Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Örebro

LF Fastighetsförmedling Örebro

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
6 rum villa på Gartzvägen 27 Haga, Kumla kommun - bild 1
6 rum villa på Gartzvägen 27 Haga, Kumla kommun - bild 2
6 rum villa på Gartzvägen 27 Haga, Kumla kommun - bild 3
6 rum villa på Gartzvägen 27 Haga, Kumla kommun - bild 4
6 rum villa på Gartzvägen 27 Haga, Kumla kommun - bild 5

Gartzvägen 27

Villa
Haga, Kumla kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
4 900 000 kr
222 m²
6 rum
1 244 m² tomt

Välkommen att kontakta ansvarig fastighetsmäklare för bokad visning tisdag 20 januari! Välkomna till Gartzvägen 27 - en generös villa med 222 kvm bostadsyta + hel källarvåning med goda förvaringsmöjligheter och tvättstuga. Här finns många möjligheter till olika boendeformer, kanske ni vill använda hela huset för er egen familj eller hyra ut en separat lägenhet eller kanske…

Premium
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
5 rum villa på Englunds väg 6 Hällabrottet, Kumla kommun - bild 1
5 rum villa på Englunds väg 6 Hällabrottet, Kumla kommun - bild 2
5 rum villa på Englunds väg 6 Hällabrottet, Kumla kommun - bild 3
5 rum villa på Englunds väg 6 Hällabrottet, Kumla kommun - bild 4
5 rum villa på Englunds väg 6 Hällabrottet, Kumla kommun - bild 5

Englunds väg 6

Villa
Hällabrottet, Kumla kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
2 000 000 kr
159 + 18 m²
5 rum
930 m² tomt

Välkommen till Englunds väg 6, en stor och gedigen familjevilla, med fint läge och baksida mot skogen, i utkanten av Hällabrottet. 159 kvm fördelade på 5 rum och kök i två plan. Entréplanet består av ett stort vardagsrum med braskamin, kök, badrum och tvättstuga. En trappa upp finns ett stort allrum, tre bra sovrum och ytterligare ett badrum. På baksidan av huset finns ett stort inglasat…

Premium
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Asker, Örebro kommun

Skogsslingan 8

Villa
Asker, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
1 150 000 kr
70 + 70 m²
3 rum
2 068 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
4 rum villa på Gärdshyttan Högsvalen 229 Hammar, Askersunds kommun - bild 1
4 rum villa på Gärdshyttan Högsvalen 229 Hammar, Askersunds kommun - bild 2
4 rum villa på Gärdshyttan Högsvalen 229 Hammar, Askersunds kommun - bild 3
4 rum villa på Gärdshyttan Högsvalen 229 Hammar, Askersunds kommun - bild 4
4 rum villa på Gärdshyttan Högsvalen 229 Hammar, Askersunds kommun - bild 5

Gärdshyttan Högsvalen 229

Villa
Hammar, Askersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
1 450 000 kr
85 + 50 m²
4 rum
2,2 ha tomt

Välkomna till Gärdshyttan Högsvalen 229 - en egen oas med möjligheter! Bostadshuset är trevligt och ljust planerat. Entréplanet har fina och bra sällskapsytor. Ett generöst kök med delvis vita köksluckor från Stockshammar i Askersund och övriga gula handmålade luckor. Bra med förvaring och bänkytor för matlagning. Intill finns ett ljust och väl tilltaget rum för matbord. Idag finns två rum som…

Premium
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
7 rum villa på Gartzvägen 4 Haga, Kumla kommun - bild 1
7 rum villa på Gartzvägen 4 Haga, Kumla kommun - bild 2
7 rum villa på Gartzvägen 4 Haga, Kumla kommun - bild 3
7 rum villa på Gartzvägen 4 Haga, Kumla kommun - bild 4
7 rum villa på Gartzvägen 4 Haga, Kumla kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 17:45

Gartzvägen 4

Villa
Haga, Kumla kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
3 950 000 kr
225 + 115 m²
7 rum
790 m² tomt

Välkommen till denna välskötta och flexibla villa för i det eftertraktade Haga-området! Perfekt boende för den stora familjen eller för er som vill kombinera boende med generationsboende, hemmakontor eller uthyrning! På entréplan möts du av ett luftigt och socialt vardagsrum med öppen planlösning mot matsal och vidare öppen planlösning i vinkel mot köket. Vardagsrummet och matsalen har…

Premium
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
1 rum lägenhet på Södra kungsvägen 34 Kumla Centralt, Kumla kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Södra kungsvägen 34 Kumla Centralt, Kumla kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Södra kungsvägen 34 Kumla Centralt, Kumla kommun - bild 3

Södra kungsvägen 34

Lägenhet
Kumla Centralt, Kumla kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
350 000 kr
29 m²
1 rum
vån 3/3
3 369 kr/mån
12 069 kr/m²
Plus
Balkong
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
3 rum villa på Djupadalsgatan 14 Kumla Centralt, Kumla kommun - bild 1
3 rum villa på Djupadalsgatan 14 Kumla Centralt, Kumla kommun - bild 2
3 rum villa på Djupadalsgatan 14 Kumla Centralt, Kumla kommun - bild 3
3 rum villa på Djupadalsgatan 14 Kumla Centralt, Kumla kommun - bild 4
3 rum villa på Djupadalsgatan 14 Kumla Centralt, Kumla kommun - bild 5

Djupadalsgatan 14

Villa
Kumla Centralt, Kumla kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
2 495 000 kr
70 + 30 m²
3 rum
1 113 m² tomt

Välkomna till Djupadalsgatan 14 i Kumla, med ett centralt läge och närhet till det mesta finns här en trevligt planerad villa med en underbar trädgårdstomt precis intill Kumla sjöpark och Djupadalsbadet. Välkomna att boka in er till visningen! Entréplanet har ett trevligt kök med plats för matbord, rymligt vardagsrum med två fönster som ger ett härligt ljusinsläpp. Här finns även en mysig…

Premium
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
2 rum lägenhet på Lövstagatan 38 Väster, Örebro kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Lövstagatan 38 Väster, Örebro kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Lövstagatan 38 Väster, Örebro kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Lövstagatan 38 Väster, Örebro kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Lövstagatan 38 Väster, Örebro kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 18:00

Lövstagatan 38

Lägenhet
Väster, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
845 000 kr
50 m²
2 rum
vån 1/3
4 691 kr/mån
16 900 kr/m²

Välkommen till Lövstagatan 38 – ett hem som verkligen överraskar med sin smarta planlösning och härliga känsla. På 50 välutnyttjade kvadratmeter möts du av en ljus och stilren bostad där varje detalj är noggrant genomtänkt. Redan i hallen får du en känsla av rymd och funktion, med generösa förvaringslösningar som skapar ordning och lugn. Vidare in öppnar bostaden upp sig i ett luftigt…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
5 rum lägenhet på Bromsgatan 7A Centralt Norr, Örebro kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Bromsgatan 7A Centralt Norr, Örebro kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Bromsgatan 7A Centralt Norr, Örebro kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Bromsgatan 7A Centralt Norr, Örebro kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Bromsgatan 7A Centralt Norr, Örebro kommun - bild 5

Bromsgatan 7A

Lägenhet
Centralt Norr, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
1 995 000 kr
141 m²
5 rum
vån 3/3
10 836 kr/mån
14 149 kr/m²

Renoverad etagevåning högst upp i huset med tydliga attribut från 50-talet och en känsla utöver det vanliga. På attraktiv adress presenteras denna generösa bostad om hela 141 kvm. Ett hem som kombinerar rymd, karaktär och funktion på ett sätt som sällan erbjuds. Den fungerande och eldningsbara kaminen i vardagsrummet sätter tonen och skapar en varm, inbjudande atmosfär. Här möts du av en…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
6 rum parhus på Sandbunkergatan 5B Lanna, Lekebergs kommun - bild 1
6 rum parhus på Sandbunkergatan 5B Lanna, Lekebergs kommun - bild 2
6 rum parhus på Sandbunkergatan 5B Lanna, Lekebergs kommun - bild 3
6 rum parhus på Sandbunkergatan 5B Lanna, Lekebergs kommun - bild 4
6 rum parhus på Sandbunkergatan 5B Lanna, Lekebergs kommun - bild 5

Sandbunkergatan 5B

Radhus
Lanna, Lekebergs kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
2 450 000 kr
144 m²
6 rum
vån 1
7 395 kr/mån
17 014 kr/m²

Välkomna till familjevänliga Lanna med härliga naturområden! En generös bostad med 144 välplanerade kvadratmeter och 6 rok finns här ert nya drömboende! Ett underbart bostadsrättsparhus i två plan, byggt 2017 med hög komfort och generösa tillval. Det finns solpaneler uppsatta på taket för en god driftkostnad. Entrévåningen har en rymlig hall med gott om plats att hänga av sig ytterkläder. Det…

Premium
Balkong
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
6 rum villa på Torgvägen 10 Odensbacken, Örebro kommun - bild 1
6 rum villa på Torgvägen 10 Odensbacken, Örebro kommun - bild 2
6 rum villa på Torgvägen 10 Odensbacken, Örebro kommun - bild 3
6 rum villa på Torgvägen 10 Odensbacken, Örebro kommun - bild 4
6 rum villa på Torgvägen 10 Odensbacken, Örebro kommun - bild 5
Tis 26 maj kl 16:30

Torgvägen 10

Villa
Odensbacken, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
3 950 000 kr
160 m²
6 rum
1 864 m² tomt

En riktig dröm för er familj! Här erbjuds ett socialt hem med underbara och generösa utrymmen för både egna familjen och vännerna! Ett stort bostadshus med hela 160 kvadratmeter bostadsyta som disponeras idag med stora rum och underbara sällskapsytor. Entréplanet har sin huvudentré längst med husets långsidan där man kommer direkt in i mitten av huset. En renoverad hall med plats att hänga…

Premium
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
4 rum villa på Näsbyvägen 36 Näsby/Almby, Örebro kommun - bild 1
4 rum villa på Näsbyvägen 36 Näsby/Almby, Örebro kommun - bild 2
4 rum villa på Näsbyvägen 36 Näsby/Almby, Örebro kommun - bild 3
4 rum villa på Näsbyvägen 36 Näsby/Almby, Örebro kommun - bild 4
4 rum villa på Näsbyvägen 36 Näsby/Almby, Örebro kommun - bild 5
Tis 26 maj kl 16:30

Näsbyvägen 36

Villa
Näsby/Almby, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
6 850 000 kr
144 + 41 m²
4 rum
950 m² tomt

På Näsbyvägen 36 möts du av ett hem där arkitektur, komfort och livskvalitet samspelar på ett sätt som sällan erbjuds. Här bor du i ett av Örebros mest omtyckta områden, i ett hus uppfört 2007 som förenar klassisk skandinavisk charm med moderna bekvämligheter. Den röda träfasaden skapar ett varmt och inbjudande första intryck och för tankarna till klassisk svensk villatradition. Tomten…

Premium
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Centralt Väster, Örebro kommun
Mån 18 maj kl 17:00

Ekersgatan 6

Lägenhet
Centralt Väster, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
1 745 000 kr
58 m²
2 rum
vån 3/4
2 655 kr/mån
30 086 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
1 rum lägenhet på Ingenjörsgatan 23 B (1tr) Almby, Örebro kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Ingenjörsgatan 23 B (1tr) Almby, Örebro kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Ingenjörsgatan 23 B (1tr) Almby, Örebro kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Ingenjörsgatan 23 B (1tr) Almby, Örebro kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Ingenjörsgatan 23 B (1tr) Almby, Örebro kommun - bild 5

Ingenjörsgatan 23 B (1tr)

Lägenhet
Almby, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
1 050 000 kr
25,3 m²
1 rum
vån 2/2
1 906 kr/mån
41 502 kr/m²

Välkommen till denna fantastiska etta, som är perfekt belägen för studenter som söker både närhet till universitetet, city och bekväma allmänna kommunikationer. Med ett rum och en optimal planlösning erbjuder den både komfort och funktionalitet. Det öppna rummet ger dig möjlighet att anpassa det efter dina behov, oavsett om du vill ha en mysig sovplats, en studiehörna eller ett vardagsrum för…

Premium
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
1,5 rum lägenhet på Schantzgatan 8 Norr, Örebro kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Schantzgatan 8 Norr, Örebro kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Schantzgatan 8 Norr, Örebro kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Schantzgatan 8 Norr, Örebro kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Schantzgatan 8 Norr, Örebro kommun - bild 5

Schantzgatan 8

Lägenhet
Norr, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
995 000 kr
47 m²
1,5 rum
vån 2/3
3 621 kr/mån
21 170 kr/m²

Här hittar du en perfekt planerad 1,5-rumslägenhet nära USÖ & Universitetet (campus) intill USÖ! Det stora och luftiga vardagsrummet är hemmets hjärta, med plats för både avkoppling och umgänge. Härifrån når du även balkongen – en solig oas för morgonkaffet. Det mysiga sovrummet, som egentligen är en omgjord klädkammare, är ett perfekt krypin. Det lilla fönstret släpper in naturligt ljus och…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
4 rum villa på Fritidsvägen 5 Hampetorp, Örebro kommun - bild 1
4 rum villa på Fritidsvägen 5 Hampetorp, Örebro kommun - bild 2
4 rum villa på Fritidsvägen 5 Hampetorp, Örebro kommun - bild 3
Sön 17 maj kl 15:00

Fritidsvägen 5

Villa
Hampetorp, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
2 565 000 kr
124 m²
4 rum
1 486 m² tomt
Plus
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
5 rum villa på Bastedalen 605 Harge, Askersunds kommun - bild 1
5 rum villa på Bastedalen 605 Harge, Askersunds kommun - bild 2
5 rum villa på Bastedalen 605 Harge, Askersunds kommun - bild 3
5 rum villa på Bastedalen 605 Harge, Askersunds kommun - bild 4
5 rum villa på Bastedalen 605 Harge, Askersunds kommun - bild 5

Bastedalen 605

Villa
Harge, Askersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
1 995 000 kr
104 + 64 m²
5 rum
1 962 m² tomt

Välkomna till Bastedalen 605 - en fastighet som erbjuder permanentboende eller fritidsboende! Välplanerad villa med 5 rok med en kort promenad ner till vattnet där det finns brygga att bada ifrån. En liten bit bort finns båthamnen med ev möjlighet att hyra båtplats. Bottenvåningen har ett härligt vardagsrum och matrum med en mysig kamin att elda i under vinterns kallare dagar. Härifrån…

Premium
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
5 rum radhus på Gullrisgatan 121 Gröna Sörby, Kumla kommun - bild 1
5 rum radhus på Gullrisgatan 121 Gröna Sörby, Kumla kommun - bild 2
5 rum radhus på Gullrisgatan 121 Gröna Sörby, Kumla kommun - bild 3
5 rum radhus på Gullrisgatan 121 Gröna Sörby, Kumla kommun - bild 4
5 rum radhus på Gullrisgatan 121 Gröna Sörby, Kumla kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:30

Gullrisgatan 121

Radhus
Gröna Sörby, Kumla kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
2 495 000 kr
112,5 m²
5 rum
7 743 kr/mån
22 178 kr/m²

Välkommen till Gullrisgatan 121 och denna genomgående fina bostad! Med både hörnläge samt fri sikt ut mot åkrarna i soligt sydväst-läge hittas här ett av områdets allra bästa lägen. På två plan disponerar du fritt över tre sovrum, ett allrum, vardagsrum och kök samt två badrum. Du välkomnas in av en hallen som öppnar upp in till resterande entréplan där du hittar kök och vardagsrum i en öppen…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
4 rum lägenhet på Restalundsvägen 69 Centralt Öster, Örebro kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Restalundsvägen 69 Centralt Öster, Örebro kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Restalundsvägen 69 Centralt Öster, Örebro kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Restalundsvägen 69 Centralt Öster, Örebro kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Restalundsvägen 69 Centralt Öster, Örebro kommun - bild 5

Restalundsvägen 69

Lägenhet
Centralt Öster, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
3 395 000 kr
87 m²
4 rum
vån 3/3
5 183 kr/mån
39 023 kr/m²

Exklusivt boende med elegant design och högkvalitativa detaljer Välkommen till denna magnifika 4 rum och kök, där varje kvadratmeter är designad för komfort och stil i solid förening. En imponerande hall med klinkergolv ger ett första intryck av exklusivitet, medan enstavsparkett sträcker sig genom hela bostaden för en enhetlig och lyxig känsla. I vardagsrummet finner du en fungerande öppen…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
5 rum villa på Vesslevägen 5B Väster, Örebro kommun - bild 1
5 rum villa på Vesslevägen 5B Väster, Örebro kommun - bild 2
5 rum villa på Vesslevägen 5B Väster, Örebro kommun - bild 3
5 rum villa på Vesslevägen 5B Väster, Örebro kommun - bild 4
5 rum villa på Vesslevägen 5B Väster, Örebro kommun - bild 5

Vesslevägen 5B

Villa
Väster, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
3 995 000 kr
146 + 72 m²
5 rum
578 m² tomt

Välkommen till Vesslevägen 5B och den här hemtrevliga villan fördelad över fem rum och kök med gott om utrymme för hela familjen! På entréplanet hittar vi idag kök, vardagsrum, matsalsrum samt ett mindre sällskapsrum. Köket är rymligt med gott om förvaringsmöjligheter och arbetsytor, här finns också bra gott om plats för matgrupp. Även vardagsrummet är stort och har på ett fint sätt bundits…

Premium
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
6 rum villa på Lövstagatan 8 Fylsta, Kumla kommun - bild 1
6 rum villa på Lövstagatan 8 Fylsta, Kumla kommun - bild 2
6 rum villa på Lövstagatan 8 Fylsta, Kumla kommun - bild 3

Lövstagatan 8

Villa
Fylsta, Kumla kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
3 350 000 kr
113 + 40 m²
6 rum
845 m² tomt
Plus
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
4 rum villa på Esplanaden 36 Hallsberg, Hallsbergs kommun - bild 1
4 rum villa på Esplanaden 36 Hallsberg, Hallsbergs kommun - bild 2
4 rum villa på Esplanaden 36 Hallsberg, Hallsbergs kommun - bild 3

Esplanaden 36

Villa
Hallsberg, Hallsbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
1 995 000 kr
104 + 90 m²
4 rum
900 m² tomt
Plus
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun

Gyrogatan 2A

Lägenhet
Södra Ladugårdsängen, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
2 295 000 kr
79 m²
3 rum
vån 2/6
6 891 kr/mån
29 051 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
Centralt, Örebro kommun

Olaigatan 43

Lägenhet
Centralt, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
1 795 000 kr
45 m²
1 rum
vån 1/3
2 968 kr/mån
39 889 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
CV-staden, Örebro kommun
Mån 25 maj kl 19:00

Södra Grev Rosengatan 56B

Lägenhet
CV-staden, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
2 450 000 kr
74 m²
2 rum
vån 2/5
6 030 kr/mån
33 108 kr/m²
Balkong
Hiss
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro

Visar 126 - 150 av 155