Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Linda Rosén

Linda Rosén

Om mig

Jag har varit fastighetsmäklare sedan 2011 och förutom den värdefulla erfarenhet som kommer med ett mångårigt engagemang, så får ni en god människokännare som förstår värdet av att anpassa kommunikation och arbetssätt efter var person och situation, en hårt arbetande mäklare med god lokalkännedom och ett stort kontaktnät. Att sälja sin bostad är den viktigaste affären vi gör och för mig är det viktigt att ni ska känna att ni tryggt kan låta mig guida er i mål. Hör av er så berättar jag mer!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 nov. 2025
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Skeppargränd 3

Lägenhet
Rotsunda, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

98,5 m²

4 rum

7 828 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

30 406 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 nov. 2025
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Hemmings väg 19B

Radhus
Väsjön, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

143 m²

7 rum

6 894 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 800 000 kr±0 %

40 559 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 nov. 2025
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Soldatvägen 75D

Lägenhet
Viby, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

107 m²

4 rum

7 385 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 850 000 kr-5 %

26 636 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 okt. 2025
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Vasavägen 212G

Radhus
Rotebro, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

102+10 m²

4 rum

155 m²

Slutpris 4 250 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 okt. 2025
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Cirkusgränd 5

Lägenhet
Tureberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

73 m²

2 rum

5 799 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 450 000 kr±0 %

47 260 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 okt. 2025
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Stormansvägen 16B

Radhus
Väsjön, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

143 m²

5 rum

6 995 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 800 000 kr-2 %

40 559 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 okt. 2025
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Båtsmansvägen 14B

Tomt
Törnskogen, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

716 m²

Slutpris 4 500 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 okt. 2025
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Holmbodavägen 49

Radhus
Rotebro, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

168+12 m²

6 rum

602 m²

Slutpris 7 450 000 kr+6 %
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 okt. 2025
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Solstigen 20B

Radhus
Väsjön, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

126 m²

5 rum

9 118 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 200 000 kr-2 %

33 333 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 sep. 2025
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Fjätursvägen 41

Radhus
Väsjön, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

143 m²

5 rum

6 894 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 695 000 kr-2 %

39 825 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 sep. 2025
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Sörmlandsvägen 4

Lägenhet
Edsängen, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

98 m²

4 rum

7 409 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 300 000 kr-6 %

33 673 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Rågvägen 1

Villa
Rotebro, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

193 m²

5 rum

682 m²

Slutpris 7 300 000 kr+4 %
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 sep. 2025
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Fjätursvägen 43

Radhus
Väsjön, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

143 m²

5 rum

6 894 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 700 000 kr-4 %

39 860 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 sep. 2025
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Flottarestigen 56

Villa
Kvarnskogen, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

160+6 m²

6 rum

319 m²

Slutpris 8 250 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2025
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Bygdevägen 32

Lägenhet
Tureberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

100,2 m²

4 rum

6 779 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 425 000 kr-1 %

34 182 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 aug. 2025
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Idrottsvägen 12

Villa
Norrviken, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

94+91 m²

4 rum

1 249 m²

Slutpris 6 750 000 kr+4 %
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 aug. 2025
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Södersätravägen 38C

Lägenhet
Väsjön, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

48,5 m²

3 rum

3 250 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 600 000 kr-7 %

53 608 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 aug. 2025
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Frestavägen 43

Villa
Edsängen, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

162+16 m²

5 rum

1 520 m²

Slutpris 8 300 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 jul. 2025
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Lagmansvägen 19F

Radhus
Häggvik, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

135 m²

7 rum

2 379 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 7 100 000 kr+2 %

52 593 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jun. 2025
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Vänortsstråket 35

Lägenhet
Tureberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

41,8 m²

1 rum

2 710 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 510 000 kr-8 %

36 124 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

Visar 26 - 45 av 45