Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

LF Fastighetsförmedling Sollentuna

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025
profilfoto på mäklare
CharlieAsteson

Kaplansbacken 1

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

70 m²

3 rum

5 095 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 950 000 kr-2 %

27 857 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 sep. 2025
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Fjätursvägen 43

Radhus
Väsjön, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

143 m²

5 rum

6 894 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 700 000 kr-4 %

39 860 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 sep. 2025
profilfoto på mäklare
CharlieAsteson

Bergsbovägen 17F

Lägenhet
Sollentuna Centrum, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

48 m²

2 rum

2 890 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 210 000 kr+7 %

66 875 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025
profilfoto på mäklare
CharlieAsteson

Rävgärdsvägen 17

Lägenhet
Viby, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

47+12 m²

2 rum

4 752 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 550 000 kr+2 %

54 255 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AlexanderLahdo

Almvägen 19A

Villa
Helenelund, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

181+75 m²

7 rum

709 m²

Slutpris 8 000 000 kr-6 %
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AlexanderLahdo

Stupvägen 39

Lägenhet
Helenelund, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

78 m²

4 rum

5 665 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 550 000 kr-2 %

32 692 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AlexanderLahdo

Flintlåsvägen 40

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

76,5 m²

3 rum

4 835 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr-4 %

30 065 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AlexanderLahdo

Minervavägen 5B

Lägenhet
Häggvik, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

34,9 m²

1 rum

2 636 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 450 000 kr-3 %

41 547 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 sep. 2025
profilfoto på mäklare
CharlieAsteson

Lomvägen 477

Radhus
Kärrdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

144 m²

6 rum

168 m²

Slutpris 4 300 000 kr
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025
profilfoto på mäklare
CharlieAsteson

Flintlåsvägen 21

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

62,5 m²

2 rum

3 965 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 045 000 kr+3 %

32 720 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025
profilfoto på mäklare
CharlieAsteson

Turebergs allé 43

Lägenhet
Tureberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

26 m²

1 rum

2 035 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 550 000 kr-3 %

59 615 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 sep. 2025
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Silverdalsvägen 23

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

39,5 m²

1 rum

2 429 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

50 506 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 sep. 2025
profilfoto på mäklare
BerniceLjungdahl

Rävgärdsvägen 17A

Lägenhet
Viby, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

73 m²

2 rum

5 280 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

41 027 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 sep. 2025
profilfoto på mäklare
BerniceLjungdahl

Engelbrekts väg 73A

Lägenhet
Tureberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

79,7 m²

4 rum

5 764 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 250 000 kr-7 %

40 778 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AlexanderTorssell

Lillies Väg 106

Lägenhet
Viby, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

80 m²

2,5 rum

4 123 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 500 000 kr-4 %

31 250 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 sep. 2025
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Krögers Promenad 21

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

116 m²

5 rum

7 804 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 950 000 kr-1 %

51 293 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 sep. 2025
profilfoto på mäklare
CharlieAsteson

Lomvägen 605

Lägenhet
Kärrdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

69 m²

2 rum

4 692 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

28 913 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AlexanderLahdo

Hovslagarevägen 29

Lägenhet
Edsängen, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

54 m²

2 rum

3 985 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr-2 %

45 370 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AlexanderTorssell

Flintlåsvägen 19

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

62,5 m²

2 rum

3 965 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 950 000 kr-2 %

31 200 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AlexanderTorssell

Fjärdingsmansvägen 116

Radhus
Norrviken, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

44,5 m²

2 rum

2 869 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 200 000 kr+10 %

49 438 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AlexanderTorssell

Ugglevägen 7

Lägenhet
Häggvik, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

84 m²

3 rum

6 168 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 500 000 kr-1 %

41 667 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AlexanderLahdo

Stupvägen 73

Lägenhet
Helenelund, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

78 m²

3 rum

5 280 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 700 000 kr-7 %

34 615 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Rådans Gårdsväg 63

Radhus
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

84 m²

4 rum

4 353 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 6 910 000 kr+1 %

82 262 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AlexanderTorssell

Fridshyddevägen 17

Lägenhet
Häggvik, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

100,6 m²

4 rum

6 028 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 800 000 kr-2 %

47 714 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AlexanderTorssell

Eriksbergs Torg 6A

Lägenhet
Helenelund, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

73,3 m²

3 rum

3 621 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 300 000 kr-6 %

45 020 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

Visar 301 - 325 av 441