Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Bernice Ljungdahl

Bernice Ljungdahl

Om mig

Den främsta anledningen till att ni ska anlita mig är att jag är med er hela vägen och ger allt i varje affär. Jag vill att ni ska känna er trygga när ni anlitar mig som mäklare. Jag skräddarsyr varje försäljning efter era önskemål och behov. Jag gör alltid mitt yttersta för att överträffa era förväntningar.
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Lomvägen 641 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Lomvägen 641 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Lomvägen 641 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Lomvägen 641 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Lomvägen 641 Kärrdal, Sollentuna kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:45

Lomvägen 641

Lägenhet
Kärrdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
1 850 000 kr
83 m²
3 rum
5 778 kr/mån
22 289 kr/m²

Varför betala för någon annans renoveringar? Just nu erbjuds denna rymliga 3-rumslägenhet med genomtänkt planlösning och stora möjligheter att skapa ett hem helt efter egen smak och stil. Lägenheten erbjuder två stora sovrum, ett ljust vardagsrum med plats för både soffgrupp och umgänge samt en separat matplats i anslutning till köket. Ett arbetskök med bra förvaringsutrymmen samt ger goda…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
4 rum radhus på Bagarbyvägen 17I Töjnan - Tureberg, Sollentuna kommun - bild 1
4 rum radhus på Bagarbyvägen 17I Töjnan - Tureberg, Sollentuna kommun - bild 2
4 rum radhus på Bagarbyvägen 17I Töjnan - Tureberg, Sollentuna kommun - bild 3
4 rum radhus på Bagarbyvägen 17I Töjnan - Tureberg, Sollentuna kommun - bild 4
4 rum radhus på Bagarbyvägen 17I Töjnan - Tureberg, Sollentuna kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Bagarbyvägen 17I

Radhus
Töjnan - Tureberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
3 990 000 kr
98 m²
4 rum
6 477 kr/mån
40 714 kr/m²

Välkommen till ett hem att trivas i – mitt i hjärtat av Sollentuna! Här väntar ett charmigt och hemtrevligt radhus om 98 kvm, med plats för både vardagsliv och små stunder av guldkant. Med sina 4 rum och 3 sovrum är detta ett hem där både stora och små kan hitta sin egen plats. Uteplatser på både fram- och baksidan bjuder in till morgonkaffe i solen och ljumma sommarkvällar med grill och…

Premium
Balkong
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
4 rum lägenhet på Malmvägen 14A Sollentuna, Sollentuna kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Malmvägen 14A Sollentuna, Sollentuna kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Malmvägen 14A Sollentuna, Sollentuna kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Malmvägen 14A Sollentuna, Sollentuna kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Malmvägen 14A Sollentuna, Sollentuna kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:50

Malmvägen 14A

Lägenhet
Sollentuna, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
2 295 000 kr
93,4 m²
4 rum
vån 3/8
3 870 kr/mån
24 572 kr/m²

- Uthyrningsdel! - Stambytt badrum - Centrala Sollentuna - Hiss - Balkong - 2 toaletter Välkomna till denna välplanerade 4:a nära Sollentuna Centrum. Bostaden ger gott om ljusinsläpp från två väderstreck och har fina sociala ytor och bra med förvaring. Köket är stort. Från vardagsrummet når man den stora balkongen. Balkongen är i soligt insynsskyddat läge. Utöver detta är lägenheten…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
3 rum lägenhet på Flintlåsvägen 9 Edsberg, Sollentuna kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Flintlåsvägen 9 Edsberg, Sollentuna kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Flintlåsvägen 9 Edsberg, Sollentuna kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Flintlåsvägen 9 Edsberg, Sollentuna kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Flintlåsvägen 9 Edsberg, Sollentuna kommun - bild 5
Borttagen före visning

Flintlåsvägen 9

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
1 990 000 kr
77,5 m²
3 rum
vån 2/3
4 882 kr/mån
25 677 kr/m²

Kontakta mäklaren för mer information.

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
5 rum villa på Malungsvägen 205 Viby, Sollentuna kommun - bild 1
5 rum villa på Malungsvägen 205 Viby, Sollentuna kommun - bild 2
5 rum villa på Malungsvägen 205 Viby, Sollentuna kommun - bild 3
5 rum villa på Malungsvägen 205 Viby, Sollentuna kommun - bild 4
5 rum villa på Malungsvägen 205 Viby, Sollentuna kommun - bild 5
Borttagen före visning

Malungsvägen 205

Villa
Viby, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
4 695 000 kr
137 m²
5 rum
288 m² tomt

Kontakta mäklaren för mer information.

Premium
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
2 rum lägenhet på Rävgärdsvägen 17A Viby, Sollentuna kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Rävgärdsvägen 17A Viby, Sollentuna kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Rävgärdsvägen 17A Viby, Sollentuna kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Rävgärdsvägen 17A Viby, Sollentuna kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Rävgärdsvägen 17A Viby, Sollentuna kommun - bild 5

Rävgärdsvägen 17A

Lägenhet
Viby, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
2 995 000 kr
73 m²
2 rum
vån 1/2
5 702 kr/mån
41 027 kr/m²

I natursköna Viby erbjuds nu ett modernt boende i två plan med perfekt balans mellan funktion och trivsel. Entréplan När du kliver in möts du av en inbjudande hall med bra förvaring. Det ljusa köket ligger i öppen planlösning mot matplatsen, vilket gör det enkelt att umgås medan maten tillagas. Vardagsrummet bjuder in till både mysiga hemmakvällar och sociala stunder, med utgång till balkong…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
2 rum lägenhet på Sollentunavägen 307 Sollentuna, Sollentuna kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Sollentunavägen 307 Sollentuna, Sollentuna kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Sollentunavägen 307 Sollentuna, Sollentuna kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Sollentunavägen 307 Sollentuna, Sollentuna kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Sollentunavägen 307 Sollentuna, Sollentuna kommun - bild 5

Sollentunavägen 307

Lägenhet
Sollentuna, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
2 195 000 kr
43 m²
2 rum
vån 2/4
3 452 kr/mån
51 047 kr/m²

Välkommen till denna fina tvåa med stor balkong i ett trevligt läge. Innanför dörren möts du direkt av en social och öppen planlösning där känslan av nyproduktion fortfarande sitter i väggarna. Ett modernt kök som möter vardagsrummet på ett naturligt sätt. Köket är utrustat med kyl/frys, häll, ugn och diskmaskin. I detta öppna sällskapsrum finns det plats för ett matbord, soffa och tv-möbel samt…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
1,5 rum lägenhet på Soldatvägen 53 Viby, Sollentuna kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Soldatvägen 53 Viby, Sollentuna kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Soldatvägen 53 Viby, Sollentuna kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Soldatvägen 53 Viby, Sollentuna kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Soldatvägen 53 Viby, Sollentuna kommun - bild 5

Soldatvägen 53

Lägenhet
Viby, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
1 650 000 kr
33 m²
1,5 rum
vån 1/2
3 005 kr/mån
50 000 kr/m²

Letar du efter en bostad som är ljus, rymd och genomtänkta lösningar? Då har du hittat rätt! Här välkomnas du in direkt i en inbjudande öppen planlösning där vardag och umgänge smälter samman. Takhöjden på över TRE meter, tillsammans med de stora fönsterpartierna, skapar en härlig känsla av rymd och släpper in dagsljuset på ett generöst sätt. Ett kök och vardagsrum i en öppen planlösning, som…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
1 rum lägenhet på Ribbings väg 14 Edsberg, Sollentuna kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Ribbings väg 14 Edsberg, Sollentuna kommun - bild 2

Ribbings väg 14

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
295 000 kr
13 m²
1 rum
868 kr/mån
22 692 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
fr. 1 355 000 kr
22-125 m²
1-5 rum
fr. 1 760 kr/mån
fr. 53 798 kr/m²
Nybyggnadsprojekt
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

Visar alla 10