Slutpris

Sandhamnsgatan 57A, 2 tr

Lägenhet

Lägenhet - Gärdet, Stockholms kommun - Såld 02 september 2025

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Östermalm
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Östermalm
Slutpris7 095 000 kr

Pris per kvadratmeter

89 810 kr/m²

Utgångspris

7 095 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

79 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 5, hiss finns

Byggår

1966

Avgift

4 707 kr/mån

Driftskostnad

11 100 kr/år

Antal besök

1 932

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (2 september 2025)

Kontakta mäklaren

Viktor BjälkenfalkLF Fastighetsförmedling Östermalm
Viktor Bjälkenfalk

Karta

Slutpriser för liknande bostäder