Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Filip Wigsten

Filip Wigsten

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jan. 2026

Söndagsvägen 19

Villa
Rödsle, Oskarshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn

140+30 m²

5 rum

424 m²

Slutpris 2 125 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 okt. 2025

Vallgatan 6

Villa
Kristdala, Oskarshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn

110 m²

4 rum

1 009 m²

Slutpris 530 000 kr-6 %
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
Fighultsvägen 9, Figeholm, Oskarshamns kommun
  • Såld 1 okt. 2025

Fighultsvägen 9

Villa
Figeholm, Oskarshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn

111+111 m²

4 rum

1 272 m²

Slutpris 1 050 000 kr-21 %
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 aug. 2025

Hantverksgatan 39A

Lägenhet
Centralt, Oskarshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn

25,8 m²

1 rum

1 361 kr/mån

Slutpris 335 000 kr-11 %

12 984 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
LF Fastighetsförmedling Oskarshamn

Visar alla 4