Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Viktor Bjälkenfalk

Viktor Bjälkenfalk

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Sehlstedtsgatan 7, 3 tr, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 20 okt. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorBjälkenfalk

Sehlstedtsgatan 7, 3 tr

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Östermalm

68 m²

3 rum

3 748 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 825 000 kr+2 %

100 368 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östermalm
LF Fastighetsförmedling Östermalm
Öregrundsgatan 17, 9 tr, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 2 okt. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorBjälkenfalk

Öregrundsgatan 17, 9 tr

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Östermalm

52 m²

2 rum

2 981 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 950 000 kr-5 %

95 192 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östermalm
LF Fastighetsförmedling Östermalm
Furusundsgatan 2, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 19 sep. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorBjälkenfalk

Furusundsgatan 2

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Östermalm

20 m²

1 rum

1 608 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr+8 %

125 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östermalm
LF Fastighetsförmedling Östermalm
Sehlstedtsgatan 7, 4 tr, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 12 sep. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorBjälkenfalk

Sehlstedtsgatan 7, 4 tr

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Östermalm

88 m²

3 rum

4 851 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 955 000 kr±0 %

101 761 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östermalm
LF Fastighetsförmedling Östermalm
Öregrundsgatan 7, 2 tr, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 6 sep. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorBjälkenfalk

Öregrundsgatan 7, 2 tr

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Östermalm

59 m²

3 rum

2 279 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 140 000 kr-3 %

87 119 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östermalm
LF Fastighetsförmedling Östermalm
Sandhamnsgatan 26, 9 tr, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 5 sep. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorBjälkenfalk

Sandhamnsgatan 26, 9 tr

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Östermalm

112 m²

5 rum

6 077 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 11 900 000 kr+2 %

106 250 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östermalm
LF Fastighetsförmedling Östermalm
Skeppargatan 77, 6 tr, Gärdet/Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 2 sep. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorBjälkenfalk

Skeppargatan 77, 6 tr

Lägenhet
Gärdet/Östermalm, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Östermalm

28 m²

1 rum

2 272 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 700 000 kr-1 %

132 143 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östermalm
LF Fastighetsförmedling Östermalm
Sandhamnsgatan 57A, 2 tr, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 2 sep. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorBjälkenfalk

Sandhamnsgatan 57A, 2 tr

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Östermalm

79 m²

3 rum

4 707 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 095 000 kr±0 %

89 810 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östermalm
LF Fastighetsförmedling Östermalm
Furusundsgatan 6, 5 tr, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 23 aug. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorBjälkenfalk

Furusundsgatan 6, 5 tr

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Östermalm

24 m²

1 rum

2 008 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 700 000 kr-15 %

112 500 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östermalm
LF Fastighetsförmedling Östermalm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 aug. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorBjälkenfalk

Öregrundsgatan 18, 3 tr

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Östermalm

60 m²

2 rum

3 655 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 100 000 kr-5 %

85 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östermalm
LF Fastighetsförmedling Östermalm
Sandhamnsgatan 21, 1 tr, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 19 aug. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorBjälkenfalk

Sandhamnsgatan 21, 1 tr

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Östermalm

41 m²

2 rum

1 810 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 820 000 kr-1 %

93 171 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östermalm
LF Fastighetsförmedling Östermalm
Kampementsgatan 16, 7 tr, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 4 aug. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorBjälkenfalk

Kampementsgatan 16, 7 tr

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Östermalm

87,4 m²

4 rum

5 423 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 915 000 kr-1 %

102 002 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östermalm
LF Fastighetsförmedling Östermalm
Öregrundsgatan 18, 1 tr, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 15 jul. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorBjälkenfalk

Öregrundsgatan 18, 1 tr

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Östermalm

94,7 m²

4 rum

5 353 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 620 000 kr-5 %

80 465 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östermalm
LF Fastighetsförmedling Östermalm
Öregrundsgatan 17, 5 tr, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 10 jul. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorBjälkenfalk

Öregrundsgatan 17, 5 tr

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Östermalm

41,5 m²

1,5 rum

2 486 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 665 000 kr-1 %

88 313 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östermalm
LF Fastighetsförmedling Östermalm
Furusundsgatan 13, 2 tr, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 25 jun. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorBjälkenfalk

Furusundsgatan 13, 2 tr

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Östermalm

25 m²

1 rum

1 618 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 200 000 kr+7 %

128 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östermalm
LF Fastighetsförmedling Östermalm
Brantingsgatan 17, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 27 maj. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorBjälkenfalk

Brantingsgatan 17

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Östermalm

26 m²

1 rum

3 097 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

95 962 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östermalm
LF Fastighetsförmedling Östermalm
Sehlstedtsgatan 7, 1 tr, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 17 maj. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorBjälkenfalk

Sehlstedtsgatan 7, 1 tr

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Östermalm

98 m²

4 rum

5 402 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 10 500 000 kr-3 %

107 143 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östermalm
LF Fastighetsförmedling Östermalm
Rindögatan 25, 7 tr, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 16 maj. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorBjälkenfalk

Rindögatan 25, 7 tr

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Östermalm

38 m²

2 rum

1 794 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 295 000 kr±0 %

113 026 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östermalm
LF Fastighetsförmedling Östermalm
Öregrundsgatan 14, 7 tr, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 8 maj. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorBjälkenfalk

Öregrundsgatan 14, 7 tr

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Östermalm

60 m²

2 rum

3 655 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 800 000 kr+2 %

96 667 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östermalm
LF Fastighetsförmedling Östermalm
Öregrundsgatan 17, 7 tr, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 6 maj. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorBjälkenfalk

Öregrundsgatan 17, 7 tr

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Östermalm

41,5 m²

1,5 rum

2 486 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 600 000 kr-3 %

86 747 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östermalm
LF Fastighetsförmedling Östermalm

Visar 26 - 45 av 45