 kr/m²

***Vänligen hör av er till ansvarig mäklare för visning och mer information*** Här erbjuds en fint renoverad lägenhet i en trivsam förening belägen mitt i Sundbys uppvuxna villakvarter. En nyckelklar bostad med fräscha ytskikt, samt modernt badrum och kök. Här möts två världar i form av funkis och modern nyproduktion. Ett klassiskt funktionellt hus med 40-talets exteriör, kombinerat med en…

Premium
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
3,5 rum lägenhet på Forskningsringen 87A Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 1
3,5 rum lägenhet på Forskningsringen 87A Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 2
3,5 rum lägenhet på Forskningsringen 87A Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 3
3,5 rum lägenhet på Forskningsringen 87A Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 4
3,5 rum lägenhet på Forskningsringen 87A Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Forskningsringen 87A

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
Pris på förfrågan
83,5 m²
3,5 rum
vån 4/5
6 419 kr/mån

Varmt välkomna till denna fantastiska familjelägenhet i Ursvik! Lägenheten präglas av en ljus och luftig atmosfär tack vare generösa fönsterpartier som släpper in rikligt med dagsljus. Det stora vardagsrummet har en halvöppen planlösning mot köket, vilket skapar en social och inbjudande yta med gott om plats för ett större matbord samt en rejäl soffgrupp. Från vardagsrummet nås även den…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
2 rum lägenhet på Forskningsringen 84 Stora Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Forskningsringen 84 Stora Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Forskningsringen 84 Stora Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Forskningsringen 84 Stora Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Forskningsringen 84 Stora Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Forskningsringen 84

Lägenhet
Stora Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
Pris på förfrågan
35 m²
2 rum
vån 5/7
3 017 kr/mån

Välplanerad bostad i populära Ursvik! - Separat sovrum - Stilrena materialval - God förvaring - Källarförråd - Placerad i expansiva Ursvik - Grönområden och motionsspår runt hörnet Beläget på fina Forskningsringen där du bor uppe på en höjd vid en lugn gata. Samtidigt är Ursviks utbud av restauranger och närbutiker inom nära räckhåll tack vare smarta parkvägar. Likväl som…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
Sundbyberg Centrum, Sundbybergs kommun
Kommande

Götgatan 10

Lägenhet
Sundbyberg Centrum, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
Pris på förfrågan
30 m²
1,5 rum
vån 2/4
2 083 kr/mån
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
4 rum lägenhet på Artillerivägen 1B Rissne, Sundbybergs kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Artillerivägen 1B Rissne, Sundbybergs kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Artillerivägen 1B Rissne, Sundbybergs kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Artillerivägen 1B Rissne, Sundbybergs kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Artillerivägen 1B Rissne, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Artillerivägen 1B

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
3 800 000 kr
81,7 m²
4 rum
5 134 kr/mån
46 512 kr/m²

**ACCEPTERAT PRIS AV SÄLJAREN 3 600 000 KR** Vänligen kontakta ansvarig mäklare för privatvisning och mer information! Ansvarig mäklare: Amanda Eklund - 073 93 98 938 Sällan till salu! Renoverad fyra med uteplats i familjevänliga Rissne! En smart planlösning med praktiskt kök med gott om plats för både familj och middagsgäster, ett kaklat badrum med både tvättmaskin och torktumlare. …

Premium
Uteplats
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
2 rum lägenhet på Oxenstiernas Allé 21 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Oxenstiernas Allé 21 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Oxenstiernas Allé 21 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Oxenstiernas Allé 21 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Oxenstiernas Allé 21 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Oxenstiernas Allé 21

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
Pris på förfrågan
39 m²
2 rum
vån 1/4
3 294 kr/mån

Här bor du i en ljus och trivsam bostad med en rymlig balkong som förlänger vardagsrummet under årets varmare månader. Lägenheten erbjuder en öppen planlösning mellan kök och vardagsrum, vilket skapar en social och luftig känsla. Köket är funktionellt utrustat med gott om arbetsytor och plats för matbord intill fönstret. Vardagsrummet är lättmöblerat och rymmer både soffa och övrigt möblemang. …

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
1 rum lägenhet på Kavallerivägen 22 Rissne, Sundbybergs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Kavallerivägen 22 Rissne, Sundbybergs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Kavallerivägen 22 Rissne, Sundbybergs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Kavallerivägen 22 Rissne, Sundbybergs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Kavallerivägen 22 Rissne, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Kavallerivägen 22

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
Pris på förfrågan
33 m²
1 rum
vån 4
3 337 kr/mån

Välkommen till en av Rissnes mest välplanerade ettor! Här erbjuds ett boende om 33 smart disponerade kvadratmeter där varje yta fyller sin funktion. Den genomtänkta planlösningen skapar en ljus och luftig känsla med lättmöblerade ytor, praktisk sovalkov och gott om förvaring – perfekt för dig som vill ha ett hem som kombinerar stil med funktion. Till bostaden hör även ett förråd som ligger…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
3 rum lägenhet på Lötsjövägen 31 Hallonbergen, Sundbybergs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Lötsjövägen 31 Hallonbergen, Sundbybergs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Lötsjövägen 31 Hallonbergen, Sundbybergs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Lötsjövägen 31 Hallonbergen, Sundbybergs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Lötsjövägen 31 Hallonbergen, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Lötsjövägen 31

Lägenhet
Hallonbergen, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
1 895 000 kr
82,1 m²
3 rum
vån 4/4
7 542 kr/mån
23 082 kr/m²

Vänligen kontakta ansvarig mäklare för privatvisning och mer information Amanda Eklund 073 93 98 938 Välkomna till denna fina 3:a med uthyrningsdel och möjlighet att göra om till en 4:a med ett enkelt fix! På Lötsjövägen 31 finner Ni denna välplanerade 3:a med fräscha ytskikt och fantastiskt ljusinsläpp från stora fönsterpartier i 2 väderstreck. Lägenheten karaktäriseras av stora sociala…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
3 rum lägenhet på Lavettvägen 41 Rissne, Sundbybergs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Lavettvägen 41 Rissne, Sundbybergs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Lavettvägen 41 Rissne, Sundbybergs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Lavettvägen 41 Rissne, Sundbybergs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Lavettvägen 41 Rissne, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Lavettvägen 41

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
2 995 000 kr
79,5 m²
3 rum
vån 4/4
5 162 kr/mån
37 673 kr/m²

För mer information och privatvisning vänligen hör av er till ansvarig mäklare för mer information - Amanda Eklund 073 93 98 938 Hjärtligt välkommen till denna trevliga trerummare om 79,5 kvadratmeter i trivsamma Rissne med härligt ljusinsläpp från två väderstreck. Bostaden är stor, ljus och attraktiv och är dessutom högt belägen! Därutöver erbjuder detta boende stora sällskapsytor och bra…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
4 rum lägenhet på Forskargränd 22, vån 4 och 5 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Forskargränd 22, vån 4 och 5 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Forskargränd 22, vån 4 och 5 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Forskargränd 22, vån 4 och 5 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Forskargränd 22, vån 4 och 5 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Forskargränd 22, vån 4 och 5

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
Pris på förfrågan
125 m²
4 rum
vån 5/5
7 376 kr/mån

Exklusiv etagelägenhet i Ursvik – Balkong, stor terrass och enastående vyer! Välkommen till Forskargränd 22 – en fantastisk etagelägenhet som kombinerar stil, komfort och enastående läge. Denna pärla är en unik möjlighet, då bostäder som denna sällan når marknaden! Här får du ett hem som erbjuder det lilla extra, perfekt för dig som söker något utöver det vanliga. Lägenheten har en väl…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
2 rum lägenhet på Forskningsringen 88 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Forskningsringen 88 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Forskningsringen 88 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Forskningsringen 88 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Forskningsringen 88 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Forskningsringen 88

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
Pris på förfrågan
39 m²
2 rum
vån 3
4 011 kr/mån

** Kontakta ansvarig mäklare för privatvisning** Välkommen till ett modernt och kvadratsmart boende! Denna välplanerade lägenhet har en ljus och stilren inredning med en neutral färgsättning som skapar en trivsam atmosfär. Den öppna planlösningen mellan kök och vardagsrum passar perfekt för både vardagsliv och sociala tillställningar. Det helkaklade badrummet är utrustat med en praktisk…

Kommande

Gåsörtsvägen 10

Radhus
Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
8 250 000 kr
136 m²
6 rum
232 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
2 rum lägenhet på Oxenstiernas allé 19 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Oxenstiernas allé 19 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Oxenstiernas allé 19 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Oxenstiernas allé 19 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Oxenstiernas allé 19 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Oxenstiernas allé 19

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
Pris på förfrågan
39 m²
2 rum
vån 1/4
3 168 kr/mån

Presenterar stolt denna fantastiska gaveltvåa med en rymlig balkong och utmärkta materialval! Här bor du i en bostad som präglas av hög standard och har genomgående parkettgolv samt ljusa väggar. Bostaden är perfekt för dig som vill flytta in i en lägenhet och trivas direkt på en attraktiv adress med närhet till allt du kan tänka dig så som kommunikationer, natur, matbutiker och det nordens…

Premium
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
2 rum lägenhet på Kyrkogatan 7 Sundbyberg Centrum, Sundbybergs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Kyrkogatan 7 Sundbyberg Centrum, Sundbybergs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Kyrkogatan 7 Sundbyberg Centrum, Sundbybergs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Kyrkogatan 7 Sundbyberg Centrum, Sundbybergs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Kyrkogatan 7 Sundbyberg Centrum, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Kyrkogatan 7

Lägenhet
Sundbyberg Centrum, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
2 795 000 kr
37,8 m²
2 rum
vån 1/4
2 850 kr/mån
73 942 kr/m²

Varmt välkommen till denna helrenoverade och socialt planerade 2:a på en av Sundbybergs bästa adresser. Fantastiskt smakfullt renoverad och med en ny planlösning som ingen annan i huset har. Framför allt nytt badrum som väldigt få i huset har! Bostaden med allt som kan tänkas behövas, Förvaring i världsklass med platsbyggda garderober i hallen, rymligt fräscht kök med stilrena materialval,…

Premium
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
Rissne, Sundbybergs kommun
Kommande

Mjölnerbacken 14

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
1 895 000 kr
47 m²
2 rum
vån 2/5
2 894 kr/mån
40 319 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
2 rum lägenhet på Forskningsringen 80 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Forskningsringen 80 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Forskningsringen 80 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Forskningsringen 80 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Forskningsringen 80 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Forskningsringen 80

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
1 995 000 kr
35 m²
2 rum
vån 4/8
2 950 kr/mån
57 000 kr/m²

- Välplanerad tvåa med balkong om ca 5 kvm - Stilrena materialval - God förvaring - Källarförråd - Placerad i expansiva Ursvik - Grönområden och motionsspår runt hörnet Här bor du i en smart disponerad lägenhet där varje kvadratmeter nyttjas på bästa sätt. Redan i hallen möts du av praktisk förvaring med garderober längs väggen. Den genomtänkta planlösningen ger dig stor flexibilitet att…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
3 rum lägenhet på Forskargränd 6 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Forskargränd 6 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Forskargränd 6 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Forskargränd 6 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Forskargränd 6 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Forskargränd 6

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
Pris på förfrågan
80 m²
3 rum
vån 3
6 229 kr/mån

Högt fritt drömläge på eftertraktade Forskargränd 6 finner ni denna stilrena och smart planerade trerummare om 80 kvadratmeter. Här bor du på ett av Ursviks mest eftertraktade lägen – en ljus och rymlig bostad i suterräng med generös utsikt och stora fönster som släpper in rikligt med sol. Fördelar med bostaden och föreningen: Inglasad balkong vilket ger känsla av ett extra rum Förening med…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
Ursvik, Sundbybergs kommun
Kommande

Gamla Enköpingsvägen 174

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
2 250 000 kr
41 m²
2 rum
vån 3
3 595 kr/mån
54 878 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg
LF Fastighetsförmedling Sundbyberg

Visar alla 23