Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

LF Fastighetsförmedling Sollentuna

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 maj. 2026
profilfoto på mäklare
CharlieAsteson

Rudbecks väg 151

Lägenhet
Landsnora, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

54 m²

2 rum

3 956 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr+2 %

44 444 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2026
profilfoto på mäklare
BerniceLjungdahl

Malungsvägen 205

Villa
Viby, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

137 m²

5 rum

288 m²

Slutpris 4 600 000 kr-7 %
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderTorssell

Länsmansvägen 65

Radhus
Norrviken, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

82 m²

3,5 rum

5 424 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 750 000 kr+4 %

45 732 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderLahdo

Djupdalsvägen 2A

Lägenhet
Edsbacka, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

87,5 m²

3 rum

5 287 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 075 000 kr+3 %

35 143 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderLahdo

Viltstigen 4

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

49 m²

2 rum

3 993 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr-5 %

38 776 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderLahdo

Pilvägen 62

Lägenhet
Helenelund, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

65,2 m²

2 rum

4 551 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr±0 %

34 509 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Johannesbergsplan 2

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

93 m²

4 rum

5 143 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 800 000 kr±0 %

51 613 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026
profilfoto på mäklare
BerniceLjungdahl

Silverdalsvägen 25

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

39,5 m²

1 rum

2 551 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 700 000 kr-5 %

43 038 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Skogvaktarestigen 4

Villa
Kvarnskogen, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

124+32 m²

5 rum

343 m²

Slutpris 8 300 000 kr+4 %
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Silverdals Torg 6

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

54,5 m²

2 rum

3 215 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 850 000 kr+2 %

52 294 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026
profilfoto på mäklare
CharlieAsteson

Celsings väg 55

Radhus
Rotebro, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

122,5 m²

4 rum

9 759 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 550 000 kr-5 %

20 816 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026
profilfoto på mäklare
CharlieAsteson

Lomvägen 54

Lägenhet
Kärrdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

69 m²

2 rum

4 619 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 900 000 kr-3 %

27 536 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderTorssell

Lantgårdsvägen 89

Radhus
Viby, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

84 m²

3 rum

5 549 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 050 000 kr+7 %

48 214 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2026
profilfoto på mäklare
LukasHolmedal

Vänortsstråket 51A

Lägenhet
Tureberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

19 m²

1 rum

1 062 kr/mån

Slutpris 995 000 kr-23 %

52 368 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderLahdo

Frestavägen 24

Lägenhet
Edsängen, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

51 m²

2 rum

3 763 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr-1 %

48 039 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2026
profilfoto på mäklare
BerniceLjungdahl

Torkils väg 27

Radhus
Viby, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

122 m²

5 rum

653 m²

Slutpris 6 950 000 kr+10 %
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Bivägen 18

Villa
Töjnan, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

111+108 m²

5 rum

1 009,3 m²

Slutpris 8 100 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026
profilfoto på mäklare
VictoriaNyblom Lilja

Rådanvägen 61

Radhus
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

119 m²

5 rum

176 m²

Slutpris 9 020 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderLahdo

Almvägen 29F

Radhus
Fågelsången, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

107 m²

4 rum

6 539 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 5 350 000 kr-3 %

50 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Krögers Promenad 23

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

93 m²

4 rum

6 568 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 400 000 kr+2 %

58 065 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Rådans Gårdsväg 49

Radhus
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

84 m²

4 rum

4 353 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 7 100 000 kr+1 %

84 524 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderLahdo

Kung Hans väg 145B

Lägenhet
Rotebro, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

76 m²

3 rum

5 349 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 550 000 kr+2 %

33 553 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026
profilfoto på mäklare
CharlieAsteson

Lomvägen 381

Radhus
Kärrdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

126 m²

5 rum

168 m²

Slutpris 4 810 000 kr+5 %
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026
profilfoto på mäklare
BerniceLjungdahl

Skeppargränd 1

Lägenhet
Rotsunda, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

62,5 m²

2 rum

5 185 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr+3 %

32 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026
profilfoto på mäklare
PeterAndersson

Krögers Promenad 23

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

78 m²

3 rum

5 730 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 050 000 kr+4 %

51 923 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

Visar 1 - 25 av 433